Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Podkościelny

Gamepad

Polecane posty

Mam dla Was radę. Sam też tak miałem. Musicie odłączyć odbiornik od USB i podłączyć go jeszcze raz. Inaczej wam nawet się lampka nie zaświeci. Mam nadzieję, że pomogłem.

Ale sam mam też wielki problem. Zakupiłem ostatnio samą konsole (Xbox 360) i nie mam jeszcze akumulatorków i ładowarki. Durne bateryjki!!! Gram, gram, gram i... lipa. Pad się wyłącza. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jest jeszcze pół bateryjki czy nawet 3/4...

Gram w Ninja Gaiden'a 2 (taki slesher więc walki i szybkiego klikania przycisków jest co nie miara). I tu leży problem. Gdy się zaczyna walka pad się wyłącza (nie wiedzieć czemu) po 2-5 sekundach(!!!). Ale gdy jest spokój czy filmiki pad gra ok...

Szlag mnie trafia bo muszę go co chwila włączać np. w środku rzeźni. Może mi ktoś powiedzieć czemu tak się dzieje? HELP!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rydzu91 slaba rada. Ten odbiornik probowalem odlaczac i podlaczac do roznych wejsc. Probowalem na usunietych sterownikach, przeinstalowywalem kilkakrotnie i po restartach kompa... nic. Nadal lampka nawet nie mrygnie. Popsuty odbiornik i chyba nadaje sie tylko do wymiany. Dobrze ze nie kupowalem go na allegro tylko w sklepie i jest jeszcze na gwarancji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i prosze o pomoc

Od jakiegos roku posiadam Logitech Rumblepad 2. Ogolnie rzecz biorąc jest to pad niemal idealny i szczerze go polecam. Jednak ostatnio mam z nim problem. Mianowicie przycisk nr 1 zaczal chodzic troche "ociezale". Tzn po zwolnieniu przycisku wolniej wraca do pozycji wyjsciowej. Przy czym jestem niemal pewny ze nie jest to wina samego pada, a prawdopodobnie (jestem w trakcie sledztwa :P) ktoregos z moich kumpli ktory go zalal czyms kleistym. Poniewaz znalazlem na padzie dorbne slady jakiejs lepkiej cieczy. I teraz moje pytanie: Jak rozkrecic tego pada? tzn chodzi mi bardziej o to, czy mozna jakos "bezpiecznie" wyciagnac D-pad (krzyzak). Bo bez tego nie mozna rozmontowac obudowy. Chcialem rozkrecic pada zeby wyczyscic ten przycisk i probowalem podważac D-pad srubokretami, ale boje sie ze krzyzak jest zamontowany jakos na stale i moglbym go poprostu urwac.

No chyba ze to wina samego pada i ten przycis juz sie "konczy". Aczkowiek z tego co czytalem ten pad jest niemal niezniszczaly wiec to sie nie powinno stac.

W kazdym razie jesli ktos z szanownych forumowiczow wie jak to zrobic prosze o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z padem kupiłem niedawno bezprzewodowego pada Xbox 360 pod Windowsa. Zrobiłem wszystko jak należy, zainstalowałem software, włożyłem baterie, podłączyłem odbiornik i włączyłem pada przytrzymując przycisk Xbox Guide. Czasem się włączy, bo zaczyna się świecić a czasem nie. Problem jednak w tym, że kontrolka nie świeci się stale(a chyba tak powinna), tylko mruga, a jak włączam indicator to wogóle pada nie widzi. Kilka razy już próbowałem troubleshootingu, przełączałem odbiornik, nawet zmieniałem baterie, ale nic to nie dało komp dalej pada nie widzi a kontrolka mruga. Bardzo proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko z małym pytankiem :P

czy Logitech Chillstream Controller jest dobry? Szukam jakiegoś dobrego pada do PC (Na razie mam średniego Manta Dragona) (mam Xboxa 360 więc umiem posługiwać się takim patem chce dowiedzieć się tylko czy jest dobry do gier na PC)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym?

Mój pad

Jako o padzie dla średnio wymagającego gracza, który mimo wszystko nie szuka badziewia? :P

Jestem graczem, który nie gra szczególnie często we wszelakie gry sportowe, toteż taką FIFĘ odpala co kilka miesięcy na miesiąc.

Zastnawiam się nad zmianą, a więc co byście mi polecili w tej cenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie gamepada Chillstream Logitecha. Jestem jego szczęśliwym posiadaczem, zainstalowałem do niego sterowniki XBCD i sprawa jest taka, że w PES2009 i RE4 jest wszystko cacy. Podobnie w FlatOut: Ultimate Carnage, ale tu właśnie nie do końca.

Otóż w opcjach sterowania mogę dostosować sobie konfigurację dla klawiatury, dla mojego pada i dla tego xboxowego. Naturalnie, na swoim padzie chcę mieć wszystko tak, jakbym miał Xbox Controlera, lecz tu pojawia się pewien problem. O ile w czasie wyścigów wszystko jest cacy, tak np. w menu klawisz 'A' (na padzie) odpowiedzialny jest za funkcję 'wybierz' czy też [Enter] jak kto woli - tak powinno być według legendy. U mnie natomiast Chillstream wykonuje tę operację poprzez wciśnięcie 'B', zaś 'A' odpowiada funkcji 'Powrót'. Innym słowy klawisze mają domyślnie odwrotne funkcje w porównaniu z xboxowym kontrolerem. Tak samo legenda nie pasuje dla opcji w usłudze Games for Windows (w Gears of War jest ten sam problem, tylko tutaj na dodatek padem w ogóle nie da się grać). Dlatego też chciałem zapytać, czy można skądś pobrać odpowiednie konfiguracje domyślne, tak żeby Chillstream był po prostu Xbox Controlerem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...