Jump to content

orzel286

Forumowicze
 • Content Count

  483
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

90 Znakomita

About orzel286

 • Rank
  Człowiek

Recent Profile Visitors

4,192 profile views
 1. orzel286

  Growy patriotyzm

  Można zagrać Polską w medievalu 2 bez wcześniejszego podbijania jej - trzeba zedytować plik descr_strat.txt (albo ściągnąć gotowca). Fajnie się gra Polską w serii supreme ruler, przy czym w the great war, no, nie ma jej, ale można lekko "przyhakować" (grając którymś z zaborców uwolnić część terytorium, przenieść sejwa do multi, wybrać Polskę, zapisać i przenieść nowy zapis do single playera) - jest kosmicznie trudno, ale ten uczuć, kiedy europa zachodnia i 3/4 afryki są biało-czerwone.
 2. orzel286

  Krótko, lecz treściwie

  OMG, jakim cudem? Swoją drogą - w niektóre linki się bałem klikać w trosce o swoje - hem, hem - zdrowie psychiczne. Ehhh, może to ja miałem takie szczęście, ale prawnicy (różnych specjalności), których dane mi było spotkać, mimo swojej "specyficzności" (coś jak programiści) mieli naprawdę tęgie rozumy. Świat się chyba jednak skończył w 2012...
 3. orzel286

  Krótko, lecz treściwie

  A to ponoć na zarządzanie idą wszystkie bezmózgi.... Poza tym: "profesor" powielający po raz n-ty te same bzdury? Dobra - artykuł, ale do jasnej ciasnej, jeżeli te marne wypociny mają mieć choćby zadatki do pracy naukowej, to powinny spełniać jakieś warunki (odkrywczość, podejście krytyczne i takie tam); przynajmniej mnie mój PROFESOR (człowiek KLASA sama dla siebie, masa wiedzy teoretycznej i praktycznej) tak uczył na prowadzonym przez siebie seminarium, jeśli autor tych śmieci też prowadzi seminaria i ocenia prace dyplomowe, to wolę nie wiedzieć jaki chłam przepuszcza. Sorki Yoda, że moje komentarze pod Twoimi wpisami są (ehem) zawsze w podobnym tonie, ale po prostu krew się we mnie gotuje jak widzę bełkotem pisane PRAWDY NAÓKOWE pochodzące od ludzi, którzy nie mają żadnych praw do tytułów i stopni. A za przytaczanie jako ("najświeższych"?) przykładów rożnych rzeczy z początków lat 90-tych (anime z polonii, doom, itp), to jak znajdę, to osobiście z klifu zrzucę!
 4. orzel286

  The Best of MSM III

  Za takie "dzieła" powinno się dostawać kopa w rzyć i dożywotni zakaz zbliżania się na 500 metrów do uczelni wyższych a nie dyplom i stopień naukowy.
 5. orzel286

  Łotr Jeden - garść żali

  Gwiezdne wojny skończyły się w momencie, kiedy przejął je disney. Kropka. Po przebudzeniu nigdy więcej na żaden film z tej serii nie pójdę.
 6. > mapy nocne oraz efekty pogodowe Nope. Bajer fajny, ale do rozgrywki w zasadzie (poza zbędnym jej komplikowaniem) nie wnosi. I to, że nie każdy ma dobrego kompa to fakt (niestety), więc wyciskanie jak najwięcej fpsów jest koniecznością, a takie ficzery tylko to utrudniają. > Często mam wrażenie, że panuje tam biurokracja Może nie biurokracja, ale coś, co nazywa się "korporacyjna inercja" - to raz. Dwa - wot był zaskoczeniem dla wg - SerB i s-ka nie spodziewali się, aż takiego sukcesu i tego, że ta gra się aż tak rozrośnie, więc problemem może też być sam kod tej gry, w którym trudno się już połapać i zmienić jedno bez rozwalenia czegoś innego. Trzy... Za chwilę. > Dlatego moim zdaniem tę grę może odratować tylko wywrócenie jej do góry nogami No właśnie, to też niespecjalnie wchodzi w grę. "Wywracać" grę można jeszcze w czasie alfa/beta testów, lata po wypuszczeniu jest to GWARANTOWANA utrata części graczy. Dużo pracy, duże ryzyko - wg czasami wie co robi, a w tym przypadku zdaje się, że są wyjątkowo ostrożni. Ale nad tym pracują. > ewentualnie rozpoczęcie pracy nad kolejną częścią Prace (ponoć) w toku. > Owszem, War Thunder i Armored Warfare są dobrą alternatywą TOP. KEK.
 7. orzel286

  Mass Effect: Andromeda

  Ja tam czekam jedynie na przeepicki Honest Trailer do tego No Mass Sky Effect: Buy Galaxy's Worth of DLC's to Be Able to Pick Your Favourite Colour at the End.
 8. orzel286

  Armored Warfare

  Z okazji pacza 0.16 i kodu do aw w nowym cda odkopię temat. Po dłuższej przerwie wróciłem do tej gry na jakieś 15 minut. Ze stabilnych ~50fps zrobiły mi się skoki 15-60fps ze znaczną przewagą tych niższych stanów. Khem? Sorry, ale nawet wg nie spartoliło tak optymalizacji tak, jak to się udało obsidianowi. /facepalm
 9. orzel286

  Overwatch - 10 powodów, dla których warto zagrać

  Strzelam bez oglądania: powody 1-10: tyłek Tracer. Zgadłem? Nie? Hm, no przynajmniej ja chce zagrać w overwatch ze względu na jej zadek.
 10. orzel286

  League of Legends

  Ten moment kiedy na bocie mam Partnera Przez Duże P T_T "That's some MLG stuff going on bot" - emirOP 2k16, po tym jak pierwszy raz w tym meczu ubiłem lucka, kek.
 11. orzel286

  League of Legends

  @aliven Tak, serio. Chcesz bezstresowo zgarnąć bonus za pierwszy meczyk, a tu 40 minutowe hard carry, bo... Nie wiem. Jak można wyjść na 0/18 (albo gorzej) z botami?
 12. orzel286

  League of Legends

  Czasami naprawdę się zastanawiam, co ludziom w głowach siedzi... Pierwszy meczyk dzisiaj, na luziku (przynajmniej takie były założenia...) - yi na dżungli z botkami, zobaczę sobie razorka. Ehem... Moja drużyna - Braum bot, Annie mid, Poppy top i Brand... W sumie wszędzie. O. M. G. Braum sam w linii, no dobra, w sumie nie mam pretensji, ale później też się nie popisał, Annie się starała, ale straciła swoje wieże kiedy boty zaczęły się grupować, top... Bez komentarza. Widzę, że jest nieciekawie, więc farmię, taxuję i staram się shutdownować botki, ale samemu słabo mi to ostatnie wychodzi (wchodzenie 1v5 w nafeedowane boty nie jest fajne). Ubijam smoka, kończę build, drugi smok, boty znowu zgrupowane na midzie (straciliśmy wszystkie wieże oprócz nexusowych i dolnego inhiba), wracam ze smoka, ale tym razem mam wsparcie Annie, 2v5, pozamiatane, pushujemy razem mida, znowu as, nexus, gg. Prawie 38 minut męki. Skończyłem z 29/5/8 (208cs), Annie 12/7/20 (183cs), Poppy 3/8/1 (60cs), Braum 1/5/3 (73cs). Hm, chwila, o kimś zapomniałem? A, tak, absolutna gwiazda, Brand! Uwaga: 0/18/2 i 27cs. Nie ma to jak dobra kotwica, heh. Następny meczyk był blind pick pvp, tak dla odstresowania kappa. Wziąłem sobie Ashe <3 i miałem Dariusa jako "partnera" przeciw Sionowi i MF. Prawie 40 minut flejmu. Na mnie. Mimimimimimimi report Ashe mimiimimimimimimimi. Mmmmm, ta, już letę nurkować pod wieżę nie mając hp. Albo dałem się złapać w 1v5, no i dobra - padłem. Sekundę później Yi z mojej drużyny tpnął się w sam środek przeciwnej drużyny i padł - "retard Ashe". Nie no, logiczne, że to ja odpowiadam za idiotyczne decyzje innych XD Wygrana, 15/6/22, 207cs i S-. gg me?
 13. orzel286

  League of Legends

  Nowy pacz, kłopoty z logowaniem i kolejkami, gg wp rito. @Taliyah - są cycki, jest okejka. Reszta już mnie średnio interesuje.
 14. orzel286

  League of Legends

  Gram od... 5.19, może 5.20? Liczy się jako "niedawno"?
 15. orzel286

  League of Legends

  Myślałem, że urf będzie miało coś wspólnego z fokami, a tu rozczarowanie. qq Zmiany w runach, szkoda, że ceny za dodatkowe strony i runy 3 tieru dalej są spore. qq
×