Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Na empik.com premium games 2 w cenie jednego. Niestety nie ma wszystkich tytułów (mafio 2, dopadnę cię kiedyś!), ale zamówiłem sobie deusa i dungeon siege 3 dla koleżanki. Promocja trwa do 31 lipca i znając empik, pewnie szybko wszystko zejdzie, a pod koniec miesiąca może pojawi się nowa dostawa, ale niekoniecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące tej promocji na gry z serii Premium Games. Czy Fallout 3 i Fallout: New Vegas, to gry w edycjach ze wszystkimi wydanymi dotąd DLC. Pytam się, bo na pudełku stosownego napisu nie widzę, a pozycje wydawane w tej serii, to często kompletne wydania.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do F:NV to polecam zrobić taki trick, żeby kupić za 30zł w Krakowie (jeśli się Wam uda) i nie rejestrować jej na steamie, tylko wysłać kod z instrukcji do muve.pl. Dostaniecie rabat 50% na F:NV GOTY (po zniżce wyniesie 75zł), a gołą wersję z Premium Games sprzedajcie na allegro, za te 3 dyszki powinna spokojnie i szybko pójść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żywieckim empiku nabyłem dziś 2 gry z serii Guild Wars za 40 zł. Dwie w cenie jednej z całej serii Top Seller. Promocja potrwa dwa tygodnie. Polecam

P.S Powiedzcie, jak tu piracić kiedy co chwile różne promocje są ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie empiku z tego co widzę, Fallout 3 GOTY nie ma w promocji 2 w cenie 1. Teraz pytanie, czy to tylko w wybranych sklepach/miastach, czy może osoba która zajmuje się aktualizacją strony trochę śpi.

No ale ogólnie to wiadomo, empik: Premium Games, Almanach Klasyki i Best Of - wszystko 2 w cenie 1.

Muve.pl i pewnie wiele innych podobnych sklepów internetowych: któreś z tych powyżej (zależy od sklepu).

Battlefield 3/ME3 w dosyć mocno obniżonej cenie. Więcej informacji na Originie najlepiej zobaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Empiku w Galerii Krakowskiej ale nie było Premium Games 2za1. Było Best of Activision 2za1 i o ile się nie mylę XK 2za1. Za to w sąsiednim Saturnie nadal jest PG i PK za 29,99, XK za 14,99 i Best of 2za1. Gier na półkach nadal jest sporo więc spóźnialscy na pewno znajdą coś dla siebie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Premium Games 2 za 1 jest tylko na empik.com, czy jest też w sklepach detalicznych?

I tu i tu.

Byłem dzisiaj w Empiku w Galerii Krakowskiej ale nie było Premium Games 2za1. Było Best of Activision 2za1 i o ile się nie mylę XK 2za1.

Byłem wczoraj w Empiku i w promocji są Pomarańczowa, Extra klasyka i Top Seller. Na Premium Games nie ma żadnych promo, a szkoda bo wybór większy mają niż na stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...