Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Przeniesieni do Hall of FAme / EE

Polecane posty

Tyle was poodchodziło, że nie ma już prawie komu strzec wszystkich bastionów porządku. Czekam na to, kiedy w Luźnej Jeździe zapali się płomień rewolucji ;).

A tak szczerze: to miłego odpoczynku, dzięki za moderowanie wszystkiego, kiedy mnie tu jeszcze nie było (bo świadkiem bezpośredniej aktywności to byłem tylko P_aula) i +1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale jaka tu niewirtualna część życia, skoro na Sesji siedzę tak samo jak siedziałem, tylko kolorek rangi mi się pobrudził? W luźnej też tyle samo trolluję. Jedyna zmiana jest taka, że teraz nie muszę się przejmować ściganiem trolli i edukowaniem userów =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeszcze stare czasy, kiedy to P_aulowi i niziołce zawracałem głowę o wprowadzenie kolejnych bzdurnych zmian we wpisach do Niezbędnika dotyczących moich sesji... :D

Odkąd zrobiłem sobie przerwę w zamieszczaniu opowiadań na blogu, na forum udzielam się już mało (częściej czytam). Nie ukrywam jednak, że bez takich moderatorów jak Wy nie będzie ono dla mnie takie samo. Powodzenia w dalszym statsowaniu. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy do tego grona jeszcze AAA, który stwierdził, że przez jakiś czas musi odpocząć od moderowania (z tym, że nie rezygnuje z tej funkcji, a po prostu robi sobie wakacje) to mamy pięć fragów. Co tam się u was dzieje po tej drugiej stronie lustra, he?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAGnet - zdradzę ci sekret. Nie zdarzyło się jeszcze, by moderator zostałwywalony z funkcji. No, może jedna sytuacja w dziewiczych czasach forum (tj. w okolicach pierwszego poboru gdy sam byłem tylko użyszkodnikiem nie wszyscy nowo wybrani się sprawdzili...) Ze dwa razy potem zdarzali się moderatorzy którzy jechali po bandzie wystarczająco, żeby być bliskimi wywalenia z funkcji, ale albo sami rezygnowali wcześniej, albo zmieniali nastawienie. Dlatego wszelkie zmiany naszych kolorków są spowodowane zawsze wyłącznie tym, że z takich albo innych powodów NIE CHCEMY już mieć uprawnień, praw, możliwości. Jak i w innych wypadkach to była indywidualna decyzja każdego z nas, spowodowane były różnymi rzeczami, ale mi na przykład kompletnie nie zależy na czymkolwiek co w pakiecie dostaje zielony ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przez lata, notabene dobrze, i "się na tym zna", no...mógłby uważam część tych praw jednak w jakimś stopniu zachować. Tak, napisałeś, że nie chcecie, że się zrzekacie, ale kiedyś to się może zmienić wink_prosty.gif a mieć część uprawnień moderatorskich nie znaczy pełnić funkcji moderatora - przecież nie chodzi mi o powrót/wieczne trwanie na stanowisku ;]
Wiesz, to, że się zrzekliśmy swoich rang nie oznacza, że dobro forum nie leży nam już na sercu - a wręcz przeciwnie :) Dlatego i tak pewnie każdy z nas zamiast opcji "edytuj post [by upomnieć]/ostrzeż/usuń" etc. będzie teraz używał tego, co ma do dyspozycji każdy z użytkowników - raportowania :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nigdy tu nie pisałem, tak teraz napiszę, bo zarówno P_ jak i niziołka (Sevard jeszcze nie, co w niczym nie umniejsza jego wkładu w rozwój forum i ogromnej wiedzy którą się dzielił i za którą jestem wdzięczny) byli moderatorami gdy jeszcze jako 18-letni wyznawca korwinizmu toczyłem tu boje o wolny rynek w "Aktualnościach". Dziękuję. I do zobaczenia powtórnie po zielonej stronie, pewnego dnia - na przykład gdy mur upadnie, mam szczerą nadzieję. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlip, aż się łezka w oku zakręciła. Jakby nie było swoją przygodę z forum zaczynałem od Sesji RPG, a tu odchodzą można by powiedzieć, osoby, które na forum były niemalże od początku. Mam nadzieję, że nie jest to definitywne pożegnanie tylko odpoczynek od moderatorki.

Dodajmy do tego grona jeszcze AAA' date=' który stwierdził, że przez jakiś czas musi odpocząć od moderowania (z tym, że nie rezygnuje z tej funkcji, a po prostu robi sobie wakacje) to mamy pięć fragów. Co tam się u was dzieje po tej drugiej stronie lustra, he?[/quote']

To jest walka frakcji jak ostatnio w Korei Północnej. Wpływowy Dzang Song Thaek został uśmiercony przez młodego Kima podczas walki o władzę i teraz rozprawiają się z zausznikami Thaeka ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...