Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Byłem dziś po pracy w biedronce i widziałem pudełko z grami. Egzemplarzy danej gry jest bardzo mało (1/2 góra 3 sztuki konsole/pc) więc jutro będzi "kto pierwszy". Odłożyli mi DMC HD i Dragon's Dogma. Co do wydań to gry na konsole są w zwykłych pudełkach blu ray a pc w normalnych czarnych, widziałem też kilka wydań premium games gta sa i czegoś jeszczę ale dokładnie się nie przyglądałem.

Powodzenia jutro w "łowach" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedronka quality zawsze na propsie. Byłem dzisiaj przed pracą w trzech sklepach, gier jak na lekarstwo. W pierwszym w ogóle nie było żadnej półeczki, a jak zapytałem pewną miłą panią gdzie znajdę gry i filmy które miały być od dzisiaj w sklepie, odpowiedziała grzecznie "NIE MA!!" po czym udała się w swoją stronę. No nic, jedziemy do drugiego. Tam nawalone pół regału filmów i kilka gier na PC. Konsol nie stwierdzono. No nic, pod firmą mam trzecią, zobaczymy co tam będzie. Niestety, też niewesoło. Co prawda najwięcej gier ze wszystkich trzech biedron, ale nic ciekawego. Z gier na PS3 znalazłem tylko Risen 2, XCOM i Darksiders 2, czyli wszystko co ogrywałem do tej pory na PC. Biednie, Asura's Wrath i Dragon's Dogma muszą poczekać na inną okazję. Że też się ta Cenega nie nauczy że jak reklamują promocję, a później promocji nie ma to gracze nie są zadowoleni. Biedronki są otwarte od 7:00 a ja tam byłem "dziesięć po", więc nie wydaje mi się żeby nagle wszystko się rozeszło (zwłaszcza że mieszkam w rejonie o dość dużym bezrobociu, więc ilu ludzi może mieć te konsole?). Co prawda zostały mi jeszcze dwa sklepy do obadania, ale podejżewam że po 18:00 to tam już nic nie będzie, więc nie będę się nawet fatygował. Kasę dostanie X-Zone, a następnym razem nawet nie będę nawet się wybierał do sklepów, szkoda czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Znam ten ból. 3 biedronki i w każdej to samo. Po 5 gier na konsole i z 10 pc. Z czego konsole to mieszanka risena 2 xcoma i takiej disnejowskiej gry o ślimakach. Było jedno ni no kuni i dragon dogma (które podebrał kolega z którym byłem pierwszy wypatrzył :P) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wróciłem właśnie ze swojej Biedronki w Sianowie. Kupiłem Symulator Kozy i Sleeping Dogs (ogólnie bardzo mnie rozbawiła okładka Symulatora hehe

"Dość masz baranów wokół? Postaw na Kozę!"

niezłe biggrin_prosty.gif )

Z gier na PC to były:

-wyżej wymienione przeze mnie

- Batman Arkham City GOTY, Remember Me, Lost Planet 3, Deus Ex Bunt Ludzkości DC, The Fall, Risen 2, Sacred 2 Wydanie Kompletne (chyba), Resident Evil 4 HD, Hitman Rozgrzeszenie i kilka innych - ale każda gra tylko w 1 egzemplarzu, nie więcej; większość gier była w premierowych/Premium Games wydaniach ale Symulator i The Fall w wydaniu biedronkowym

- na konsole było raptem kilka gier/ w większości filmy na Blu-Ray

smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało kupić, co chciałem. 3 Biedronki zwiedziłem od 7 rano i w dwóch znalazłem to, czego szukałem. Było sporo filmów, trochę gier na konsole i jeszcze mniej na PC, ale udało mi sę kupić na PC DMC Devil May Cry, Goat Simulator i Lost Planet 3 :) Gdybym miał jeszcze 40 zł, wziąłbym też Ace Combat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w trzech biedronkach, mimo że nie znalazłem nic dla siebie to jeszcze na ps3 były max 10 gier RAZEM. W ostatniej było najwięcej czyli koło 8 jak np. Darksiders 2, Darkness 2, XCOM , Street Fighter x Tekken, Lost Planet 3. W jednej z biedronek to w ogóle nie było gier... na pc było sporo gierek, na Xboksa parę sztuk i duzo też filmów na blu ray

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwszy macałem gierki (nie licząc pracowników)w biedrze, ale oczywiście mojej jedynej wymarzonej gierki nie było-DarkSouls ;/

Wróciłem tylko z DarkSiders 2.

Widziałem jeszcze Symulator Kozy, Metro, Darkness, DarkSiders, Remember Me, DMC, Batman GOTY, Street Fighter x Tekken i Injustice- to tyle z tych ciekawszych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię was za te dorwane DMC :/ Oblazłam 6 (!) biedronek, w trzech na PS3 nie było nic, w dwóch po jednej grze (Rember Me i Lost Planet 3), w jednej Darksiders II (wzięłam, żeby mieć cokolwiek do grania), Remember Me i SFxTekken. Zdecydowanie więcej było na X360 i PC, choć tytuły i tak w większości się powtarzały. A to wszystko przed 13.

Przy poprzednich takich akcjach zawsze udało mi się upolować to co chciałam, jak nie w jednej biedrze, to w drugiej, a tu lipa. Mogliby się nauczyć, że jak się robi tak zarąbistą promocję, to by wypadało dać więcej niż 10 sztuk danej gry na całą Polskę. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w 6 biedronkach i w każdej było różnie.

W jednej były tutuły gier, które nie spotkałem w innych biedronkach.

Zakupiłem 5 gier: Remember Me, Symulator Kozy, Batman: Arkham City, Ni No Kuni: Wrath of the White Witch i Asura's Wrath.

Jakbym miał więcej kasy, to jeszcze miałem na oku 3 inne gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w trzech... niby coś było, ale niestety nie to co chciałem. Ni no Kuni nie uświadczył, Devil May Cry HD też. Z plusów było Remember Me i ostatni DMC, tylko obie na PC. Standardowo też XCOM i The Bureau. Na PS3 - Dragon's Dogma, Soul Calibur 4 <był w ogóle na liście?> i... Saint Seiya: Brave Soldiers. Ostatecznie jednak zrezygnowałem, bo liczyłem przede wszystkim na NnK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yey! Jak to dobrze, że jest w najbliższym mieście. :D

Co do biedronkowej wyprzedaży, lipa nie mniejsza niż u większości z Was. Co prawda byłam w jednej Biedronce, ale praaawie w największej. Z upragnionych gier na ps3 był tylko Risen 2, na xklocka Xcom i chyba też Risen. Sytuacja z pecetowymi tytułami wyglądała nieco lepiej, ale też bez szału. Metro, Batman AC, CV5, XCOM (?), dwa czy trzy Symulatory Kozy i dużoooo Deus Exa.

Ani Injustice, ani Darksiders, ani DMC HD. ;_;

Dzisiaj byłam w Saturnie, w którym znalazłam trzy ogromne kosze z grami, w cenach od pięciu złotych. Nwm czy w każdym się znajdują, odwiedziłam ten w Złotych Tarasach. Pierwszy raz zobaczyłam tyle Sniperów 2..... bodajże 15 zł za LE, ale sprzedaż idzie jak krew z nosa (i w sumie nie ma co się dziwić). Z ciekawszych tytułów była jeszcze Acrania (20 - 25zł?), Deponia i Deponia 2 (każda po 10zł) i.... na tym koniec. :I W większości jakieś puzzle, nie puzzle, dead island (!) za dychę i jakieś niszowe tytuliki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...