Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Dziś wyruszyłem na Zamość;) w celu kontroli promocji i tak:

Empik: 2 za 1: Topseller, Premium Games, XK i Platynki. Za 34,90 można kupić kilka gier z EA Classic (chyba Hot Pursuit i BC 2 - m.in.)

Media Markt - większość gier z Topselller (których było mało) za 19 zł. Saint's Row 3 z Platyny za 29 zł, Większość gier z XK po 9,90. To tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało więcej informacji, komentarzy itp. jaka jest sytuacja w sklepach np. w Krakowie czy we Wrocławiu w sprawie letniej wyprzedaży CD PROJEKT, to może sprawdzić to forum:

http://www.cdprojekt.pl/board/topic/5572-Letnia_wyprzedaz_CD_Projektu_Zlap_wakacyjna_okazje_ruszyla (są też tam moje poplątane posty pod nickiem: kamil950. Ja jestem z Wrocławia jakby co):

w skrócie - kupiłem w Magnolii Park we Wrocławiu: Serious Sam HD: Złota Edycja i Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena w sumie za 20 zł w Empiku oraz w Saturnie Gray Matter za 20 zł i Call of Duty 4: Modern Warfare za 50 zł (to już LEM, a nie CD Projekt) oraz zdobyłem gratisowy kod na Steam do Homefront (po polsku i w innych językach) za minimum dwie gry kupione od CD Projektu. Na tamtej stronie podałem więcej prawdziwych cen gier w sklepach (wiele się zgadza z cenami sugerowanymi, ale raczej tylko na PC)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka pocztowa przy przelewie to 9,90 zł. Kurier to strata pieniędzy. wink_prosty.gif

edit: Za to kurier stwarza czasem niesamowite problemy, bo on jest pod domem i po paczkę trzeba podjechać teraz, bo nie ma zamiaru tutaj wracać! A listonosz zostawi awizo. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę żeby mi przyjechali o 8 rano niż kurier wydzwaniający żeby pokazać się i odebrać paczkę. Co z tego że jestem w robocie... I to niecały kilometr dalej, nawet mu się nie chce podjechać. Wiadomo że jest dużo szybszy niż poczta ale sprawia nie raz o wiele więcej problemów. Na pocztę mogę pójść po robocie odebrać, a te dziady (kurier tongue_prosty.gif) mają siedzibę w innym mieście przynajmniej 30 km dalej... Mimo wszystko częściej biorę kuriera, szczególnie że obecnie rodzice siedzą w domu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kurier pocztowy - jeśli chcemy coś komuś wysłać jest ZNACZNIE droższy od zwykłego... A już strach pomyśleć jeśli chcemy żeby paczka dotarła do kogoś na następny dzień - 100 zł jak nic z kieszeni... A zwykły kurier? 20 zł? I nie mówię tutaj o dużej i ciężkiej paczce.

Raz gość chciał żebym mu coś wysłał pocztowym kurierem. Paczka max 2 kg. Jak usłyszałem na poczcie cenę to mało nie mieli tam śmiertelnego zejścia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Carrefourze w Mińsku Mazowieckim przeceniono na 9.90 zł i 5 zł niektóre tytuły z PKK. Za piątaka był Prey, Dreamfall i Railroads, a za dychę Bionic Commando, Majesty 2, King Bounty: Legenda. Do tego jest chyba promocja ,,Kup jedną grę, a za drugą zapłacisz 1 gr" na XK Gold i Gry Dla Ciebie. No i był jeszcze Riddick za 15 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...