Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

@OoOmen, kisiel231 i Xerxess:

I jak ma się to pytanie do tematu? Nijak. Na przyszłość radzę pamiętać, że coś takie "odpowiadający" również może oberwać.

I od razu mówię, że ten temat nie służy do dyskusji z moderatorem, gdyby komuś się zbierało na to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy padło, ale ostatnio byłem w krakowskim saturnie i mass effect 3 oraz spec: ops the line za 70 zł są. dla porównania me3 na gram.pl 130 zł.

a jakby się ktoś orientował po ile tam jest nowy ghost recon to bym był wdzięczny, bo nie zwróciłem uwagi. napisać na priv wtedy proszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżka na gry z EA Classics:

- W sieci AUCHAN gry z serii po 24,99 zł

- W sklepie gram.pl gry z serii po 29,90 zł

- W sklepie ultima.pl gry z serii po 29,90 zł + darmowa wysyłka kurierska do końca sierpnia przy zakupie dwóch produktów

- W sklepie wirtus.pl gry z serii po 29,99 zł

- W sklepie gry-online.pl gry z serii po 34,90 zł

UWAGA! Promocją objęte są również nowe gry w serii Syndicate, Kingdoms of Amalur Reckoning i The Sims Średniowiecze.

Call of Duty 5: World at War za 37,99 zł

http://www.3kropki.p...orld_at_war.php

Jeśli ktoś jeszcze nie kupił, a podobają mu się pozostałe gry z serii, to za taką cenę jak najbardziej warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro do nich zadzwonię i jak się okaże prawdą - dam znać i przy okazji sobie zarezerwuję (obecnie jestem na ostatniej karcie potwierdzenia i wszystko wygląda ok), jeśli jeszcze będzie wink_prosty.gif

Z tego co widzę, XBoxowa jest po ~80 zł (tak więc mała szansa na błąd w poleceniu wpisania do systemu), także... to może być prawda, Panie i Panowie.

Ok, kliknąłem "zamów". Mam potwierdzenia na mailu i na karcie na ich stronie. W razie konieczności, jutro potwierdzę, dam znać i anuluję, jeśli to nie będzie to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, to wielu gier z gram.pl w ramach promocji na gry EA nie ma w Media Expert i vice versa.

Całkiem prawdopodobne, że to promocja z powodu tych 10 urodzin. Jak było otwarcie tego sklepu w Toruniu i były dyski zew. 320 GB za 100 zł, to takich tłumów chyba nigdy w życiu nie widziałem, wyłączają koncerty. Koniec końców dysku nie kupiłem, mimo że próbowałem 3 dni, a facet z magazynu, mimo obietnic, że pewno będą, rozłożył bezradnie ręce (czemu się nie dziwię), a WSZYSTKIE rzeczy, które były z tej okazji w promocji zostały wręcz zagrabione i słuch po nich zaginął... wink_prosty.gif Co się dziwić, jeżeli seniorzy łapali rzeczone dyski (po co im one...? Chyba pod choinkę dla wnuczków) ;)

Do jutra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie zamówię chyba, nie gustuję w ME, ale za 3 dychy... Można zawsze sprzedać. wink_prosty.gif

Damn, nie mogę odebrać w najbliższym sklepie, musiałbym brać z przesyłką... Ale i tak wychodzi taniej. Najwyżej jutro kupię jak jeszcze będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...