Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Byłem z samego rana we wszystkich biedronkach w mieście. Ze swojej listy znalazłem tylko Singularity, ale za to w dwóch wydaniach. Nie możliwe żeby ludzie rozkupili wszystkie gry w kilkanaście minut niczym karpie w lidlu, może ktoś wie czy tytuły będą dostarczane partiami w następnych dniach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w dwóch częstochowskich Biedronkach (Boh. Katynia i Lenartowicza) i wybór był całkiem spory, aczkolwiek tego czego szukałem, nie znalazłem. Widziałem sporo gier z serii Best of Activision (X-Men, Transformers, Singularity etc.), parę premierówek (m. in. Warhammery), parę gierek z PKK (UFO Trylogia) i masę wydań Biedronka Edyszyn (głównie Far Cry). Nie widziałem ani jednego pudełka Premium Games.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w jednej z łódzkich biedronek, ale gry zostały wyczyszczone. W sumie powinnam się tego spodziewać, bo znajduje się ona tuż obok Manufaktury gdzie chodzi pełno ludzi. Dzisiaj w nocy śniło mi się że znajduje ulubione tytuły za parę złoty w jednej z biedronek. Zmotywowałam się przez to, i przejdę się dzisiaj jeszcze do jednego ze sklepów ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś i powiem Wam, że dosyć spory wybór. Nabyłem Dead Island, Tomb Raider Aniversary, Far Cry i Xpand Rally. Widziałem też m.in. Batman: Arkham Asylum, Flatout 2, F1 2010, X-man.

Ps. W jednym mieście w każdej z Biedronek wybór jest większy lub mniejszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w 4 Biedronkach wczoraj i dziś i ... nic. Żadnych wiadomości o grach (lub od kiedy będą dostępne) ... Już mi się nie chciało więcej zachodzić, ale zawziąłem się i ... w piątej były gry. Podsumowując - zakupiłem m.in. UFO: Trylogia, Max Payne (w pudełku z drugą częścią), Gun i trzy inne.

PS. Zastanawia mnie dlaczego w pozostałych czterech Biedronkach, nic nie było?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem załatwić sobie przynajmniej Maxa Payne'a 1+2 i Borderlands GOTY. O ja naiwny...

Byłem w czterech Biedronkach i najlepsze na co trafiłem to jeden egzemplarz Sacreda 2 Gold, reszta to jakieś 3+ gry dla dzieciarni czy jakaś matma z zającami i (omójBoże) Snajper (brrrr).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam. Trafiłam na Antologię MP, King's Bounty w edycji PG, F.E.A.R.3 i EUIII. Borderlandsów, Batmanów i Falloutów ani widu, ani słychu. Podobna sytuacja jest z Civilization IV, Serious Samem, Resident Evil, Street Fighterem, Sacredem, Tomb Raiderem, Call of Juarez i Orcs Must Die!. Wszędzie pełno gierek dla maluchów, Snajperów i FlatOutów. Trafiło się parę egzemplarzy FC i DI, ale poza tym ciekawszych rzeczy nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michaszenko

U mnie znowu Far Cry'a było multum. Max Payne'a zresztą też. No ale zarówno F3 jaki i Borderlands nie znalazłem w żadnej Biedronce w mieście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na śmierć o akcji zapomniałem confused_prosty.gif. Zresztą, miałem "maraton" 7:00-21:30, więc jak skonany do domu dotarłem, to nawet mi się nie chciało do żadnej Biedronki wybierać (jeśliby jakakolwiek była jeszcze o tej godzinie otwarta, bo są chyba czynne do 21:00 biggrin_prosty.gif ). W ogóle mi się pozajączkowało i myślałem, że gry są od 05.01 biggrin_prosty.gif.

Widział ktoś gdziekolwiek Sega Dreamcast Collection (czy jakoś tak biggrin_prosty.gif )? Liczyłem, że zaopatrzę się w Borderlands GOTY, ale teraz to pewnie sobie tylko puste półki pooglądam, co bardziej wartościowy loot na pewno się już rozszedł :D. Well, "You snooze, you loose." :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w jednej Biedronce w Łodzi. Było klika dodatków do Fallout 3.....

W której Biedronce znalazłeś te dodatki?

Druga biedronka w Łodzi którą odwiedziłam miała tylko i wyłącznie gry dla dzieci + 1 sztuka Far Cry'a którą kupiłam osobiście. 9zł za powrót na tropikalną wyspę to niezła cena, ale liczyłam na dorwanie Fallouta 3 i Batmana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - jest tylko jeden rzut wszystkich gier w każdej biedrze? Czy może po jakimś czasie jest kolejny?

W ciągu tych kilku niby słyszałem, że gdzieniegdzie podrzucili nowe, ale tak to standardem jest to, że jeśli coś jest pierwszego dnia, to jest to cały rzut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość quahupiachu

W punktach Moje Doładowania od 31 stycznia od 15 lutego bedzie promocja na punkty Upjers do gier przeglądarkowych Upjers. Jak się kupi jakiś pakiet punktów to gratis dawać będą 20% tego pakietu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, szkoda że w Toruniu Neonetu nie ma (za to w Ciechocinku są 2, takie duże miasto!).

Byłem w Biedronce i na wywieszkach są też jakieś gry pudełkowe będące spoza serii Gamebook, ale na ich stronie ani widu, ani słychu o tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...