Jump to content

luki488

Forumowicze
 • Content Count

  333
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About luki488

 • Rank
  Człowiek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za pomoc. Temat do odstrzału.
 2. Spróbowałem, wywaliło wszystkie pliki, ale konsola działa. Jeszcze jedno pytanie, mianowicie jeśli konto ps zostało dodane do playstation network to po zalogowaniu przywróci mi zapisy z gier ?
 3. Pobrałem System Software Update File
 4. Witam. Problem polega na tym, iż po włączeniu konsoli, konsola sprawdza stan plików po czym wyświetla komunikat ( Nie można uruchomić PS4. Podłącz DUALSHOCK 4 przy użyciu przewodu USB, a następnie naciśnij przycisk PS. ). Po wciśnięciu przycisku PS konsola wyświetla kolejny komunikat ( Podłącz urządzenie pamięci masowej USB, które zawiera plik aktualizacji dla wesji 6.71 lub nowszej w celu ponownej instalacji. Możesz pobrać plik.... ) Podłączam owe urządzenie z plikiem, po czym konsola wyświetla komunikat ( Nie można użyć tego pliku aktualizacji. Kod błędu CE-34788-0 ). Dodam, że ko
 5. Witam. Problem polega na tym, iż po włączeniu konsoli, konsola sprawdza stan plików po czym wyświetla komunikat ( Nie można uruchomić PS4. Podłącz DUALSHOCK 4 przy użyciu przewodu USB, a następnie naciśnij przycisk PS. ). Po wciśnięciu przycisku PS konsola wyświetla kolejny komunikat ( Podłącz urządzenie pamięci masowej USB, które zawiera plik aktualizacji dla wesji 6.71 lub nowszej w celu ponownej instalacji. Możesz pobrać plik.... ) Podłączam owe urządzenie z plikiem, po czym konsola wyświetla komunikat ( Nie można użyć tego pliku aktualizacji. Kod błędu CE-34788-0 ). Dodam, że ko
 6. Zdecydowałem się na kupno nowej myszki i kupiłem Logitecha tak jak polecaliście myszka jeszcze idzie więc postanowiłem pobawić się w majsterkowicza i naprawić tą. Powiem wam, że nawet się udało mianowicie miałem wyłamany plasticzek łączący potencjometr z "kółkiem" więc postanowiłem wywiercić w kółku dziurę i połączyć je z potencjometrem za pomocą małego pręta ( w sumie twardszy drut też by się nadał) i kleju. Ku mojemu zaskoczeniu działa jak należy. Piszę dla tych którzy mają podobny problem i chęci do naprawy. Pozdrawiam.
 7. Witam. Wie ktoś może gdzie kupię "scrolla" (kółko) do steelseries rival 100 ? ewentualnie jakieś inne które będzie pasować. // Polecam - klik [webtom]
 8. Drian 240 gb SSD wystarczy, ponieważ służył on będzie jako nośnik systemu i jakichś wymagających gierek. Oczywiście w zestawie również znajdzie się zwykły dysk. Co do karty, wersja 6 gb bedzie dużo lepsza względem tego RX-a ?
 9. Co myślicie o tym zestawie https://www.morele.net/inventory/info/jJ6HD6/
 10. Monitor będzie nowy powiedzmy full HD 22' lub 24'
 11. Witam. Proszę o złożenie najbardziej wydajnego blaszaka w przedziale cenowym 2800-3000 zł. Interesuje mnie jedynie skrzynia bez Windowsa i SSD. Jedyne co posiadam do kompa to zasilacz vero m1 od silentum.
 12. Dzięki za porady. Postanowiłem dozbierać kasy i kupić Y700. Temat do odstrzału.
 13. Opłaca się dopłacać te 500 zyko do y700, czy może wzrost wydajność nie jest bardzo znaczący?
 14. Witam ekspertów. Chciałbym się was poradzić w sprawie sprzętu do gier. Zainteresowało mnie lenovo Y50-70, jakieś opinie co do niego ? Co polecacie ? Powiedzmy, że nie muszę spieszyć się z kupnem, najpóźniej kupię w maju, czy do tego czasu powstaną znaczne zmiany na rynku a obecne laptopy stanieją ? czy może nie opłaca się czekać ?
×
×
 • Create New...