Skocz do zawartości
Black Shadow

Szukam dobrej nuty, zespołu itp.

Polecane posty

Witam

Od dłuższego czasu tropię stary utworek, a dokładniej w teledysku było coś takiego, że był zespół na scenie i były pokazywane scenki z "życia" między innym w szkole, fast foodzie i jeszcze pare innych. Na początku był spokój, a potem wszyscy wpadali szał.

Ktoś coś wie, ktoś coś widział ?

Z góry dziękuje !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wyjadę trochę z dziwną prośbą, ale szukam czegoś nieco cięższego z żeńskim wokalem. Warunek - musi śpiewać po niemiecku. Całe dyskografie/albumy czy nawet pojedyncze kawałki mi się przydadzą. Fajnie, jeśli będzie to coś podobnego do Silbermond, ale może być i lżej i mocniej. Z góry dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adam1118 Z czystym sercem mogę Ci polecić soundtrack ze wszystkich części Mass Effecta (choć mi osobiście najbardziej spodobały się 3 kawałki: "The Suicide Mission", "The End Run", "The Normandy Reborn", wszystkie z Mass Effect 2). Oprócz tego każda z postaci załogi ma swoją nutę (Tali, Legion i Samara chyba najlepsze). Możesz sobie sprawdzić, mam nadzieję, że Ci się spodoba ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem dotyczy utworu z nowego albumu Artura Rojka, a konkretnie często teraz granego w radiu "Czasu, który pozostał". Jest tam taki motyw muzyczny, taki beat, który nie daje mi spokoju, bo brzmi bardzo podobnie do motywu z jakiegoś przeboju sprzed lat (lata 90. albo wcześniej, a może jednak już po roku 2000). I za nic nie mogę sobie przypomnieć, co to był za kawałek. Prawie na pewno elektroniczny (znaczy może to jakiś dance, albo coś bardziej w klimatach J.M. Jarre'a), beat wygrywany na klawiszach (albo samplowany, nie znam się). Tu wrzuciłem fragment - wsłuchajcie się zwłaszcza w moment, kiedy Rojek nie śpiewa. Ktokolwiek kojarzy, pomoże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć szukam takiej jednej piosenki niestety nigdzie nie mogę jej znaleźć nie znam tytułu tylko wiem że jej fragment jest w takim jednym mixie:

zaczyna się od 13:05...

Rebecca Stella - Give me that O

W ramach podziękowań możesz popracować nad umiejętnością budowania zdań w swoich postach tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Szukam nazwy pewnego utworu muzycznego. Informacje które posiadam są "trochę" mętne: utwór był grany w radiu zet/rmf fm kilka lat temu, najczęściej po siódmej wieczorem. Nie ma w nim słów , pod koniec występuje chór. Jest "epicki" ( wiem, że to subiektywne wrażenie, ale inaczej nie jestem w stanie oddać tej melodii) i prawdopodobnie pochodzi z jakiegoś filmu.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i propozycje.

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tera ja

Szukam czegoś podobnego do Carpenter Bruta. Electro tylko nie żadne smętne ale z takim....pierdzielnięciem. Takiego "ciężkiego" electro. Nie znam się na gatunku więc nie wiem czego szukać tongue_prosty.gif

Edytowano przez Stillborn
wlepiamy tylko linki do filmików z YT [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest stricte electro.

Jak z francuskim posmakiem to Kavinsky bodajże i całą scena french-house'owa.

A jak oldskule no to Anthony Rother a jeszcze wcześniej Kraftwerki. Z tym że Rother bodaj bardziej tanecznie robił w 98" Don't Stop the Beat a stricte electroclashem bawił się na Popkillerze z 2004 i odtąd - od założenia wytwórni Datapunk możesz sprawdzać zarówno AR jak i Datapunk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...