Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Podkościelny

Gamepad

Polecane posty

Około 4 miesiące temu kupiłem Logitech Rumble Pad 2. Muszę powiedzieć, że ten pad jest GENIALNY! Doskonale leży w dłoni, wszystkie przyciski chodzą tak jak na początku (a gram dość sporo). Myślę że nie ma sensu kupywać jakiejś Manty za 60 zł, by po czasie wymieniać ją na następnego pada. Wyjdzie na to samo, a komfort pracy dużo gorszy (sam gram, gdy jestem u kolegów, na padach z niższej pólki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 4 miesiące temu kupiłem Logitech Rumble Pad 2. Muszę powiedzieć, że ten pad jest GENIALNY! Doskonale leży w dłoni, wszystkie przyciski chodzą tak jak na początku (a gram dość sporo). Myślę że nie ma sensu kupywać jakiejś Manty za 60 zł, by po czasie wymieniać ją na następnego pada. Wyjdzie na to samo, a komfort pracy dużo gorszy (sam gram, gdy jestem u kolegów, na padach z niższej pólki).

Preferuje pady od PSX/PS2 bo jeszcze i do PC i do konsol da sie to podlaczyc. Na tym Logitechu da sie szybko podkrety w Tekkenie robic??? Watpie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumble Pad 2 to najlepszy pad na PC! Inni mogą sobie mówić co chcą, ale dla mnie nie ma lepszego pada. Kupiłem sobie go w październiku i jestem z niego bardzozadowolony! Jest poprostu genialny. Jeśli ktoś ma jakieś rozterki moralne "jakiego pada kupić" to niech kupi sobie Rumble Pad 2. Z własnego doświadczenia wiem, że np. taka Manta robi pady, które może i fajnie wyglądają, ale po pół roku grania na 100% sie popsują...Lepiej zapłacic więcej, ale mieć coś naprawdę porządnego. POLECAM KAżDEMU GRACZOW!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nastawiłem się na kupno Dual Shocka II, ale te przejściówki jakoś dużo kosztują... Znajomi mówią jednak, że i tak nic lepszego na świecie nie znajdę, a DS II z przejściówką i tak kosztuje mniej niż jakiś wypasiony Logitech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Noszę się z zamiarem kupna gamepada z górnej półki - mam ochotę zakupić Logitech Cordless Rumblepad 2, ale nie wiem czy bezprzewodowe nie są zawodne???

Co kupić - Logitech Cordless Rumblepad 2, Logitech Rumble Pad 2 czy Logitech Dual Action Gamepad?

Bardzo proszę o konstruktywną poradę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Noszę się z zamiarem kupna gamepada z górnej półki - mam ochotę zakupić Logitech Cordless Rumblepad 2, ale nie wiem czy bezprzewodowe nie są zawodne???

Co kupić - Logitech Cordless Rumblepad 2, Logitech Rumble Pad 2 czy Logitech Dual Action Gamepad?

Bardzo proszę o konstruktywną poradę

Od ponad miesiąca jestem posiadaczem bezprzewodowej wersji Rumblepada 2. Początkowo zamierzałem kupić tani pad, ale wreszcie stwierdziłem, że wolę wydać kasę raz, a dobrze na sprawdzony produkt. I jestem bardzo zadowolony, gra się na nim bardzo dobrze, stosunkowo szybko się przyzwyczaiłem do takiego sposobu sterowania (wcześniej grałem tylko na klawiaturze). To w tej chwili najlepszy pad dostępny na rynku, ale wiadomo - nie tani.

Co do ceny - warto zastanowić się, gdzie go kupić. Nie wiem, gdzie mieszkasz, ja jestem z Krakowa i tam najlepiej kupić w Bicie [150 zł.]. Dla porównania: w Saturnie kosztuje... 220. :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Noszę się z zamiarem kupna gamepada z górnej półki - mam ochotę zakupić Logitech Cordless Rumblepad 2, ale nie wiem czy bezprzewodowe nie są zawodne???

Co kupić - Logitech Cordless Rumblepad 2, Logitech Rumble Pad 2 czy Logitech Dual Action Gamepad?

Bardzo proszę o konstruktywną poradę

Ja mam Rumble Pada 2, normalnego, z kabelkiem :D. Świetnie się na nim gra, jest wyrzymały - zaliczył już podłoge i nic mu nie jest. Wiecej pisałem gdzieś wcześniej. Ale do rzeczy - ja mieszkam w małym mieście i zamawiam akcesoria do kompa w "zaprzyjaźnionym sklepie". Polecam Ci Rumble Pada 2 - Logitecha Duala odpuść, bo z tego co pamietam miedzy nim, a Rumble Padem jest 20 zł różnicy. Bezprzewodowy pad to bajer, ale i jest o wiele droższy od "zwykłego" i w sumie ja nie widze różnicy. I tak i tak siedze przed kompem, a kabel wogóle nie przeszkadza. Łóżko mam blisko kompa i kabla też mi starczy, żeby grać z łózka (aletroche mało widać, bo nie mam monitora 24calowego, tylko 19' :P). Ja zbieram na kompa i każde 50 zł sie dla mnie liczy, a kupowanie bezprzewodowego pada to strata kasy (dla mnie - nie chciałbym nikogo obrazić). Ale wybór należy do Ciebie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pewien problem z padem. widzac po postach wiem ze znacie sie na rzeczy to moze mi pomozecie.

Mianowicie:

kupilem przejsciowke do PS2 (marki Warez) po podlaczeniu do kompa wyswietla:[nieznane urzadzenie USB wiec instaluje sterowniki a podczas instalacji wyswietla mi sie komunikat please make sure that you have installed the DirectX7.0 or above before installing the friver.

zupelnie nie wiem o co chodzi. gdy podlaczem pada do przejsciowki to swieci sie tylko dioda od analogu.

o co chodzi. z góry dziekuje za pomoc.

:?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem bo przejściówki takiej nie mam. ten komunikat to trochę dziwny jest, no bo chyba masz zainstalowanego przynajmniej DirectX 7.0 albo nowszego...

a co do padów to miałem ich kilka. taki jakiś z analogową gałką za 50zl to sie posypał po THPS4 i PES3. Natomiast Dual Action i Rumble Pad2 chodzą bez zarzutu. nawet kilka razy spadły na podłogę z biurka i nic sie im nie stało. Dlatego polecam pady Logitecha - niezależnie od ceny są jej warte - czy to ma być prosty pad za 50zl, czy super wypasiony za 200

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ta wiadomosc w temacie o PoP ale ma to zwiazek z padem wiec sproboje tez tu uzyskac odpowiedz.

Kupiłem dziasiaj pada i coby nie czul sie samotny i żebym w co mial na nim grac dokupilem przy okazji Piaski Czasu. Niestety gra chyba go nie widzi. Zmieniam w ustawieniach kontroli klawiature na pada i probuje przyporzadkowac przyciski ale to ni nie daje. Sprawdzilem czy w innej grze pad zadziala wiec wlaczylem Strrt Racing Syndicate i w ustawieniach mozna elegancko przestawic z klawiatury na Logitech Dual Action Gamepad. Co robic?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od jdłuższego czasu używam Manta Commander Pad (MM-809) i musze powiedzieć że jest całkiem dobry, jak narazie "niezniszczalny" 2 analogi (może nie tak perfekcyjne jak w innych) ale działają bardzo dobrze. We wszystkich gierkach ładnie śmiga, i problemów z nim nie było żadnych. Dodatkowo, podłącza się pod niego mikrofon, i jedziemy, z komendami głosowymi (bardzo przydatne funkcja) . Dodatkowo, rzecz jasna tryb makro (dobre do kmbosów ;)) i przełączenie via Analog<>Digital.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja może nie wysile sie na tego posta, napisze tylko :

Potżebóje pada na kturym bedeł łojił w Devil May Cry 3 SE i mósi być wytżymały, dobry, i wogule....

a tak na serio to podobał mi sie Dragon Pad Manty. Poleciłbym go ale jest juz troche stary i chciałbym wiedzieć czy nie ma innych nowinek technicznych (nie chcem bezprzewodowego). to tyle DMC 3 jest EXTRA tylko pada ni ma :(

szkoda

* text podkreślony to specjalnie ... RZEBY NIE BYO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poleciłbym go ale jest juz troche stary i chciałbym wiedzieć czy nie ma innych nowinek technicznych"

>> No tak... pady tak strasznie nie ewoluują. Co ty niby jeszcze chciałbyś w nim mieć? Pad to pad, musi być wygodny i dobrze działać, taki jest Dragonek :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ta wiadomosc w temacie o PoP ale ma to zwiazek z padem wiec sproboje tez tu uzyskac odpowiedz.
Kupiłem dziasiaj pada i coby nie czul sie samotny i żebym w co mial na nim grac dokupilem przy okazji Piaski Czasu. Niestety gra chyba go nie widzi. Zmieniam w ustawieniach kontroli klawiature na pada i probuje przyporzadkowac przyciski ale to ni nie daje. Sprawdzilem czy w innej grze pad zadziala wiec wlaczylem Strrt Racing Syndicate i w ustawieniach mozna elegancko przestawic z klawiatury na Logitech Dual Action Gamepad. Co robic?

miałem podobny problem z Piaskami Czasu, też były problemy żeby ustawić sterowanie padem. nie pamiętam dokładnie jak to zrobiłem, ale chyba w opcjach miałem ustawione sterowanie klawiaturą, zmieniłem tylko konfigurację klawiszy - tzn np. atak był ustawiony na ctrl, to zmieniłem na jakiś przycisk na padzie. i tak z każdym przyciskiem. no i później fajnie sie grało padem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Noszę się z zamiarem kupna gamepada z górnej półki - mam ochotę zakupić Logitech Cordless Rumblepad 2, ale nie wiem czy bezprzewodowe nie są zawodne???

Co kupić - Logitech Cordless Rumblepad 2, Logitech Rumble Pad 2 czy Logitech Dual Action Gamepad?

Bardzo proszę o konstruktywną poradę

Z mojej strony:

Ja mam Logitech Dual Action Gamepada i sprawuje się bardzo dobrze, więc bym jego właśnie polecał, ale nawet jakbyś kupił inne to będą się dobrze sprawowały, bo pady Logitecha są bardzo dobrej jakości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam TYLKO produktów Logitecha. Miałem Wingmana a teraz "ciupam" na Rumblepad'zie 2. RE-WE-LA-CJA. No niestety "spust nr. 8 zaczyna ciężko chodzić, chociaż w graniu to nie przeszkadza to jednak coś tu jest nie tak. Pewnie wadliwy model, ale naszczęście 2 LATA GWARANCJI dają mi sporo satysfakcji więc już się wybieram do MM naskarżyć :D

Należy także wspomnieć o systemie wibracji, który jest chyba najlepszym jakiego kiedykolwiek przyszło mi poczuć. Lepsze wibracje może mieć tylko kierownica G 25, ale to już inna kategoria.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze tak ten czillstrim to najzwyklejsza kalka X'owego balona, a sam widok rumble pada 2 przyprawia mnie o dreszcze... brrrr ludzie jak wy możecie siadac wogóle do czegoś bez 'dzielonego' krzyżaka... i te potężnie wystające przyciski brrrr pewnei potężny 'klik' trzeba na nich zrobić, zamaist lekko uwypuklać się z joypada wręcz się z niego wypiętrzają, co do sztywności analogów to mogę się tylko domyślać, jednak pewnie niezłe 'sprężyny' z nich

z doswiadczenia (naprawdę duuużego) wiem ze jedyne słuszne rozwiązanie to dzielony krzyżak, od tego wogóle zależy czy warto zacżąć się rozglądać za padem... potem kształt- i tu prosta rzecz, albo kopiuje dual shocka albo niekoniecznie będzie wygodny...

najlepsze rozwiązanie to przejściowka (30-50zł) plus dualshock (77zł), ja tak mam i nie wyobrazam sobie inaczej....

i na kij chłodzenie w padzie o_________O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały dylemat. Chcę sobie kupić jakiegoś pada ale nie wiem za bardzo na co sie zdecydować. Zastanawiam się nad Saitekiem P990 ale z tego co czytałem to większość z was poleca Logitechi. Bedzie mi on służyć głównie do grania w PESa. Chciałbym, sie też wyrobić z kasa tak do 100zl ewentualnie troche więcej ale nie za dużo. Co byście mi poradzili?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy pad do gier to Manta Dual Shock 2 który posiadam i jestem z niego zadowolony :lol:

Tak faktycznie najlepszy do grania w pilke nozna na podworku. Mam ten szajs. To nie jest pad a kpina. W czesci tych gowien nie dzialaja poprawnie L/R a jak sie uda trafic na dobry model to krzyzak sie sypie. Zenada i to droga bo w granicach do 60 zl...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały dylemat. Chcę sobie kupić jakiegoś pada ale nie wiem za bardzo na co sie zdecydować. Zastanawiam się nad Saitekiem P990 ale z tego co czytałem to większość z was poleca Logitechi. Bedzie mi on służyć głównie do grania w PESa. Chciałbym, sie też wyrobić z kasa tak do 100zl ewentualnie troche więcej ale nie za dużo. Co byście mi poradzili?

W granicach 100 zł. możesz już naleźć RumblePada II. Np. tu:

http://www.techplanet.pl/index.php?gk=0&am...amp;&f=more

albo tu: http://www.tre.pl/index.php?docid=abctowar&id=50306

A jakbyś w sklepach koło siebie nie znalazł właśnie w takiej cenie, to warto dopłacić do tych powiedzmy 110, bo ten pad to bardzo dobry wybór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...