Jump to content

CoCieToObchodzi

Forumowicze
 • Content Count

  290
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About CoCieToObchodzi

 • Rank
  Człowiek
 • Birthday 09/19/1995

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

3,115 profile views
 1. CoCieToObchodzi

  Eminem

  Czasami można się natknąć na wrzucone przez typa kawałki otytułowane jako jakiś Eminem"SUPER NEW HOT 2014!!!111!!!", skreśla go to od razu, żenada.
 2. CoCieToObchodzi

  Eminem

  Czasami po prostu odtwarzacz nie taguje utworów, spróbuj może poszukać jakiejś opcji w odtwarzaczu do pobierania informacji i CD. Takl nawiasem, ktoś jeszcze korzysta z Windows Media Player?
 3. CoCieToObchodzi

  Eminem

  No nie wiem czy nr.1, mam problem ze wskazaniem najlepszego albumu roku. Z początku mocno się zajarałem, ale po kupnie i osłuchaniu dokładniejszym jednak nie jest to taki idealny album jak mi się wydawało po piewszych odsłuchach. "Stronger Than I Was" od razu do skipu, z "The Monster" różnie u mnie bywa, ale często też skip. Troszeczkę suchych linijek też się znajdzie, ale zwykle są one podsumowane "haha" w tle więc podejrzewam że suchość zamierzona, co nie zmienia jednak faktu że suche są. Album spokojnie na 4,5/5 a o tytuł albumu roku bije się u mnie z "Yeezus", "12 Reasons To Die", "Something Else" i... "Leanin' on Slick" które wzięło mnie (no homo) mocno z zaskoczenia. Nie słuchałem jeszcze albumu J.Cole'a, jakoś nie mogę się za to zabrać, ale nadrobię do końca roku. A tak nawiasem, poleciłby ktoś jakieś mniej znane płyciwa warte przesłuchania (z tego roku). P.S Polecałbym też koledze wyżej sprawdzić czy "bynajmniej" zostało użyte prawidłowo. #GrammarNazi
 4. Ktoś jeszcze chyba kiedyś zajarał się zespołem Immortal Technique (albo ty polecałeś, nie pamiętam)
 5. Bardzo niekonkretna prośba no ale parę kawałków mogę podrzucić. http://www.youtube.c...h?v=0NUX4tW5pps http://www.youtube.c...h?v=LDQu8DNLzIY EDIT. Nie zauważyłem odpowiedzi że wolisz polskie, w takim razie nic nie podrzucę bo w ogóle nie siedzę w temacie.
 6. CoCieToObchodzi

  Eminem

  Dobrze to wygląda, szczątkowe featy, nie ma kto zaniżać poziomu, niemniej chętnie zobaczyłbym jakieś featy od Slaughterhouse czy Yeli, ale może oni będą na bonus trackach jak np. Session One z Recovery. Album raczej na pewno będzie w innym stylu niż Recovery, przecież każda płyta Eminema brzmi inaczej, nie sądzę żeby zrobił z tego "Recovery 2". Zresztą nie ma co spekulować, zobaczymy jak wyjdzie album.
 7. Nie sądzę żeby coś z tego było, poleci parę subliminali i najprawdopodobniej na tym się skończy. Niemniej chciałbym się mylić, nudne były ostatnie lata jeśli chodzi o beefy #twitter Poza tym prędzej bym obstawiał Papoose vs. Kendrick, nie Drake vs. Kendrick jak już jakiś beef miałby być. Drake może olać odpowiadanie Lamarowi bo ma już wyrobioną markę i nie musi nic robić, za to Papoose może coś tam zyskać. Z drugiej strony Kendrick też może olać Papka i temat będzie zamknięty.
 8. Wjechał klip do Jaranko jest. Kilka kilogramów obgryzionych paznokci się nazbiera do 5.11.
 9. Jak ściągałeś przez managera, to spróbuj bezpośrednio ze strony i zainstaluj manualnie.
 10. Ten drugi problem, który ty masz na niskich detalach też miałem, lub coś podobnego. Po chwili grania wszystko naokoło było rozmyte i radio w aucie się wyłączało (było słychać tylko trzask który słychać przy wybieraniu stacji, tyle że zapętlony) i zapadałem się pod ziemię lub wjeżdżałem w budynki, w tym wypadku pomogło dokupienie RAM'u, ale jak u ciebie wcześniej śmigało, no to nie mam pomysłu.
 11. Na początek może spróbuj podstawowych czynności - zaktualizuj sterowniki do karty graficznej i DirectX. I lepiej by było gdybyś podał specyfikację komputera, tak na wszelki wypadek.
 12. Na to się natknąłem, wydaje się warte sprawdzenia A z tymi stylami to chyba inaczej, był mod który dodawał na przykład te buzdygany Pustoszyciela z areny, albo topory tego gorylowatego towarzysza - Czarnego Wichra. I z tego co pamiętam było ich tam trochę, w tym ten co już wymieniłem, dwa miecze Ręki Śmierci (OP, ale fajne ma animacje).
 13. Daedryczny Topór Bojowy, chyba tak będzie po polsku A zdobyć go można po prostu poprzez wbicie wysokiego poziomu postaci, niektórzy przeciwnicy zaczną je nosić.
 14. Pamiętaj że magiem można zostać tylko jeśli do klasztoru dotarłeś z własnej woli, jeśli zostaniesz tam zaciągnięty to jedyną twoją opcją będzie zostanie wojownikiem inkwizycji.
×
×
 • Create New...