Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

To mój pierwszy post wiec cześć wszystkim. :)

W carrefour (Łódź, Przybyszewskiego) jest eXtra Klasyka, TopSeller, Pomarańczowa Kolekcja Klasyki w promocji "drugi za grosz" i kilka tytułów z Platynowej kolekcji (np. Warhammer Dawn of War 2 antologia) też w promocji "drugi za grosz".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja twierdzę, że Battlefield 3 zszedł do ceny 89zł, bo już taką cenę widziałem w gazetce Media Expert i na wirtus.pl. W Empiku i gram.pl nie jest dostępny Battlefield co może skazywać że zejdzie z ceną ( mam nadzieję, bo na pocżatku listopada mam urodziny i pewnie kasy trochę wpadnielol.giflol.giflol.gif ).

@edit :

Starcraft II na gram.pl w cenie 89,99 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 3 Kropkach pierwszy Assassin's Creed za 20 złoty jeżeli kogoś to interesuje :)

Kupował ktoś może z was w tym sklepie? Jak tak to czy jest dobry (tzn. czy opakowań nie wysyła uszkodzonych itd.), bo ja bym coś zamówił chętnie ale nie wiem co to za sklep jest :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 3 Kropkach pierwszy Assassin's Creed za 20 złoty jeżeli kogoś to interesuje

Kupował ktoś może z was w tym sklepie? Jak tak to czy jest dobry (tzn. czy opakowań nie wysyła uszkodzonych itd.), bo ja bym coś zamówił chętnie ale nie wiem co to za sklep jest

Kupowałem w tym sklepie wielokrotnie i nigdy nie było problemów z pakowaniem przesyłki. Jedyne do czego mam zastrzeżenia to droga dostawa kurierska oraz to, że pobierają opłatę za skorzystanie z płatności przez przelewy24, dlatego polecam płacić zwykłym przelewem.

Na ultima.pl StarCraft II Wings of Liberty PL za 99,90 zł

http://www.ultima.pl/starcraft_ii_wings_of_liberty_pl/i8865/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauważyłem, że serwis Gry Online wystartował z "grową wyszukiwarką cenowową". Taka porówynywarka znajduję się w dziale encyklopediii gier - jak ktoś szuka jak najtańszych pudełkowych wersji gier to ta opcja będzie dla niego, jak znalazł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś może z was w tym sklepie? Jak tak to czy jest dobry (tzn. czy opakowań nie wysyła uszkodzonych itd.), bo ja bym coś zamówił chętnie ale nie wiem co to za sklep jest smile_prosty.gif

Chyba najtańszy sklep z grami jaki znam, często mają promocje a ceny są naprawdę bardzo konkurencyjne. Jako że, siedziba ich znajduje się w moim mieście, to i odbiór mam za darmo. Wszystko zawsze zgodne z opisem, praktycznie od razu po zamówieniu do odbioru oraz żadnych problemów ze zniszczonymi opakowaniami itp. Bardzo polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 3

SATURION 3Kropki za 43 zł.

BioShock 2 20 zł

MUVE (obowiązuje nadal darmodostawa?)

L.A. Noire 36 zł

3Kropki

Max Payne 3 70 zł

3Kropki

StarCraft II za 82 zł

3Kropki

Diablo III + HoMM V 155 zł

3Kropki

Gulid Wars 2 149 zł

3Kropki

Dark Souls: Prepare to Die Edition 80 zł

TanieGranie.net

WoW: Cataclism 35 zł

MUVE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Carrefour do 11 października trwa promocja "kup jeden, weź drugi za grosz". Dowód: http://www.carrefour.pl/page/pl/tanie-promocje/produkty-agd-rtv/gazetka-nowe-technologie/s-2/

W promocji jest: różne gry premierowe za 6,99 zł, seria Gry Dla Ciebie za 9,99 zł, Extra Klasyka za 21,99 zł, Platynowa Kolekcja za 59,99 zł, Best of Activision za 39,99 zł, Topseller 34,99 zł, Premierowa Okazja 37,99 zł, Pomarańczowa Kolekcja Klasyki za 26,99 zł. Do tego seria Winx za 34,99 zł oraz FIFA 12 na PC z dorzuconym za darmo dodatkiem UEFA EURO 2012 w cenie 49,99 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...