Skocz do zawartości
Black Shadow

Szukam dobrej nuty, zespołu itp.

Polecane posty

Mam takie 3 wycinki piosenek. Nie mam pojęcia jak nazywają się te utwory. Bardzo proszę o pomoc. Najbardziej mi zależy na utworze nr. 1 biggrin_prosty.gif. Szukam może z rok i nie mogę znaleźć nazwy biggrin_prosty.gif.

@edit

Znalazłem tytuł utworu nr. 3. Jest to McSobieski - Anime biggrin_prosty.gif

1.mp3

2.mp3

3.mp3

Edytowano przez grajes23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam utworu, który gdzieś usłyszałem kilka lat temu. Pamiętam tylko że w refrenie było mocno zaśpiewane "We give it all". I jeszcze riff to było coś takiego ta-ra-pa-tam-ripi-tam-ra-pa-tam ta-ra-pa-tam-ripi-tam-ra-pa-tam. Jak ktoś pomoże to fajnie, a jak nie to trudno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie. Znam ten utwór 9i to nie to. No chyba że to jakiś cover był. Albo inna wersja czy coś. W każdym razie, może coś innego?

Poszukuję jakiś zespołów grających rock/metal i używają w nim intensywnie organów Hammond, coś w stylu Deep Purple czy Uriah Heep

Rainbow (jeżeli nie znasz)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast poszukuję piosenki z której pamiętam naprawdę niewiele, zatem do rzeczy:

- po raz pierwszy usłyszałem jej fragment w filmiku z serii 10h woo ooooo oo ooo ooooo

- jedyny fragment tekstu to ten wymieniony wyżej czyli wycie wokalisty zapętlone w tymże filmiku

- klimat około metalowy

Z góry dziękuję za wszelką okazaną pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Więc dostałem zadanie zrobienia filmu na pożegnanie 3 LO. Film nie jest jeszcze gotowy, po prostu zbieram potrzebne materiały. Szukam piosenki nie przejedzonej, nie używanej no-stop przy takich okazjach i żeby miała trochę werwy ;D

Edit: Może być i polska i obcojęzyczna.

Edytowano przez kovoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jednej konkretnej piosenki. Taka śmiechowa. Dzisiaj słyszałem na TV Silesia, w zasadzie to widziałem. Bardzo mnie to rozbawiło, ale teraz opis czego szukam. Niemiecka wersja Mery Lou, a w zasadzie bawarska, na tle pięknego domku w bawarskich górach stoi sobie trzech Niemców, którzy bardzo pięknie wyśpiewują tą pieśń, w zasadzie sami się z siebie śmiejąc. Jak pamiętam mieli czerwone kubraki, jeden z nich miał wąsa, śpiewające cisnął na skrzypcach po jego prawej stronie był kolega z gitarąąąą, a po jego lewej z kontrabasem. Wiem, że interenty znajdują odpowiedź na wszystko, to i tu mam nadzieję, że ktoś to kojarzy, bo to śmieszne było i chciałbym jeszcze raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnej piosenki. Widziałem ją w telewizji i nieraz słyszałem w radiu. Na teledysku widzimy mężczyznę w rozciągniętym swetrze. Siedzi na krześle grając na gitarze. Wszystko działo się w prawie pustym pokoju. Dodatkowo na ścianie pokoju( jak i na tym mężczyźnie) odtwarzany był film projektora

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...