Skocz do zawartości
Black Shadow

Szukam dobrej nuty, zespołu itp.

Polecane posty

Cześć cześć koledzy ! Polećcie mi proszę piosenkę na wejścię przed walką :D Robimy zawody w szkole , w środę. I zastanawiam się jaką sobie wybrać piosenkę przed walką. Piszcie swoje propozycje. Coś oryginalnego , motywującego , może być również jakaś śmieszna piosenka ale naprawdę śmieszna w sposób pozytywny a nie pseudo :) .

Przy jakiej wy byście chcieli wejść :) ?

Edytowano przez Patryk13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... To może ja o coś poproszę :P

A więc byłbym bardzo wdzięczny jeżeli ktoś podrzuciłby mi parę piosenek podobnych do Verve - Bitter Sweet Symphony, bo ostatnio ciągle go słucham i w sumie posłuchałbym jeszcze czegoś podobnego ;) (Tylko nie podawajcie mi nic U2, bo znam chyba wszystkie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Patryk - zawsze możesz puścić nieśmiertelne We will rock you albo We are the champions :icon_mrgreen: no dobra, miało być nie tak oczywisto (wszystkie typy oparte są na moim niezrównanym guście muzycznym :D):

Beastie Boys - Sabotage, The Chemical Brothers - Galvanize, Death in Vegas -

(mógłby tak gość nie gadać na początku, ale poza tym piosenka jest mega), Dub Pistols - Cyclone, Faithless - Muhammad Ali (wiadomo czemu), Fluke - Absurd (koniecznie w wersji
), Gorillaz - Clint Eastwood, Leftfield - Dusted, Rammstein - Engel, Prodigy - Midfields, Underworld - Stand up :) no i w ostateczności to mogłoby być Edytowano przez poor_leno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello. Szukam piosenki, w której co jakiś czas powtarzane jest "He he". Ogólnie jest śpiewana tak jakby po angielsku i tak jakby w innym, nieznanym mi, języku. Często puszczają ją w radiu (jak np. RMF FM). Przejrzałem już kilka stron tego tematu, kombinowałem na YouTube, pytałem kilku znajomych i nic.

@Edit

Okej, pokombinowałem dzisiaj na stronie radia i udało mi się znaleźć.

link jakby ktoś chciał :D Chyba w ten sposób jakoś nie łamie regulaminu ? Jeżeli tak, to usune i poniose konsekwencje. Edytowano przez ChowChowMurphy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ proszę ciebie bardzo ;) trzeba przyznać, że to bardzo dobra nuta. i faktycznie można się było pomylić, tym bardziej, że ten fragment był trochę przytłumiony :rolleyes:

- - - - - - -

ja też poproszę o tytuł jednej piosenki, swego czasu chyba dosyć znana i często puszczana w tv. rocznik 2002 - 2004, rock; jeśli dobrze pamiętam, to śpiewały dwie osoby, mężczyzna i kobieta; w teledysku kobieta kąpała się w wannie, być może topiła się w niej, ale tego pewien nie jestem. pamięta ktoś takie coś?

-----

a, i jeszcze coś! kawałek z lat 80-tych, najpóźniej sam początek lat 90-tych, widziałem to tylko raz na kanale VH1. pamiętam jedynie, że w teledysku jakaś dziewczyna (brunetka) i starszy od niej facet (ojciec, może dziadek, siwy na pewno był) mieli maszynerię do zmieniania pogody, chyba wozili ją autem; byli na wzgórzu i wywoływali deszcz

--------

@ Still - to na 95 % nie Evanescene

@ Ketro - nie :D

ale przyznam się, że lubię tę piosenkę

cały teledysk dział się w domu. i kolorystyka była taka stonowana

Edytowano przez poor_leno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...