Skocz do zawartości
Black Shadow

Szukam dobrej nuty, zespołu itp.

Polecane posty

Witajcie

montuje właśnie intro do kanału na YT. Jako, że stawiam swoje pierwsze kroki w Vegasie to jeszcze troszkę mi zejdzie, ale do rzeczy. Poszukuję kilku dźwięków, a mianowicie:

-Dźwięk przejścia - coś pasującego do błysku. Intro składać się będzie ze sklejek z trailerów, a zaraz po intrze po błysku będzie mój nick. Potrzebuję dźwięku do tego przejścia

-Dźwięk końca - zaraz po kilkusekundowym wyświetlaniu moje nicka ma być ten dźwięk, kończący intro. Zastanawiam się jeszcze nad stylem tego nicka, ale możliwe, że będzie to ekeft starego TV, a zaraz po tym efekt wyłączania takiego właśnie telewizora.

-Podkładka - co polecacie na muzyczkę? Ok 30s. Rock? D&B? Techno?

Z góry dzięki za pomoc

Ps: macie pomysł, dlaczego po jakimś czasie jak ustawie własny screen filmu to zmienia się on?

post-122520-0-53029300-1369165780_thumb.

Edytowano przez borus213
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wie ktoś z Was, gdzie mogę pobrać cały album z soundtrackiem z gry Demigod? Chodzi mi o ALBUM, a nie o pojedyncze utwory...

Po szybkim googlowaniu wydaje mi się, że ten OST był tylko w wersji kolekcjonerskiej i nie można go legalnie pobrać za darmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiś stron gdzie mogę znaleźć muzykę w licencji Creative Commons, Royalty Free i podobnych, tak żebym mógł używać tego do filmów na YT (żeby komercyjnie można też było używać smile_prosty.gif). Fajnie by było jakby były darmowe, ewentualnie za jakieś drobne pieniądze (nie uśmiecha mi się płacić po 10$ za utwór....).

sprawdź to:

http://www.muno.pl/news/moby-free-movie-soundtrack-mobygratis/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy już o to pytałem, ale nawet jeśli to zapomniałem odpowiedzi :P. Szukam jakiegoś zespołu hip hopowego, bez znaczenia czy polskiego czy zagranicznego który tworzyłby taki bardziej chilloutowy hip hop. Rozumiecie, bez jakichś wydzierających się gości, ostrych beatów itd. Spokojne, nieco senne podkłady, luźna nawijka it. Coś w stylu Latającego Holendra Pijanych Powietrzem (w ogóle całego albumu Pijanych), albo starszych kawałków The Roots, jak się jeszcze bawili soulem i rapem. Wiecie o co chodzi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę TĄ wersję kawałka Pokahontaz - Rap (Biznes) Zone https://www.youtube....=mQp1GmXgKlw???

Na płycie "Receptura" jest inna wersja, a ta mi się bardziej podoba. Jest ona na darmowym "33 Obroty Mixtape" Rahima ale jest tylko zwrotka Rahima, a ja chcę całą ;p

@EDIT Oryginalna wersja Rap (Biznes) Zone jest na producenckiej płycie IGS-a "Na Klucz". Tu jest w lepszej jakości

jakby ktoś też szukał.

@b3rt Araba obczaj (fajne są 30 i Kumple)

Edytowano przez RAZOR026
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra napisała dziś do mnie.

Szuka piosenki jakiegoś zespołu z lat '90. W grupie było dwóch facetów i jedna babeczka blondynka. Ten utwór o który jej chodzi miał teledysk kręcony na boisku do futbolu amerykańskiego. Dziewczyna była przebrana za cheerleaderkę a chłopaki za zawodników.

Skąpe info, wiem, ale jakby ktoś zarzucił linkiem to byłbym bardzo wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym forum także podpowiedzieli mi tę piosenkę. Podałem siostrze, stwierdziła, że to właśnie to, ale po pewnym czasie, ze jednak nie. A raczej chyba nie bo sama nie wie a jest w takim stanie, że stanie zmienia 157 razy na minutę to wiecie rozumiecie ;)

Jakieś inne typy czy to musi być to a siostra nie jest tego świadoma? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...