Skocz do zawartości
Black Shadow

Szukam dobrej nuty, zespołu itp.

Polecane posty

Nie lubię współczesnego hip hopu i rapu. Ba, nawet nienawidzę i mam wręcz alergię. Ale... Bardzo lubię amerykański rap z lat 80tych. Moglibyście mi polecić kilka nazw? Takich znanych, jak Public Enemy, czy nawet takich mniej znanych. Mam ochotę sobie nieco posłuchać, a z biegiem lat pozapominałem nazwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eric B & Rakim

Kool G Rap & Dj Polo

Run-D.M.C.

Stetsasonic

Big Daddy Kane

http://www.youtube.com/watch?v=M4Bx7R0LKx0

EPMD

Slick Rick

NWA

3rd Bass

Boogie Down Productions

De La Soul

The D.O.C.

http://www.youtube.com/watch?v=qCoAQXd1UTE

Ice T

Beastie Boys

http://www.youtube.com/watch?v=lpvUevGAQ6k

Kool Moe Dee

LL Cool J

jestem raczej obcykany w drugiej połowie lat 80-tych, pierwsza była diametralnie różna w tym gatunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zamieszczam w odpowiednim miejscu i przeszukiwalem takze forum w nadziei znalezienia podobnego problemu : )

Mianowicie chodzi mi o nazwe zespolu/utworu/soundtracku z trailera gry Mass Effect 1

ponizej zamieszczam link do niego na youtube

mam nadzieje ze ktos mi jest w stanie pomoc ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego zacząć znajomość Queens of the Stone Age? Pod wpływem nowego singla z nadchodzącej płyty Mastodon nadrabiam zaległości :P

Aa, i jeszcze coś: podajcie mi jakieś przykłady polskiego punk rocka, ale nie takiego typu Farben Lehre, czy Pidżama. Chodzi mi o pełnego złości, agresji i wk... punk rocka.

Edytowano przez Diex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Veltos: Two Steps from Hell - Heart of Courage

@Diex: Siekiera (przed rokiem 1985)

EDIT: Serio? Mi się wydawało, że to jest właśnie ta sama piosenka. :P No ale nie oszukujmy się, tego typu utwory są do siebie podobne.

Edytowano przez 47
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego zacząć znajomość Queens of the Stone Age?

Płyta Songs For The Deaf - jakiś rok temu, gdy usłyszałem ją po raz pierwszy, zmiotła mnie z powierzchni ziemi. Genialna w każdym calu, przez tydzień nie słuchałem nic innego. Potem Lullabies To Paralyze albo Rated R - ta druga jest często uznawana za najlepszą ich płytę, ale Lullabies jest bardziej przebojowa i naprawdę kapitalna, osobiście właśnie ją wolę z tych dwóch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kilku metalowych kawałków w stylu Pantera - Domination, jednak trochę bardziej brutalnych pod względem tekstu, w których będzie zawarty 'przekaz' w stylu Seek and Destroy Metallici.

Idealne byłoby coś jak: uważaj, bo nie długo dostaniesz wp****** :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...