Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Fajna ta wakacyjna wyprzedaż CDP! Powiedzcie mi tylko, gdzie można składać zamówienia na tak przecenione tytuły, bo odnośniki nie przekierowywują do żadnego sklepu internetowej z podanej listy, a na stronach danego sklepu albo nie ma danego tytułu, albo cena jest dużo wyższa. Jak zatem kupować? Czyżby miało to dopiero wystartować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się sama twarz uśmiecha, kiedy widać takie promocje.Jeśli muve mi dzisiaj przywiezie gry, to niestety nie skorzystam, ale ma już 10 dni obsuwy, więc jest wielkie prawdopodobieństwo, że zachowam pieniądze na te świetne promocje trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od wczoraj niucham i nigdzie nie mogę znaleźć tych przecenionych gier CDP, które mnie interesują. Na gramie nadal są zawyżone ceny, empik leży, a na golu jakieś ochłapy są, ale nie wszystko. Dziwna sprawa, ale nadal trzymam rękę na pulsie, bo interestuje mnie pare rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnich kilka dni udało mi się wyłapać kilka interesujących mnie tytułów w atrakcyjnych cenach:

Settlers Droga do Królestwa - 19 zł

Settlers Narodziny Kultur - 21 zł

Tomb Raider Ultimate Pack - 29 zł

Dead Island Platinum Edition (z koszulką) - 57 zł

Test Drive Unlimited 2 (cd-key) - 19,99 zł

Grzechem byłoby nie kupić w takich cenach. Mam teraz w co grać przez najbliższe miesiące. Zamierzam odświeżyć sobie znajomość wszystkich Tomb Raiderów, przed premierą najnowszego. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena promocyjna na Steam właśnie została zabita przez cenę Empikową :D Mowa oczywiście o Saint Row 3. Wersja na Steam była bodajże za ok 33zł. Empik zrobił promocję 2 za 1 na Platynową kolekcję. Tak więc kupiłem 2x Saint Row 3 w wersji pudełkowej po 30 zł . To się nazywa okazja :D

Zdobyłem też ostatni egzemplarz EK Space Marine za 49.99 zł też w Empiku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Katowickim Media-Markcie, niewiem jak w innych przeceniona jest masa gier o połowę ceny:

  • niebieska extra klasyka
  • złota extra klasyka
  • premium games
  • topseller
  • pomarańczowa kolekcja klasyki

Do tego dużo różnie przecenionych, premierówek, świeżych tytułów, gier na X360/PS3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...