Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Podkościelny

Gamepad

Polecane posty

Jeśli chodzi o Logitecha Chillstream sam mam takiego i brak wibracji mi nie przeszkadza. Bardziej podoba mi się chłodzenie:) Jedyna wada to czasem problem ze sterownikami( te z płytki nie bardzo chcą działać, więc pad chodzi na sterach by microsoft:D. Do tego cena od ok 90 zł do 130. Ja dałem za niego coś koło 139 zł i nie żałuję. Zarówno do PESA, FIFY czy ścigałek daje radę. Coraz więcej gier jest tworzonych pod pada z X-360, więc nie trzeba się bawić z klawiszologią. Jedno tylko co mogę powiedzieć na nie to sterowanie w FPS( jakoś takie nieintuicyjne jest bez wspomagania:) Z resztą kto na PC w FPS gra na padzie? Ot ciekawostka:D

@ Rayu akurat to masz wersję tego pada do PS3. Teoretycznie pójdzie, bo jest na USB,ale może być problem ze sterami. Lepiej wziąść wersję PC-tową np pad

Jeśli źle wstawilem link to sorki. No i może nie od tego sprzedającego:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. stery od Logitecha nie działają pod xp( przynajmniej u mnie). Ściągnąłem jakieś automatycznie podczas instalacji pada. Czy są to stery od pada z x-360, którego też można podpiąć do PC przez przejściówkę to nie wiem. W nowych produkcjach takich jak Crysis, Bioshock, Lost Planet da się grać na padzie. Konfiguracja jest taka sama jak dla pada z 360:) Dla mnie sterowanie prawą gałką jako obracanie kamery jest nieintuicyjne, dlatego do FPS standardowo gram klawa+mysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pada Manta MM814. Kiedy zainstalowałem sterowniki odkryłem, że mogę grać w GoWa na tym właśnie padzie. Lecz jest jeden "feler". Mianowicie chodzi o pada którym się chodzi. Kiedy kieruję go do przodu, w GoWie odczytuje to na odwrót, a kiedy do tyłu Marcus idzie do przodu. Czy mógłby ktoś mi pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi mi o lewy grzybek. Dzięki za pomoc. Zobaczę czy działa.

EDIT: Niestety nie działa lub nie potrafię z tego programu korzystać.

EDIT2: Udało mi się jak na razie odrócić oś ale w grze nadal jakoś tego nie wyczytuje. W każdym razie jakieś postępy są. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie... czy ktos ma moze pada "Dragona" od manty? chodzi mi o sterowniki poniewaz one sa na zwyklej dyskietce a niestety nikt z domownikow juz flopa nie posiada... sterowqniki na stronie producenta nie sa do tego pada a do jakiego innego(chyba tego z mikrofonkiem) czy moglby ktos przyslac na maila sterowniki do tego pada? bylbym wdzieczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica wielkości tego Logitecha Chillstream w wersji PC a pada poniżej??

Pad

Bo jak byłem dzisiaj przelotem w sklepie to był wystawiony oryginalny pad do x-boxa a tchillstream był w pudełku i on się jakiś taki mniejszy wydawał.o_O A może ma ktoś pada z linka i własną opinię o nim?;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem z moim gamepadem Tracer Flash Figher RF, otóż system (WIN XP) rozpoznaje urządzenie i ładnie instaluje stery, a później mogę już tylko podziwiać sobie migającą diodę na nadajniku. Nie wiem czy trzeba wcisnąć któreś określone przyciski, czasami po 15-20 minutach "męczenia" pada zaskakuje i można grac. Baterie sprawne. Pomoc techniczna jedynie spławia mnie, żeby oddać go do serwisu :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie... czy ktos ma moze pada "Dragona" od manty? chodzi mi o sterowniki poniewaz one sa na zwyklej dyskietce a niestety nikt z domownikow juz flopa nie posiada... sterowqniki na stronie producenta nie sa do tego pada a do jakiego innego(chyba tego z mikrofonkiem) czy moglby ktos przyslac na maila sterowniki do tego pada? bylbym wdzieczny

Te nie działają?

http://www.manta.tv/centrum.php?lang=pl&am...p;x=70&y=4/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakos dziala:) choc w niektorych grach samo mi skreca w lewo a wszystko jest wykalibrowane... no nic bede kombinowac:) dzieki

Prawdopodobnie analog się nie ustawia w dobrej pozycji. Wyłącz obsługę gałki analogowej w tej grze i bedzie ok. Wiem bo miałem tego pada i w którymś NFS mi skręcał sam. Trudno taki sprzęt. W niektórych grach działa wszystko super. A niekiedy minimalne wychylenie manetki już sprawia problemy.

BTW. Dragona manty zepsułem w tydzień... nie jestem z tego dumny bo zmarnowałem 7 dyszek ale widocznie zbyt nerwowo podchodzę do fify (;

Na szczęście to było dawno i od tego czasu jestem trochę bardziej okrzesany (;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę, mam już z 6lat pewien Joypad, wszystkie przyciski działą ale..., gdy naciskam kierunkowy w prawo, to muszę go bardzo mocno wciskać, niż pozostałe i mam pytanie czy go rozkręcić i coś tam zrobić aby nie blokowało, czy darować sobie i kupić nowy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do chillstreama. Otóż wydaje mi się że chill nie chłodzi mi rąk tylko co najwyżej suszy a na początku tak nie było. W ogóle jak włączone są wiatraczki to słychać z nich dziwne dżwieki jakby chciały szybciej kręcić ale nie mogły. Rozkrecenie i (być może) wyczyszczenie może dać jakiś efekt?

PS Nawet jak włącze wiatraczki na maxa to rąk nie chłodzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller

Witam mam PADA od XBOXa360 i mam tą czujkę do PC pad na 100% działa bo pod xboxem chodzi elegancko a PC go wykrywa mogę konfigurować osie ale nie wiem jak zrobić by działał on w grach jak np Call of Duty WaW??

Następne pytanie czy można go tak skonfigurować abym gałką mógł jeździć po pulpicie jak myszą a tigerami(takie do wciskania gaz/hamulec ustawić lewy i prawy przycisk myszy??

Jeśli ktoś coś wie o jakimś dobrym forum o tym padzie to proszę o link.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GTAIVKiller

Takie coś da się zrobić programem X-padder. Darmowy, nie wymaga instalacji, a poza tym ma wiele innych ciekawych funkcji także polecam. Wrzucam swoją wersję (5.3 chyba najnowsza), na wypadek gdybyś nie mógł znaleźć pliku graficznego x360 do konfiguracji. LINK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller
U mnie w CoD:WaW działał sam, bez konfigurowania, tak samo zresztą w innych grach. A co do tego używania zamiast myszki - nie słyszałem o czymś takim, i nie wydaje mi się, żeby to było możliwe.

Na pewno nic w opcjach nie zmieniales??

Duffy dzięki za program:D Ale wytłumacz mi jakoś łopatologicznie jak go używać:D

Mogę już jeździć myszką ale jak się klika??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...