Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

@Slimeq24

Tak, trochę z tych gier da się podpiąć pod Steam. Dajmy na to to, co napisałem powyżej. Wszystko są to gry steamowe smile_prosty.gif

Edit: Niestety The First Templar jest non-steam, a klucz w pudełku służy do aktywacji gry w Kalypso Launcher dla multi. Cóż, dowiedziałem się o tym po fakcie, ale warto ostrzec :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 5 biedronkach w Krakowie znalazłem z tego co chciałem tylko dragon commandera, żadnego śladu antologii, ani sagi gothic, ani ghost mastera... :o (może ktoś widział którąkolwiek z tych pozycji? :P )

W pierwszej to w ogóle był pusty kosz (nie wierze, że o 7:40 wykupiono nawet gry o bajkach Disneya)

Not fair, not fair.

Myślicie, że będzie jakaś kolejna dostawa? Parę gier z tej akcji bym przygarnął, ale jest to dość trudne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udalo mi sie(bylem o 9:50)dostać van helsinga(doslownie jakies dziecko przedemna zabralo ostatnia sztuke) i eador.Udalo sie TW2/Dirta3/Frontlines:FOW/Neverwinter2/DragonCommander/Chivalry/Colonial Marines/lost planet i shoguna 2 GB.PO za tym z ciekawszych to byl jeszcze f1 2012/RAce Stars/turok/warhammer .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzenia: pobudka o 5:00, wyjazd do miasta busem o 6:25, aby na miejscu być jakiś kwadrans po 7.

Realia: pobudka o 8, wyjazd o 9, na miejscu przed 10 tongue_prosty.gif Akurat nie miałem możliwości odwiedzenia kilku sklepów, ponieważ w najbliższym mieście znajduje się jedna Biedronka... ;]

Nie miałem także sprecyzowanej listy zakupów, więc z uśmiechem na twarzy wszedłem do środka. Pudło z grami odnalazłem bezproblemowo. Było dosyć pełne, w związku z czym wydawało mi się, że niewiele osób było tu przede mną. No nic, poszukiwań czas zacząć. smile_prosty.gif

Widziałem i zapamiętałem: Neverwinter, Turok, Warhammer, Zeno Clash, Full Spectrum Warrior, Fate of Hellas, Riddick, Spellforce, First Templar, Alone in The Dark, Freakout, Two Worlds II, Painkiller, Puzzle Quest i stosunkowo mała ilość gier kategorii "+3".

Zakupiłem: Dragon Commander, Shogun: Zmierzch Samurajów, Van Helsing, Starcraft, Chivalry.

Podsumowując: jestem zadowolony z wypadu do Biedronki - będzie w co grać smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w 6 biedronkach w Zabrzu i ogólnie różnie to wyglądało. W 3 lub 4 biedronkach była bieda z grami. Same słabe gry, ale w dwóch było już lepiej. Moja lista zakupów to:

-DIRT3,

-Epic Mickey 2,

-Londyn 2012,

-Lost Planet,

-Colonial Marines

Może za kilka dni zrobię kolejny obchód po biedronkach :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem przed chwilą w 3 biedronkach. Tak jak wszędzie - większość gier to jakieś atomówki i Zeno Clash. Chivarly i innych na oczy nie widziałem, połowa kartonu pusta. W jednej biedronce ostało się parę egzemplarzy Dawn of War II.

Ja kupiłem Rise of Legends, NWN2, Hard Reset, dodatek do Age of EMpires i jeszcze parę innych, ale to, czego bym chciał, to już nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Białymstoku byłem w 3 Biedrach i praktycznie to samo we 3. Jeden DMC 4, dużoo zeno clash. ja zakupiłem chivlary którego jest dość dużo w wersji premierowej (taką mam) i gamebook. Jest też kilka Dawn of War na sklep, ale niestety tylko II, w 1 biedrze był do tego dodatek. Dużo Total War widziałem, Colonial Marines i Dirta trochę też. Zakupiłem również spellforce 1 złota edycja, i tylko 1 egzemplarz znalazłem. Niestety niemogłem znaleść wormsów (mój kolega zabrał chyba jedyne na Białystok). Większość to jakieś gry disney'a, więc lipa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy będą w biedronkach kolejne dostawy gier, czy te co są od dzisiaj będą leżeć przez te 2 tygodnie? Ja się wybrałem po 9:00 i w żadnej z 2 biedronek niema ani Colonial Marines ani Dirta 3 ani Warhammera 40k ani Tropico 4 ani Shogun Total war, Ani Age of empires 3, ani Penumbry tylko samej jakieś barbie , iniemamocni, Pankillersy itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybrałem po 9:00 i w żadnej z 2 biedronek niema ani (...) tylko samej jakieś barbie , iniemamocni, Pankillersy itd.

Sprawdź na allegro za jakiś czas i poznaj dobrą wolę pracowników biedronki przebierających co ciekawsze pozycje przed wystawieniem ich do hali sklepu. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszedłem 3 biedry. Pierwsza totalne dno, atomówki etc. Druga - lepiej NWN2 i Dodatek i gamebook TW2. Ale odpuściłem bo polowałem od początku na divinity i van helsinga. Poszedłem do trzeciej biedry, obszukałem wszystko i nic, ale przypadkowo natrafiłem na jedyny egzemplarz van helsinga, oczywiście wziąłem bez zastanowienia, dodatkowo NWN2 bo od dawna chciałem mieć wersję pudełkową. Niestety innych perełek brak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruński sprint przedegzaminowy po Biedronkach:

Biedronka nr. 1 na Prostej: Chwytam SC w łapy, bo akurat był na wierzchu, przeczesuję pudło dalej - 3x Van Helsing, który mnie nie interesuje, 2x Warhammer 40k DoW2 i Retribuition, które już mam, moje oczy znajdują większe pudełko - World in Conflict. Premierówka. Żal nie wziąć. Starszy pan zabiera ostatniego NW2 przed nosa ;/

Biedronka nr.2 na Szerokiej: Neverwinter na wierzchu - już jest mój, przeglądam dalej. Jest dodatek do Neverwintera - również mój. Do kolekcji dobieram Warhammera Universe, bo tylko Soulstorma mi brakuje. Czuję lekki smutek z powodu braku Icewind Dale'a.

Całkiem niezły połów, ale czuję niedosyt z powodu braku ID i Planescape'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało dorwać Zmierzch Samurajów, TW2 i Chivalry. Wszystko co zamierzałem kupić. Najwięcej było rzeczy dla najmłodszych i wszelakich symulatorów. Na cały sklep był chyba tylko jeden dodatek do Shoguna, jedne Dirt 3. Nie wiem jak było w innych biedronkach, bo dalej nie chciało mi się już drałować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy będą w biedronkach kolejne dostawy gier, czy te co są od dzisiaj będą leżeć przez te 2 tygodnie? Ja się wybrałem po 9:00 i w żadnej z 2 biedronek niema ani Colonial Marines ani Dirta 3 ani Warhammera 40k ani Tropico 4 ani Shogun Total war, Ani Age of empires 3, ani Penumbry tylko samej jakieś barbie , iniemamocni, Pankillersy itd.

Codziennie nowy zestaw gier dostają na sklep.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku(Osowa deptak) pełno symulatorów, śmieci, tw2 premierowe, planescape, parę gamebooków, no i Van Helsing i dwupak Deponii po ostatniej sztuce, prosto do moich rączek :) Tak przy okazji przytoczę jeszcze śmieszną sytuację. Miałem słuchawki na uszach i spokojnie sobie przeglądałem koszyk, co trochę mi oczywiście zajęło. W międzyczasie odłożyłem na bok jednego Planescape'a i szukałem dalej. Kiedy za chwilę odwróciłem głowę pudełka już nie było :o Nie mam pojęcia kto je zabrał, ale najwidoczniej pomyślał, że to coś wartego uwagi i wziął...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem dziś z samego rana i o siódmej przebiegłem się po Biedronkach. Poświęcenie było to ogromne, bo przeważnie zaczynając lekcje o ósmej, wychodzę z domu o ósmej dziesięć.

Dirt 3 znalazłem tylko w jednej, Van Helsinga całkiem sporo również w jednym sklepie, w pozostałych po jednej sztuce, Chivalry w dwóch w ilościach naprawdę hurtowych, a dwie Antologie Divinity były tylko w jednym z czterech sklepów. Pełno dziwnych rzeczy od Disneya i tanich wydań, choć kilka premierowych również udało mi się znaleźć.

Kupiłem Chivalry, tylko dla pudełka, bo klucz sprzedałem znajomemu, Antologię Divinity, Dragon Commandera, na którego czaiłem się od dłuższego czasu, Starcrafta i Aliens:CM. Wiem, że to kaszana, ale za dychę aż żal nie kupić. Nie udało mi się znaleźć tylko premierowego Alone in the Dark, spróbuję szczęścia jutro.

Zaskoczył mnie klimat w sklepie. O ile o godzinie piętnastej, gdy poszedłem razem ze znajomym szukać Starcrafta dla niego, musieliśmy walczyć i przebijać się przez hordy matek z sześciolatkami i różnych równie ciekawych ludzi, o tyle z samego rana spotkałem sporo naprawdę miłych ludzi. Wszyscy stali, wymieniali się pudełkami i komentowali zakupy. Nie spodziewałem się. Żadnej rywalizacji, był nawet handel - "ja złapałem to, odstąpię ci je za to" - wiecie, o co chodzi biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj po 20 w Biedronce w Golinie i upolowałem tylko Wormsy, ale był też Dragon Commander, Starcraft, premierowe World in Conflict. Oprócz tych produkcji nie znalazłem nic ciekawego. Pudełek było dokładnie 112, a policzylem je dlatego, że myślałem, że wyjdę z niczym, ale jednak coś mnie podkusiło by poszukać w książkach i znalazłem dzięki temu Wormsy icon_wink.gif. Jutro mam jeszcze zamiar skoczyć po południu do Słupcy i oblecieć dwie biedronki. Mam nadzieję, że uda mi się upolować Van Helsinga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem Van Helsinga, ale bezskutecznie. Tylko, że ja byłem w Biedronce po 20:00 i dostałem Farming Giant, A-Train i jakiś symulator kolejowy, którego tytułu już nie pamiętam :trollface: .

Dobrze, że będą kolejne dostawy. Jest nadzieja na wyłapanie perełek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź. Obszedłem 5 biedronek. Kupiłem tylko Gemini Rue na osłodę bo reszta......Liczyłem na ten pack Agathy Christie a tu lipa. Nawet Alien Nations II nigdzie nie było. Jutro objade z dwie, może 3 kolejne biedronki i może będę miał więcej szczęścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypady zrobiłem. Raz rano jedna biedronk ludzi brak tytułów duuuużo więcej niż się spodziewałem. Był dragon commander który był moim głównym celem. Ale ilość innych propozycji tak mnie zaskoczyła że nie mogłem się zdecydować na drugi tytuł (taki sobie dałem limit zobaczymy czy po rotacjach nie skuszę się na jeszcze jedno pudełko). Potem koło 15 zajrzałem do drugiej biedronki gdzie było o wiele gorzej tytułów już mniej i większość tych raczej miej ciekawych (choć mam takie przeczucie że podczas rotacji dojdzie też druga fala tytułów bo np nie słyszałem by ktoś avp widział) więc wróciłem do tej pierwszej i kupiłem van helsinga który cudem uchował się od rana bo widziałem tylko jedno sztukę. Jedyne czego żałuję że nie udało mi się złapać divinity antologia :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tą rotacją gier? Wie ktoś może, czy te gry wędrują pomiędzy biedronkami oddalonymi o 0,5 km i praktycznie przez cały czas w mieście będzie to samo, czy jednak będą zwozić tak (w sensie, że np. zamiana w biedronce oddalonej o 30 km i wtedy u nas są gry, których wcześniej nie było i odwrotnie), aby jak najwięcej tytułów trafiło do każdego miasta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...