Skocz do zawartości
Black Shadow

Szukam dobrej nuty, zespołu itp.

Polecane posty

A ja prosiłbym o polecenie jakichś łagodnych instrumentalnych kawałków, najlepiej w dużych ilościach. tongue_prosty.gif [...] istotna jest łagodność i bezwokalowość, bo lubię taką muzykę do poczytania, a moje marne 6 utworów to troszku za mało.

DJ Okawari, ew. Nujabes. Nie pamiętam, które kawałki mieli instrumentalne, więc nie mogę podać konkretów. Może Rei Harakami, [lust] to fajne (jeśli mnie pamięć nie myli) w większości instrumentalne Downtempo.

Plus poszukaj sobie jakichś dobrych Ambientów. Za bardzo się na tym gatunku nie znam, ale RYM zwykle nie zawodzi ze swoimi toplistami...

http://rateyourmusic.com/genre/ambient

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam!

Jestem 16 letnim muzykiem, 7 rok gram na gitarze elektrycznej. Troche zacząłem poważniej traktować to zajęcie i wpadłem na pomysł, znany zreszta nagrywania. Poki co instrumentale, moze potem z głosem. Zgromadziłem sprzęt, ale ilośc materiału który by sie nadawał mnie przerasta. Chciałbym z dobrych wyłonić jeszcze lepsze, a jako, ze jestem tylko jedna osoba, mój gust, typ słuchej muzyki mnie ogranicza. Prosilbym zatem o jakieś propozycje od Was. Jakich utworów szukam? Maja to byc utwory (lub ich fragmenty) gdzie duża role odgrywa gitara, a także są dosyc podatne na ewentualne zmiany i wstawki np. Here Comes The Sun Beatlesów czy Nothing Else Matters, lub solówka z We will rock you. Gatunki jakie najmilej przyjmę to cos blues, rock, rock'n'roll i wszelkie ballady. I cóż .. to tyle chyba. Bede Wam niesamowicie wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.

PS. Sorry za brak cudzysłowów.

PS2. Jak by ktoś był chętny do współpracy pisac na priv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej pomóżcie: mój kolega kiedyś przyniósł płytę z fajnymi kawałkami amerykańskiego rapu, tylko nie wiem jak się nazywała. Pamiętam że tam były remiksy a bity wyprodukował Paris. Ten paris:

Płyta nazywała się Freedom..... chyba coś takiego

Dobra znalazłem, to Guerilla Funk ;p jednak nie to ;x

Edytowano przez RAZOR026
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o to?

Co prawda to winyl i ilością piosenek raczej nie przypomina płyty, to tylko to mi przychodzi na myśl.

Jest jeszcze opcja taka, że to był jakiś stworzony przez twojego kolegę bootleg, bo Paris raczej poza PE niechętnie wychylał nos oza własne podwórko, przynajmniej jako producent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej nagrywaj po kolei wszystko co chcesz, bo chyba nie liczysz, że ci wymienimy wszystkich artystów, którzy grają bluesa czy rocka?

No właśnie chodzi o to, że utworów jest tyle, że chciałbym poznać jakieś Wasze, według Was dobre propozycje. Co mi po tym, że będę znał 1000 artystów jak każdy ma przynajmniej 100 utworów, a ja potrzebuje kilkudziesieciu naprawdę dobrych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, także miałby prośe. Czy mógłby mi ktoś wysłać (o ile ma) kilka tzw. "ruskich łupanek"? Wiecie mam na myśli te ich popularne techniawy - te mózgotrzepy biggrin_prosty.gif Bądź inne, mniej lub bardziej klubowe rytmy z dobrym pierdyknięciem.

Mogą być też całe sety (akurat z Sunrise czy Tommorowland to ja sobie poradzę ;]) jak ktoś zna fajne.

Z góry dzięki.

EDIT: @Razor prawie. Ale to nie jest jeszcze to. Mam na myśli rzeczy zbliżone bardziej do hm... o wiem! Powiedzmy, że Bućka bass ;]

Edytowano przez SadystycznyOrzech
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka:) Poszukuje jednego utworu.. pomożecie? W tym utworze nikt nic nie śpiewa, sam bit leci. Mogę wam pomóc tylko gwizdaniem tej mp3. Dodałem go na rozpoznajemy pl. Pomóżcie, szukam tego już bardzo długo. Wiem że utwór jest dość stary, możliwe że leciał na energy.

Oto link z gwizdaniem:

http://rozpoznajemy.pl/uploads/attachments/2013/08/30/18147Ff279c9-Nagranie.mp3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niekonkretna prośba no ale parę kawałków mogę podrzucić.

http://www.youtube.c...h?v=0NUX4tW5pps

http://www.youtube.c...h?v=LDQu8DNLzIY

EDIT. Nie zauważyłem odpowiedzi że wolisz polskie, w takim razie nic nie podrzucę bo w ogóle nie siedzę w temacie.

Ale serio, spokojnie można sobie odpuścić większość rodzimych dukaczy.

Edytowano przez CoCieToObchodzi
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że panowie znają dużo hip hopu, a znacie może kawałek gdzie na początku koleś śpiewał coś o śmierci w zamku itp.. i po tym empilogu był już normalny kawałek tylko że śpiewały 2 osoby? Ten wstęp, wiem że śpiewała jedna osoba trwał on chyba z 10 sekund może mniej. Nie kojarzę co było dale,j kawałek oceniam na rok 2007 albo kiedy powstała piosenka Tede Air-maxy. Wiem że to nie Kaliber 44 : Magia i miecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...