Skocz do zawartości
Black Shadow

Szukam dobrej nuty, zespołu itp.

Polecane posty

Witam, jako że w świecie muzyki zbytnio sie nie obracam bo zwyczajnie czasu brakuje a i nie mam pojęcia gdzie sie zrorientować o muzyce w troszkę szerszym ujeciu niż radio (na tą chwile jakiś smieciowy pop) tak niedawno obejrzałem film Strażnicy Galaktyki, gdzie soundtrack był po prostu mistrzowski i tu obudziło się jakies wewnetrzne pragnienie zagłębienia sie w świat tych klimatów, problem w tym ze nie wiem jak sie za to zabrac. Gdyby ktoś raczył podrzucić parę formacji grajacych podobną muzykę lub nakierować na lata w których tak sie grało, to stokrotne dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.08.2016 o 01:25, Akron napisał:

Żadne mnie nie porwało jak wymienione przeze mnie. Jedynie Korn brzmi OK. Dziękuję za próbę, oczywiście! :)

Jeśli spodobał Ci się Korn, posłuchaj utworu/-ów z nadchodzącej płyty :smile:

 

 

Edytowano przez kubanczyk1989
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było żem nie dajem:

- Savant (np. album Alchemist)

- FatRat (np. Monody)

- Porter Robinson (np. Shelter)

- Hunter (polski zespół; np. album Królestwo)

- Chopin (np. Op. 25 No. 5 czy Op. 10 No 4)

Ale ogólnie to szukam utworu. Wiek do 5(?) lat, z MTV i innych takich kanałów, wokal przeważnie kobiecy, była trąbka. Teledysk rysowany, lecieli(?) zeppelinem(?) w trakcie burzy, na sam koniec rozpogadza się + trafiają na jakąś olbrzymią bestię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MagickStalker napisał:

Ale ogólnie to szukam utworu. Wiek do 5(?) lat, z MTV i innych takich kanałów, wokal przeważnie kobiecy, była trąbka. Teledysk rysowany, lecieli(?) zeppelinem(?) w trakcie burzy, na sam koniec rozpogadza się + trafiają na jakąś olbrzymią bestię.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2016 o 20:59, kusi napisał:

Czy polecilibyście jakieś utwory w takim stylu:

Chodzi mi o piosenki hiphopowe/rapowane, które muzyką zagrzewają do działania, a nie zmuszają do rozmyśleń na temat ciężkiego życia czarnoskórych mieszkańców USA. Tekst nie gra roli, bo i tak raczej rzadko się w niego wsłuchuję.

DJ Snake, Lil Jon - Turn Down for What - Jeżeli lubisz muzykę dynamiczną a tekst nie ma znaczenia.

Dnia 16.06.2015 o 23:59, RAZOR026 napisał:

Szukam czegoś w stylu Delinquent Habits i Cypress Hill. Ktoś, coś?

Jak Chicano Rap w starym stylu mieszania muzyki Meksykańskiej i teksty Hiszpańskie i Amerykańskie to Kid Frost. On inspirował pokolenie meksykańskie w Kalifornii do rapowania i muzyka jest przyjemna dla ucha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem dziś utwór, ale nie zapisałem tytułu...
1) W teledysku pojawiają się jacyś homoseksualiści w kobiecych kreacjach, wyglądają na zakochanych. Zapamiętałem też kadr, w którym chłopak prowadzi dziewczynę za rękę między jakieś drzewa, ona miała na sobie CHYBA czerwony sweter. 

2) Instrumentem przewodnim jest gitara. 

3) Refren zaczyna się na 70% od :Some day... a dalej na 50% I will waiting... dalej nie wiem :P a google po takim skrawku nie znajduje tego czego szukam. 

4) Kobiecy wokal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...