Skocz do zawartości
Black Shadow

Szukam dobrej nuty, zespołu itp.

Polecane posty

Znacie jakieś zespoły grające muzykę podobną do tej, jaką nagrał zespół Jethro Tull na płycie Aqualung? Takie... bo ja wiem? Połączenia hard rocka, folk rocka, bluesa + trochę rocka progresywnego. Dostałem tę płytę od taty w niedzielę i wyjątkowo mi się spodobała, chciałbym posłuchać więcej muzyki w takich klimatach =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diex, spróbuj Strawbs - Grave New World (trochę podobne doj JT ale bardziej w stronę rocka symfonicznego) Comus - First Utterance (bardziej w folk i to taki na kwasie, legendarna płyta), Avalanche - Preservance Kills Our Game (folk-rock-pop, niezbyt hard :D ale muzyka znakomita), Brigg - Brigg (folk-rock plus trochę psychodeli), Trees - On the Shore (progresywny folk z kobiecym wokalem), Love - Forever Changes (trochę starsza płyta ale bardzo bliska Aqualung momentami, też wielki klasyk), Fuchsia - Fuchsia (typowy progresywny folk, bluesa raczej tu nie znajdziesz), Harmonium - Wszystko (progresywny folk-rock tylko po francusku), Jan Dukes de Grey - Mice and Rats in the Loft (psycho-progresywny-folk-rock - klasyk :D), Fairpoint Convention - którakolwiek z roku 1969.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowiczowe plemię ! Mam zadanie dla kogoś zdolnego ! Któż by ułożył mi szybciutko bo na jutro playlistę na imprezę ? :) Bardziej szybkie kawałki. Oczywiście tylko muzyka klubowa. I może trochę wolniejszych dubstepów coś jak ten

ale nie za dużo. Licze na was! I jestem bardzo ciekaw co kto ułoży. Chociaż też jeśli jest ktoś chętny głodny wrażeń i wyzwań niech może ułożyć również z innych gatunków muzyki ! :)) Edytowano przez Patryk13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosił o podanie tytułów piosenek na 18-stkę, połowinki itp. w stylu:

http://www.youtube.com/watch?v=zWIWih-0IME - zaczyna się od 1.01- o to mi chodzi

http://www.youtube.com/watch?v=Z2oA5hcR_dw urywek z 1:10 ten czysty bas

Coś w tym stylu bardzo mi się podoba, a w sobotę imprezka więc prosiłbym o szybką pomoc.

Z góry DZIĘKUJE!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są one specjalnie świeże ale masz :

Bryce feat. CarlPrit - Dance With Me (Paramond Remix) ,

C-Bool feat. Jo-Dont Waste The Time ,

DJ Lawless Vs Oliver Swab - Push It Again 2.1 (Max K. Remix Edit)

Dj Ralmm feat Tiffany - Cinderella (Kato Jiménez & Luis Vázquez Rmx)

Kalwi amp- Remi ft. Mr X - Girls

Klaas and Bodybangers - Freak (Klaas Mix)

Kuba & NE!TAN - Deejay Deejay (Mikro 'Housebrothers' Club Mix) NEW ELECTRO HOUSE 2011

Natalia Kills - Mirrors (Jeff T Club Mix)

R.I.O. - Like I Love You (Money G Remix) (to jest świetne)

Sir Colin feat. Miss Romagna - Sexy Ladies (South Blast! High Voltage Remix)

Tony Tweaker feat. Nadia - Breakaway (Extended Mix)

Snoop Dogg - Sweat (David Guetta Radio Edit)

Swedish House Mafia Ft. Tinie Tempah - Miami 2 Ibiza Candys Bootleg Remix

Tom Boxer feat. Antonia - Shake It Mamma

The Coolbreezers - Spies (Hoxygen Remix)

Wejdź na stronę np. DjSum3k.pl

I podstawą dobrej zabawy jest dobry dj ! :)

Jeszce możesz wejść na forum radia ftb , kanał club fm i poszukać playlist np. MC Dj lub Mc_nwm Chociaż nie wiem czy oni akurat wrzucają.

Edytowano przez Patryk13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Ale trafiłem. W tym filmiku słychać moje 2 ulubione kawałki. Pierwszy to Lose Yourself Eminema, a drugi Till I Collapse tego samego wykonawcy. :D A pod koniec jest fragment freestyle'u 50 Centa pod bit tej nuty.

Edytowano przez Altair1404
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, serdecznie forumowiczów.

Pewnie kojarzycie ten utwór:

Wiedźmin

Wiem, że istnieje "fonowska" wersja tego utworu, z gitarką w środku(od 3 min - chyba). Miałem ją kiedyś na dysku, ale nie mam pojęcia skąd mogłem ją mieć(jakaś strona, gazeta CDA, nie mam pojęcia)

Jeśli możecie pomóc mi odnaleźć ten utwór, byłbym wdzięczny.

Z poważaniem Adrian

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest to dobre miejsce na tego typu pytania, ale lepszego nie znalazlem. Jak coś to prosze o przeniesienie i poinstruowanie :)

Drodzy forumowicze !

Zwracam sie do was o pomoc w znalezieniu plyty Akeboshi - Akeboshi. Jestem zaczarowany tym artystą, więc postanowiłem zakupic jego płytę. Problem jest tylko taki, ze nie moge jej nigdzie znaleźć. Jedyne płyty byly w zagranicznych sklepach. Kupiłbym tam gdyby nie te kosmiczne ceny...Czy jest mozliwosc zakupienia tej płyty w "polskich realiach" ?

Jeśli tak to prosiłbym o link lub poradę.

(Przepraszam za brak niektorych polskich znakow :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kolejne pytanie do muzyki z gameplayów.Otóż ta sama muzyczka występuje w dwóch filmikach.

Jeden jest z Gears of War 3 Beast Mode Berserker:

http://www.youtube.com/watch?v=enmafT8X7ic

Drugi z Rage Weapon Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=2Zm7HJ4Pun8

No więc Panowie Forumowicze jaki jest tytuł tego utworu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, już od baaardzo dawna mnie to męczy i jakoś nie mogę znaleźć co to za muzyka. Czy ktoś może mi pomóc? Dokładnie chodzi mi o :

zaczyna się od 0:47 do 1:35 a potem znów 2:27 do końca

CO TO JEST?!?! Mam DA2 wersję Bioware i tam jest jako dodatek płyta z muzyką ale tam nigdzie tego nie znalazłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnej piosenki, jest ona w latynoskim stylu. Wokalistą jest jakiś długowłosy facet (przynajmniej na teledysku miał długie włosy ;)). Teledysk wygląda tak że na krześle siedzi jakiś dziadek i gra na gitarze, a wokół niego tańczą dwie tancerki. Z gitary wydobywa się taka fajna fala dźwiękowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...