Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Siedlce, 8:00

Pełno Alien'ów, gier od Disney'a i wszędzie przewalające się atomówki. :D

Upolowałem prawie wszystko co chciałem: A:CM; D:DC. Dirta nie znalazłem na Mieszka ani na Rynkowej...

Jutro ma być ponoć 2 partia dowieziona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedronka o godzinie ósmej rano - pusty karton, zostały tylko jakieś ochłapy po wczoraj. Nowej dostawy nie stwierdzono, nie usłyszałem też ani słowa, które sugerowałoby, że ktokolwiek się takiej w sklepie spodziewa. Poszło niemal wszystko, nawet kurs angielskiego z Myszką Miki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr Yoshi - trzeba było stanąć w kolejce o 6 :), dzięki temu dorwałem Dragon Commander i Chivalry, choć to drugie tylko dlatego, że na STEAM. Widziałem Antologię Divinity, bardzo zacna, ale że już posiadam wszystkie te gry, to odpuściłem. Najbardziej rozczarowała mnie Alicja w Krainie Czarów, ale to przez własną głupotę... Gdzieś bowiem sobie skojarzyłem, że toto równa się Alice: Madness Returns. Poza tym był Dirt 3, ale nie byłem zainteresowany, Starcraft, ale też odpada, wolę Warcrafta :) Aha, uświadczył ktoś Planescape ? Mam co prawda na płycie z Ekstra Klasyki, ale zawsze można mieć więcej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z Siedlec niech przestanie opowiadać bajki, byłem we wszystkich biedronkach w Sdl i gadałem z kierownikami każdej z nich, nie będzie żadnej ''2 tury'' bo rzucili już wszystko co mieli.

Jeżeli cokolwiek dowiozą to nie prędzej niż w nocy z czwartku na piątek. Tak więc nie siej zamieszania.

Co do łupów, na Rynkowej Stracraft, Chivalry, na Świrskiego Aliens, na Młynarskiej Divinity Antologia i Van Helsing.

Na mieszka wczoraj jeszcze były gry sensowne, dzisiaj już same crapy.

Brzeska i Warszawska to samo, a na Rynkowej to niedługo nawet pudełko zjedzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruń - podejście nr 2. Cztery Biedronki obskoczone - zero nowych, a w dwóch nawet kartony już zdjęli, bo WSZYSTKO wykupili (te 20 egzemplarzy Zeno Clasha i dwa razy tyle gier Disneya/Atomówek/innych 3+). Po zapytaniu się kilku ludzi wewnątrz: "Raczej nie będzie więcej". Sprawdzę ew. w przyszłym tygodniu, ale to chyba tyle.

Jeśli to prawda - miał być giermasz z szansą dla innych miast. Licho jeśli 3/4 na taki Toruń czy Bydgoszcz przydzielono coś takiego - na 200 i 360 tys. ludzi liczba egzemplarzy każdego z osobna: Colonial Marines, Starcrafta, Antologii Divinity, Neverwinterów itp. nie przekracza liczby palców dwóch rąk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, że cokolwiek było. U mnie ani jednej sztuki Antologii Divinity a resztę to w 3 biedrach można było policzyć na palcach ręki. Cóz, mam Shoguna, tyle w sumie chciałem ale w ogóle nie było ani Tormenta, ani Antologi ani ID. W żadnej z 3 biedronek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dąbrowa :-) wyjechałem, byłem na miejscu po 8 i w pierwszej biedrze zakupilem Two Worlds 2 Gamebook a reszta to same crapy no oprócz Dragon Commander ale z zakupem się wytrzymam na razie bo są ważniejsze tytuły ;-) nie widziałem DMC 4 ani StarCrafta ani tym bardziej Divinity Antology :-( poszedłem do drugiej i tam większy wybór ale nadal nie kupiłem tego co chciałem oprócz Van Helsinga :-o i tam ogólnie większy wybór ze 3 sztuki Dawn of War 2 w edycji platynowej trochę Dungeonow parę Neverwinterow Age of Empires Painkilery Trony i Riddicki a tak to reszta to disneyki oo i jeszcze red faction :-P w sumie to średnie zakupy z mojej strony ale myślę że odwiedze jeszcze biedronki :-) pozdrowienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wieści niosą, to były resztki magazynowe i CDP nie planuje dorzucania gier do Biedronek. Jedyna rotacja, jaka może być, to wymiana pomiędzy sklepami, ale jak w prawie każdym sklepie zostały już tylko gry Disney'a, to o czym tu mówimy...

Dziś kontrolnie wbiłem do trzech Biedronek, które sprawdziłem wczoraj. Wszystkie opędzlowane z dóbr, poza grami Disney'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDP nie planuje dorzucania gier do Biedronek

Booo... "wielki giermasz"

Myślałem, że to co było to tylko początek i chcieli dostawy jakoś rozłożyć w czasie do 23 lutego. Fiasko trochę. Nie miałem poczynionych wielkich planów i nie jeździłem po biedronkach od ósmej, ale liczyłem, że znajdę przynajmniej cokolwiek godnego uwagi wchodząc normalnie do sklepu wracając z pracy (tak jak w poprzednich rzutach gier do Biedronek). Tyle zapowiedzi, a wyszło tak kiepsko.

OT: Ultima ma FFXIV na PS3 w cenie abonamentu na miesiąc. Nie wiem czy warto w to grać na PS3, ale jeśli ktoś się przymierza do wersji na PS4 to upgrade z "trójki" ma być za darmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obadałem dzisiaj dwie biedronki w Słupcy i niestety nic znalazłem dla siebie. Zostały same mizerne gry, ale przynajmniej kupiłem CDA. Z najciekawszych "mizerii" widziałem Hard Reset i Sega Mega Drive Ultimate Collection. Nie liczę na nowe dostawy, bo raczej ich nie będzie. Jak wspomniał lubro tyle było zapowiedzi, a jednak najlepszymi grami sypnęli tylko po jednej sztuce albo wcale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz lubro, jak się chce wyprzedać rzeczy z magazynu to zawsze daje się najlepsze kąski na początek oferty, a zostawia się niedopowiedzenia w stylu ile jest pudełek do danej gry.

No i tak chyba tym razem wyszło. Zrobili dobrą akcję marketingową, a okazało się, że głównie nie zeszły im Zeno Clashe i gry Disney'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Media promo na gry EA ( 19.99 zł), PKK ( też 19.99 zł) oraz kilka gier z serii Dobra Gra za 9.99

http://www.mediamarkt.pl/rzeszow/gry-na-pc-od-9-99,lp-2082?utm_source=afiliacja&utm_medium=tradedoubler&utm_campaign=tradedoubler&utm_term=tradedoubler

Za 19.99 można dostać m.in Crysis 3, Battlefield 3, NFS Most Wanted czy Fifa 13 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@futufutu, też byłem w 2 biedronkach w Słupcy i w jedenj w Strzałkowie, same kursy, symulatory, myszki miki , a liczyłem na Colonial Marines, AvP, Dirt 3, zmierzch samurajów , Age of empires 3 i nic z tego nie było w żadnej z 3 biedronek .

Tak wg. napisałem E-maila do biedronki z zapytaniem czy zamierzają jeszcze jakieś gry dowieść, ciekawe co odpiszą, o ile wg. odpiszą :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@glock32

U mnie w biedronce dołożyli dziś sporo nowych tytułó (było np. Chivalry z gamebooka), ale nie wiem czy to zapasy magazynowe czy rzeczywiście jest jakaś rotacja tytułów.

Swoją drogą, widział ktoś w Częstochowie DiRT3? To ostatnia gra na jaką poluję, ale nigdzie nie mogę znaleźć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem emiala z odp. biedronki , a oto treść:

"Szanowny Panie

W imieniu Dyrekcji firmy JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. pragniemy

podziękować za kontakt z Biurem Obsługi Klienta sieci sklepów

Biedronka.

W odpowiedzi na zgłoszenie informujemy, że nie przewidujemy następnej

dostawy gier.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...