Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Podkościelny

Gamepad

Polecane posty

@Slaughter

Chillstream na PS3 ma standardowo ustawiony D-pad i gałkę. Sam się zastanawiam akurat nad tymi 3 modelami (Chillstream dla PC, dla PS3 ale nie wiem czy z PC będzie działał i Rumblepad 2) i choć są bardzo pozytywne recenzje Chillstreama dla PC to jednak słyszę że d-pad skrzypi i najważniejsze, czy tą lewą gałką wygodnie się gra??

EDIT: do stawki dołącza również pad od X360 Microsoftu:D (podobno lepszy niż Chillsteam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe bo ja slyszalem ze chill jest lepszy od microsoftu, u mnie d-pad nie skrzypi, i ta lewa galka jest super wygodna, no i te chlodzenie :D oczywiscie chodzi mi o tego chilla dla PC, sam pad dobrze lezy w rece

rumble 2 na pewno dziala z PC, jest tez wersja bezprzewodowa,

Proszę nie cytować ostatniego posta w temacie, chyba że jest to niezbędne.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem że mi się rozkraczył pad(jakiś syf od Manty, ale nie powiem, wygodny był[plagiat z PS na całej lini, nawet kolor ten sam...]) i narazie nie chcę kupować nowego(bo dobrego chwilowo nie kupie a po co mi nastepny syf...) więc chciałbym podłączyć starego wysłużonego pada A4-TECH EZGame Pad GP-8 którego używałem jeszcze przed pięcioma laty. No i jego wiekowość niesie problem bo złącze jak widać na obrazku jest... no USB to to nie jest. Podłączyłem go do komputera no i działa ale źle. Strzałki robią za przyciski "akcji" i odwrotnie. Dyskietki z softem już nie mam a pograć na padzie bym chciał. Wie ktoś jak ustawić tego pada urządzeniami systemowymi albo jakiś sterownik by ktos dał. Pad ma tyle przycisków ile na zdjęciu widać + L i R pod palce wskazujące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze krotko:

Moj ostatni wlasnie wyzional elektronicznego ducha. Potrzebuje czegos najlepiej do 100zl, choc i do 150 jestem w stanie przelknac jesli sprzet bedzie naprawde dobry. Do czego? Przede wszystkim i na pierwszym miejscu jest PES2008, w nic innego w zasadzie na padzie nie gram.

Jak ktos ma jakies pomysly/doswiadczenia to bede wdzieczny za podpowiedzi:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odpowiada ci rozmieszczenie takie jak w x360? Jak tak to ja znów będę polecał Logitecha Chillstream (ktorego mam), wiem, że niektórzy do PES'a kupują Dual Shocka + przejściówka i grają. Można i Rumblepada (bez- i przewodowy)

Te propozycje mieszczą się w 150 zł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odpowiada ci rozmieszczenie takie jak w x360? Jak tak to ja znów będę polecał Logitecha Chillstream (ktorego mam), wiem, że niektórzy do PES'a kupują Dual Shocka + przejściówka i grają. Można i Rumblepada (bez- i przewodowy)

Te propozycje mieszczą się w 150 zł :)

A jak sie sprawdza ten Chillstream? I czym sie rozni rozmieszczenie xboxowe od psxowego poza zamiana miejsca lewego analoga i krzyzaka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej teraz zaopatrywać się w pada xbox 360. Na allegro chodzi za jedyne 90-100 zł (bezprzewodowy) trzeba jeszcze zaopatrzyć się w to dzięki czemu odbiera go na kompie za jakieś 50 zł i jazda. Ja grałem i na padzie xboxwym i psowym. Muszę powiedzieć, że pad jest jedną z nielicznych przewag xboxa nad ps :) Lepsza ergonomia, lepiej zrobione dolne spusty i analog też jest lepiej ustawiony imo (chociaż ten analog to już tylko kwestia przyzwyczajenia). Ja bym wybrał na twoim miejscu pada do xboxa, ale jak chcesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy , próbowałem zmienić , ale nie mogłem , też mi się wydaje , że brzmi troche jak zadane przez dziecko neo ... ale cóż padzik jest super , tylko właśnie te strzałki , nie mogę rozgryźć jak to zrobić . Jak mi się uda to wam napiszę , dzięki Toksyczny Żołnierzu za odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, niektórzy nie lubią kszałtu x360...
No tego właśnie nie rozumiem u niektórych ludzi. Pad do dreamcasta i nintendo 64 wyglądał idiotycznie, ale nie chodzi przecież o wygląd tylko wygodę grania, co nie? I w tej sytuacji pad do Xbox 360 jest aktualnie najlepszym modelem na rynku za niesamowicie niską cenę (100 zł na Allegro). Mnie nie obchodzi jaka firma zrobiła pad (bo czasem i stąd jakieś animozje się biorą), ale czy jest wygodny, ergonomiczny i dobrze się na nim gra.

Co do ciebie Rayu podaj jakieś szczegóły, czego ty chcesz od pada. Ma wyglądać jak pad do PS3? Jeśli chodzi ci o najlepszy stosunek jakość/cena to mogę polecić pad Apollo GP3000PC http://www.apollomultimedia.eu/?s=p&kat=10&iD=201 Grzybki na gałkach co prawda mogły być lepiej zrobione, ale ogólne wrażenie bardzo pozytywne. W mediamarkcie ostatnio go widziałem za 20 zł, a za sprzęt takiej klasy to naprawdę mało. Mam go za czasów, gdy jeszcze nie miałem Xbox'a i złego słowa o nim nie rzeknę. Luknij stronę producenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki?

http://allegro.pl/item357858239_logitech_c...zeniem_new.html

Czy taki?

http://allegro.pl/item355653903_chlodzacy_...controller.html

Co polecacie? Ja dotąd grałem na krzyżaku i raczej nie wyobrażam sobie grania w grę piłkarską na gałce. Ale może jest lepiej? Ktoś próbował się przestawić z krzyżaka na gałkę? Jak poszło?

Ma ktoś doświadczenia z Chillstream'mami? Jak z jakością wykonania? Bo ceny w okolicach 80zł wydają mi się podejrzane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Dual Shock 2 (orginalny) i przejściówkę na USB (jest ich pełno na allegro).

Zgadzam sie w 100%. Najlepsza inwestycja w pada.

Co polecacie? Ja dotąd grałem na krzyżaku i raczej nie wyobrażam sobie grania w grę piłkarską na gałce. Ale może jest lepiej? Ktoś próbował się przestawić z krzyżaka na gałkę? Jak poszło?

Raz z powodu awarii pada musialem grac na galce i gralo mi sie tak sobie <_<. Na krzyzaku czuje ze kontroluje zawodnika, a na galce jak dla mnie gra sie bardzo nieprecyzyjnie. Nigdy nie moge do konca wyczuc w ktora strone pojde i czy podam tam gdzie chcialem.

Oczywiscie kazdy ma indywidualne upodobania, jesli nie sprobujesz kilku meczykow na analogu to sie nie przekonasz. Bo kilku moich znajomych gra na galce i gra im sie bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki?

http://allegro.pl/item357858239_logitech_c...zeniem_new.html

Czy taki?

http://allegro.pl/item355653903_chlodzacy_...controller.html

Co polecacie? Ja dotąd grałem na krzyżaku i raczej nie wyobrażam sobie grania w grę piłkarską na gałce. Ale może jest lepiej? Ktoś próbował się przestawić z krzyżaka na gałkę? Jak poszło?

Ma ktoś doświadczenia z Chillstream'mami? Jak z jakością wykonania? Bo ceny w okolicach 80zł wydają mi się podejrzane.

Ja probowalem, ale samozaparcia mi na dlugo nie starczylo.. Imho krzyzak duuuzooo wygodniejszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenia z Chillstream'mami? Jak z jakością wykonania? Bo ceny w okolicach 80zł wydają mi się podejrzane.
Chilstream to przeróbka pada od X360 przez logitech. Polecam (ile razy można?) oryginalny koncept, czyli pada od X360 (kosztuje 100, a masz tam najwyższą jakość wykonania i jest on bezprzewodowy)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...