Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Van Helsing-Kupiłem na poprzednim giermaszu za 15 zl,Darksiders-jak znajde to kupię,Symulator zamiatarki ulic-tja...

Europa Universalis-chyba nie pierwsza część?,Dragon Commander-warto sie zastanowić,Divinity II Developer?s Cut-kupiłem rok temu za 40 zl,ale kto nie grał-polecam.Neverwinter Nights 2-z braku lepszych rpg...

Reszta albo kiepska,albo była w CDA.Liczyłem że (wrzeszcie) kupię Wiedżmina.icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak van Helsingi, kucyki pony, symulatory trawy, kamieni i papierów toaletowych. Co z tego? Gra nie schodzi więc ląduje w biedronkowym koszu.

Ja uważam, że lista gier jest bardzo fajna, dużo bardzo dobrych pozycji a w tej cenie to aż żal nie brać. Jedynie ubolewam, że nie ma torchlighta 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tych symulatorów. Poprzednio kupiłem Symulator Kozy i do dziś nie żałuję zakupu :-)

W obecnym rzucie będę polował na gierki mniej znane. Mam zamiar kupić 3 gry.

Fajnie jakby udało mi się zdobyć np. SONIC Mega Collection lub Golden Horde

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Wrzeszcie'' to ty zrozum, że wiedźmin był już tyle razy w biedronkowych promocjach, że nie opłaca im się zwyczajnie znowu to samo sprzedawać.

Serio? To proszę pokaż nam newsy o tym (łatwo je wszystkie wyszukać) bo ja wiem o każdej biedronkowej wyprzedaży i zawsze śledzę wszystkie listy a Wiedźmin wystąpił na niej tylko raz, na filmaszu i to w dodatku w małych ilościach (zwiedziłem 6 Biedronek i w ani jednej go nie było).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Wrzeszcie'' to ty zrozum, że wiedźmin był już tyle razy w biedronkowych promocjach, że nie opłaca im się zwyczajnie znowu to samo sprzedawać.

Serio? To proszę pokaż nam newsy o tym (łatwo je wszystkie wyszukać) bo ja wiem o każdej biedronkowej wyprzedaży i zawsze śledzę wszystkie listy a Wiedźmin wystąpił na niej tylko raz, na filmaszu i to w dodatku w małych ilościach (zwiedziłem 6 Biedronek i w ani jednej go nie było).

Było kilka nieoficjalnych wyprzedaży gier, jak u mnie był Risen, Two worlds i Wiedźmin raz, to pierwszy powód.

Filmasz, to drugi.

Tu masz dwójkę: http://aktivist.pl/gry-wiedzmin-2-i-mirrors-edge-za-10-zl-w-biedronce/

tu też był wiedźmin: http://www.biedronka.pl/pl/lato-multimediow-w-biedronce-gry-od-31-07

Mam dalej wymieniać? Nie popisałeś się swoim ''komentarzem''...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było kilka nieoficjalnych wyprzedaży gier, jak u mnie był Risen, Two worlds i Wiedźmin raz, to pierwszy powód.

Filmasz, to drugi.

Tu masz dwójkę: http://aktivist.pl/g...zl-w-biedronce/

tu też był wiedźmin: http://www.biedronka...ce-gry-od-31-07

Mam dalej wymieniać? Nie popisałeś się swoim ''komentarzem''...

Biedronkę odwiedzam co 2 dzień, nieoficjalnych wyprzedaży z Wiedźminem nigdy nie widziałem (pomijając fakt, że nigdy jeszcze nie natrafiłem na wyprzedaż gier w Biedronce o której nie mówiliby na swojej stronie).

Oczywiście, że się popisałem komentarzem, za to ty kompletnie nie ;D

Wziąłeś info z jakieś kompletnie nieogarniętej strony, Wiedźmin 2 był owszem na giermaszu ale nie w Biedronce a cyfrowo biggrin_prosty.gif

Tu masz informację jakie gry NAPRAWDĘ BYŁY na tym giermaszu w Biedronce:

http://lowcygier.pl/...ermaszu-cdp-pl/

A drugi link to podałeś do... Biedronki w którym nawet nie ma informacji o Wiedźminie biggrin_prosty.gif

Tak, wymieniaj dalej bo kiepsko ci poszło za pierwszym razem biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darkmen

Z tym Wiedźminem oskaoska ma rację, było parę mniejszych wyprzedaży, w których wieśka można było spotkać. Pamiętam jak przewalał się u mnie w Biedronce razem z Van Hellsingiem i paroma Symulatorami. ;d A i pamiętam, że na biedronkowej stronie patrzyłam na zapowiedź pojawienia się "mini promocji".

Ja uważam, że lista gier jest bardzo fajna, dużo bardzo dobrych pozycji a w tej cenie to aż żal nie brać. Jedynie ubolewam, że nie ma torchlighta 2.

Torchlighta 2? Emm, żartujesz, nie? Zamiast Tropico 4 dali 3, a co tu dopiero mówić o drugim Torchlightie. O jakimkolwiek Torchlightie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darkmen

Po pierwsze - popisywanie się komentarzami jest po prostu debilne. Jak narazie to ty kłócisz się i nie możesz dać za wygraną.

Przykro mi ale naprawdę była u mnie wyprzedaż Rpg, w której było do kupienia two worlds, risen i wiedźmin, jak nie możesz zrozumieć, że nie wszystko jest w internecie - to radzę wyjść do świata.

Wiedźmin 2 może i był cyfrowo, ale w pudełkach na pewno też.

To co podałeś w linku, to codziennie odwiedzana przeze mnie strona, w której pisze o jednej wyprzedaży, w dodatku nie tej, o której napisałem.

Co do przedostatniego twojego zdania, to nie wiem czy często czytasz, ale w biedronce nigdy nie ma pełnej listy gier, tylko 3 - 4 tytuły, a reszta jest w twojej biedronce, albo na liście, jeśli dany portal ją udostępni.

Apeluję o zakończenie tej dyskusji, bo jak na razie twoje argumenty są inwalidami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A gdzie ja mówię o popisywaniu? Mówię o udowodnieniu czegoś i już nie odwracaj kota ogonem.

Do świata wychodzę, codziennie (chociażby do pracy) i napisałem ci pięknie w poprzednim poście o tym, że biedronkę odwiedzam bardzo często (bo jest mi najbliższym sklepem jaki mam w dodatku lepszym niż konkurencja) i nie rozumiem skąd ten komentarz... :D

Bo drugie taki tekst, że "w pudełku też" możesz sobie zatrzymać dla siebie, wmawianie tego ludziom na forum i to w dodatku w temacie który skupia się na cenach gier jest po prostu zwykłym oszukiwaniem danego użytkownika. Tutaj liczą się konkrety a nie "na pewno tez był", bo z takimi informacjami to nikt by gry nie kupił bo okazyjnej cenie :)

Czytam dość często (w sumie większość czasu mi to zajmuje) i widać, że chcesz się wypowiedzieć ale w temacie jesteś od niedawna. Biedronka do czasu poprzedniego giermaszu podawała pełną listę gier (sprawdzone wiele razy!), dopiero od niedawna przestali to robić i "pałeczkę" przejął wydawca (np. CDP w tym przypadku) który podaje listę gier na swoim blogu/FB.

Rozwaliłeś mnie tekstem o inwalidztwie, naprawdę człowieku aż mi szkoda się ciebie zrobiło :)

Nie masz kompletnie żadnych argumentów więc wyjeżdżasz z takim tekstem.

Ale ja ową dyskusję tez postanowiłem zakończyć bo wyraźnie szkoda mi wolnego czasu na to (oraz zaśmiecania tematu i ryzykowanie ostrzeżeniem), a rozmowa z tobą jak widać jest bezsensowna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego jak - ohoho napiszę mu, że nie ma racji, a potem napiszę, że nie warto już tej rozmowy prowadzić, haha - jest naprawdę inwalidztwem. Nie wiem, dlaczego twierdzisz, że moja rozmowa z tobą jest bezsensowna, skoro ja ciągle podaję trafne argumenty, a ty uparcie twierdzisz, że nie mam racji i ani razu dobrej informacji nie podałem...

Stary, żem tak pozwolę sobie Cię nazwać, dlaczego ty nie czytasz co ty piszesz? Skoro rzeczywiście tak dużo czytasz i chodzisz do pracy i w ogóle - dlaczego nie umiesz przyznać drugiemu człowiekowi racji?

Co do Wiedźmina 2 - na prawdę był w pudełku w biedronce. Nie możesz mi uwierzyć? Trudno. Zostanę przy swoim. Nawet jeśli napiszesz swoje ''naprawdę człowieku aż mi szkoda się ciebie zrobiło''.

Co do popisywania - ciągle to robisz. Ciągle próbujesz mnie ośmieszyć - mimo iż to Ci za bardzo nie wychodzi...

Pewnie zaraz mój post zostanie skasowany za jak już to zauważyłeś - zaśmiecanie tematu - ale cóż, przecież sam zacząłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...