Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

To też ciekawe zastosowanie. OK, spróbowałem pobawić się w złodzieja, dołączyłem do Gildii. Przy misji w Złotoblasku, spaliłem wszystkie ule. Swojej działki nie dostałem. Czy gdybym zniszczył trzy, regulaminowo, to czy i tak znaleźliby jakąś wymówkę, żeby piniążków mi nie dać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają być 3 ule i koniec. Nie więcej tylko 3. Tego elfa możesz zabić - to bez różnicy. Weź tyko z jego pokoju posążek królowej pszczół i daj go Delvinowi. W każdej misji od złodziei będzie specjalny skarb. Posążek królowej pszczół, złota karafka, mapa szlaków handlowych, model statku, dwemerska kostka-układanka, popiersie Szarego Lisa i lewe Oko Falmera. Bodaj w tej kolejności. Ciągu fabularnego kampanii nie zdradzę. Gdzie co znajdziesz to sam się dowiesz w swoim czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem sobie moda na peleryny, są pięknie zrobione. Lecz w porównaniu do zwykłych pancerzy, różnica w jakości tekstur jest dość widoczna. Czy jest jakiś modzik, który poprawia tekstury każdego elementu pancerza? Retekstury broni też by się przydały. Widziałem, że Millenia próbowała się za nie wziąć, ale projekt jest chyba porzucony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem sobie moda na peleryny, są pięknie zrobione. Lecz w porównaniu do zwykłych pancerzy, różnica w jakości tekstur jest dość widoczna. Czy jest jakiś modzik, który poprawia tekstury każdego elementu pancerza? Retekstury broni też by się przydały. Widziałem, że Millenia próbowała się za nie wziąć, ale projekt jest chyba porzucony.

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/24909/?tab=1&navtag=http%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Fskyrim%2Fajax%2Fmoddescription%2F%3Fid%3D24909%26preview%3D&pUp=1

Sam używam i polecam. Tekstury piękne, można powiedzieć, że ostre jak brzytwa. W zakładce "files" masz osobne paczki również do innych elementów ekwipunku, jak bronie. Mam zainstalowane wszystkie, oprócz tej do Dragonborna, bo nie mam dodatków. ;p

Co do Skyrima, to jestem w Ivarstead i już jestem gotów wspinać się na Gardło Świata do Siwobrodych, tylko jakoś od paru dni nie mogę się do tego zabrać, no. ;<

Mam 16lvl i gram na Mistrzu, więc jakoś nie chce mi się gry odpalać, bo jak kiedyś grałem, to coś pamiętam, że parę trudnych przeciwników w drodze na Wysoki Hrothgar jest. Kurde, muszę się zmotywować i tam wejść. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimeX

Mam za dużo wspomnień z moich ukochanym Mortal Kombat. Trudno nie przypomnieć sobie sposobu celebracji jej zwycięstwa. Bardzo charakterystycznie. A poza tym, to ja nie wnikam, może być to nawet krzyżówka kaktusa i mydelnicy z Alp. Grunt, żeby grało się dobrze.

@Rudy12

Z tego co pamiętam, to z tych mocniejszych są wiedźmy i wiedźmokruki. A jeśli o śnieżycę chodzi, to mod Better Dynamic Snow może umilić Ci czas podróży. Poprawia zachowanie śniegu, zmienia tekstury. Całość przy braku płynności gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie tak myślę nad pomysłem na kolejną część TES. Gdzie by mogła się rozgrywać. Miałem pomysł na Hammerfell, ale pomyślałem sobie jeszcze, że mogłaby nas cofnąć nieco w czasie. Do momentu Tibera Septima I i powstawania Cesarstwa. To by musiały być ciekawe czasy. Chociaż Bethesda raczej tego nie zrobi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobią, bo teraz jest czas TESO. A nawet jak zabiorą się za produkcję, kolejnej części, to umieszczą ją na południu. Wielu graczy żąda Ojczyzny Khajitów. Elsweyr będzie - najprawdopodobniej - kolejną krainą, jaką odwiedzimy w swej podróży z TES. Oso biście przymierzam się, aby sprawdzić Moonpath to Elsweyr. Ponoć zacne dzieło, nie grałem, nie oglądałem. Przeczytałem i mam na płycie od CDA. Tylko ciekaw jestem, czy jest to wersja najnowsza, czy też trzeba szukać łatek. I czy jest jakieś spolszczenie. Ktoś rozeznaje się w temacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobią, bo teraz jest czas TESO.

Za TESO odpowiada inne studio niż to, które zrobiło singlowe TESy, więc Online nie powinien mieć większego wpływu na cykl wydawniczy Elder Scrollsów.

Niby tak, ale Zenimax łoży pieniądze na marketing, rozreklamowanie, konferencje itd. To są spore koszty, jeśli ma się tak wysoko poprzeczkę zawieszoną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, Bethesda stara się trzymać odpowiednie proporcje krain znajdujących się w ich grach. To znaczy, że rozmiary krain odwiedzanych w serii od Morrowind są przenoszone z mapy Tamriel w jednej skali. W ten sposób w Oblivionie odwiedziliśmy centralną krainę Tamriel, bodaj dwa razy większą od Vvardenfell, tak jak jest na jakiejkolwiek papierowej mapie, a Skyrim w Skyrim było nieco mniejsze od Cyrodiil o odpowiednią liczbę kilometrów kwadratowych, też jak być powinno.

Zmierzam do tego, że same Elsweyr jest tylko nieco większe niż Vvardenfell i znacznie mniejsze niż Cyrodiil. Popularna jest teoria, że Elsweyr będzie kolejną krainą, ale ja wolę zakładać, że Bethesda pozwoli nam w kolejnej części odwiedzić jeszcze Valenwood by rozmiar całej odwiedzanej krainy był porównywalny do Skyrim/Hammerfell.

TamrielWorldMap.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również liczę na ojczyznę Khajjitów. I niech zniosą to ograniczenie do 255 plików esp, bo jak słowo daję, tyle modów mam a gra nie może się uruchomić z powodu ograniczeń których prawie-że nijak przeskoczyć.

@kisiel231

Nie sądzisz że łatwiej by było po prostu w Google wpisać frazę Skyrim Nexus - Moonpath to Elsweyr polish translation? Tak czy inaczej, jest spolszczenie.

Oryginalny plik

Spolszczenie

Ostatnia wersja spolszczenia pokrywa się z ostatnią wersją moda, tj. 9.5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym Hammerfell, zawsze lubiłem grać Redguardem jako pierwszą postacią. Chętnie zobaczyłbym duży arsenał szabel, sejmitarów i spróbował zagrać skrytobójcą owiniętym w turbany. Elsweyr mi nie przeszkadza, bo klimaty są chyba podobne (gorące pustynie, itd.), ale nie lubię grać niehumanoidalnymi rasami (a przyjemnie gra się lokalną rasą). Z jakiegoś powodu nie potrafię w ogóle wczuć się w postać. Jeżeli jednak gra miałaby miejsce też w Valenwood, z wielką chęcią stworzyłbym bosmera-myśliwego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie obchodzi mnie, gdzie będzie się dzaić następna część antologii. Ważne jest dla mnie, by powrócono do rozbudowanego systemu, ekwipunku chociażby. Tego mi brakuje. Z Przyjemności gromadzenia przedmiotów i eksploracji, oskórowali grę z przedmiotów. Tego im nie da się wybaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciężko przełknąć fakt, że Khajiici i Argonianie zatracają swoje anatomiczne cechy charakterystyczne. Brak mi ich zwierzęcych nóg (taki fetysz :P). Poza tym, w ogóle, to chciałbym pozwiedzać bagna Black Marsh. Chociaż z drugiej strony Elsweyr też musi być niczego sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po mroźnym Skyrim pasowałoby Hammerfell z takim wakacyjno-plażowym klimatem a la Vice City :P Mogłoby nawet mieć podtytuł 'Life's a Beach'. Wiem, głupoty gadam, ale marzy mi się taki nieco mniej poważny TES. Jeśli Elsweyr wyglądałoby podobnie jak w tym modzie, tzn tropikalne wyspy, dżungle, pustynie, to też by mogło być. Nawet wszechobecnych kotoludzi dałoby się jakoś przełknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio doszedłszy do Wysokiego Hrothgaru, przypomniałem sobie o możliwości robienia screenshotów na Steamie.

Porobiłem kilkanaście i aż muszę się nimi pochwalić i pokazać jak zmodyfikowałem sobie Skyrima, więc jak Wam się chce to rzućcie okiem. smile_prosty.gif

Screeny z Gardła Świata, Ivarstead i okolic.

http://steamcommunit...&view=imagewall

Edytowano przez Rudy12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś sprawdzony build na łucznika w Skyrim LE? Jeśli chodzi o mój styl gry, to preferuję podkradanie się do celu po cichu i eliminację na odległość. Mam aktualnie dziesiąty poziom, na razie zainwestowałem w łucznictwo, skradanie, lekki pancerz i alchemię, zastanawiam się czego jeszcze warto się nauczyć? Czarowanie jakoś mnie nie kręci, chyba że jest jakaś szkoła, która wzmacnia ataki dystansowe? Myślałem o kowalstwie i retoryce, aby łatwo farmić golda, ale nie wiem czy nie lepiej zainwestować w jakieś umiejętności ofensywne, bo podczas starć z kilkoma przeciwnikami łatwo nie jest... Czy w razie pomyłki da się jakoś cofnąć punkty umiejętności, bo nigdzie nie widziałem takiej opcji? Nie udało mi się też na razie rozszyfrować jak działają ciche zabójstwa. Czy trzeba do tego wykupić jakiś skill? Próbowałem kilkukrotnie podkraść się do samotnych celów, ale nigdy nie udało mi się ich wykończyć przez poderżnięcie gardła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...