Skocz do zawartości
Black Shadow

Szukam dobrej nuty, zespołu itp.

Polecane posty

Siema!

Jestem tutaj by polecić każdemu fanowi muzyki "gitarowej" pewien mały zespół z Opola- Submarine. Chłopaki założyli swój zespół dosyć dawno, lecz dopiero teraz nagrali kilka kawałków które zbierają ogromne pochwały. Porównywani są do dziecka "Modest Mouse" i "Smashing Pumpkins", a także do "Queens of the Stone Age".

Panowie z "Łodzi Podwodnej" mają na razie na koncie dwa utwory, lecz w głowie siedzi im multum rifów, tekstów oraz solówek, i za nie długo mają zamiar znowu uderzyć do studia. Zależy im na każdej opinii, komentarzu etc. dlatego jeśli macie chwilkę- obczajcie ich- mam nadzieję, że te 2-4 minuty nie zostaną zmarnowane.

Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że kiedyś na łamach CD-Action pojawiło się świetne tłumaczenie piosenki. Niestety nie pamiętam ani tekstu, ani rytmu, ani nawet wykonawcy. Jedyne co wiem to to, że w nagłówku (Wykonawca - Tytuł) było coś ze "sługą". Jeśli się nie mylę, to tytuł angielski był złożony z kilku wyrazów a tłumaczenie tego tytułu to "sługa".

Co gorsza - nie jestem pewny, czy to na pewno było w CD-Action, ponieważ kupowałem jeszcze "Komputer Świat Gry" i "PC Format"

Błagam, pomóżcie mi to znaleźć, bo tłumaczenie było genialne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeżeli ktoś z Was byłby skłonny pomóc mi odnaleźć kawałek, który słyszałem dawno temu, to byłbym bardzo wdzięczny :) Wiem o nim, że był hitem w latach '90 bądź '80. Teledysk był w stylu vintage, a obraz w sepii. Muzycy siedzieli w staromodnie udekorowanym pokoju, sami również ubrani w stroje z epoki, a jeden z nich grał na kontrabasie. Wiem, że nie jest to duża ilość informacji, lecz może wystarczy, by naprowadzić na właściwy trop :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wracam w chwale do tematu z pytaniem poszukiwawczym smile_prosty.gif

Bardzo podoba mi się tak klimatycznie potraktowany chór. Pomożecie w poszukiwaniu zespołów/płyt/kawałków, w których występują takie dynamiczne i klimatyczne chóry? Strasznie mało muzyki ogólnie słucham, więc nieogar ze mnie :) Zaznaczam, że nie za bardzo lubię growl. Zespoły takie jak Black Label Society, Cage, Demons and Wizards, czy Iced Earth - OK, ale jakichś behemotowych romansów z chórami nie chcę smile_prosty.gif Baardzo wdzięczny będę smile_prosty.gif

Edytowano przez R1P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam o coś zupełnie z poza moich gatunków muzycznych smile_prosty.gif

Mianowicie - czy ktoś może mi polecić muzykę w stylu soundtracku z Hotline Miami ? Jakiś czas temu zaliczyłem ową grę i soundtrack mnie wciągnął

Generalnie kawałki które mi wpadły w ucho z owego soundtracku to:

-Scattle - Knock Knock, Inner Animal oraz To The Top (ten ostatni wymiata, szkoda że taki krótki)

-El Huervo - Turf Main

-MOON - Hydrogen

-Elliot Berlin - Musik per automatikk

-Perturbator - Miami Disco

EDIT: Słucham sobie kawałków Scattle'a na YT...gościu robi dobrą muzykę

Edytowano przez KafarPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam piosenki, z dość ciekawym klipem w którym facet jest pomalowany na żyrafę - nie chcą go wpuścić do klubu gdzie wszyscy też wyglądają jak zwierzęta, więc przemalowuję się chyba na konia - wpuszczają go i podbija tam do jakiejś dziewczyny zaczyna wywijać na parkiecie i jeden z obecnych zauważa jego ogon i go wywalają :D.

Brzmi śmiesznie ale piosenka jest bardzo fajna, jest raczej nowa i jeśli się nie mylę to śpiewa męski głos.

Kojarzy ktoś ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...