Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Zabawne, dzisiaj byłem w Realu i gry jeszcze są, nawet sporo :D. Może to dlatego, że są wszystkie ometkowane ceną 9,99 :). Ale na kasie tą, którą wziąłem (Full Throttle), wybiło za 7,99. Widziałem z 5 sztuk Wojny o Cybertron, kilka sztuk Prototype (seria Best of...), sporo sztuk Gun, Anomaly: Warzone Earth i jakiegoś racera (jakiś krótki tytuł - pewnie Blur albo Fuel :) ). Było też sporo innych gier, ale nie przyglądałem się za bardzo tytułom. Widziałem tez parę sztuk Orcs Must Die!... A tej gry przecież LEM nie wydaje :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warszawskich (pewnie nie tylko) Empikach trwa promocja na wybrane tytuły Premium Games. Mozna nabyć 2 płacąc za 1. Ponadto w Saturnie w Złotych Tarasach Dragon Commander stoi po 39,99. To sieć, więc jest szansa, że we wszystkich Saturnach wyprzedają grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Czuje lekki niedosyt bo myślałem, że wybór tytułów będzie zdecydowanie lepszy. Można się pokusić o wydanie dziesięciu złotych na Snajpera, ale coś czuje, że ten tytuł się pojawi na płytce CD-A. Kusić mogę też Settlersi (głównie dla trójki) i może Alan Wake.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się już poprawiona lista gier z Biedronki. http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,15642327,Kolejna_wyprzedaz_gier_w_Biedronce_wystartuje_jeszcze.html

Czyli jak pisałem wyżej. To będzie Snajper, polska gra z 2002 roku, nie mająca nic wspólnego z serią Ghost Warrior.

@Spokojny1

Tak, ten pakiet będzie za dyszkę (Call of Juarez 1+2 (Wild West Pack) ). Co do Twojego pytania o polskie wersje, to nie wiem, czy wszystkie będą PLkę miały, ale na ten przykład Disciples 2 GOLD nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ułatwienia podam pełną lista gier:

Gry w cenie 9,99 zł:

  • Airline Tycoon 2
  • CoJ 1+2 (Wild West Pack)
  • Disciples 2 GOLD
  • Dracula Antologia
  • Europa Universalis III Złota Edycja
  • GTR
  • Król Artur II
  • Legacy of Kain: Antologia
  • Mad Riders
  • Men of War: Vietnam
  • Mini Ninjas
  • Operation Flashpoint: Dragon Rising
  • Red Orchestra Outfront 41-45
  • Risen
  • Snajper
  • S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci
  • Symulator Czołgu
  • Symulator Samochodów Wyścigowych
  • Warhammer 40,000: Dawn of War
  • Wildlife Park 3
  • Wings of Prey: Skrzydła Chwały

Gry w cenie 19,99 zł:

  • Alan Wake
  • Angry Birds: Classic
  • Angry Birds: Seasons
  • ANNO 1404 COMPLETE DUOPACK
  • Assassin's Creed
  • Bolek i Lolek dwupak
  • F.E.A.R. 3
  • Fallout: New Vegas
  • Krater
  • Race Injection
  • Reksio dwupak
  • Settlers 1-6
  • Test Drive Unlimited 2

Na pewno kupię FEAR 3. Coś mnie kusi zakup Angry Birds. Zastanowię się również nad kupnem Risena

Ciekawe ile sztuk gier będzie na jedną biedronkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w Biedronce były chyba wszystkie tytuły, nie widziałem tylko Angry Birdsów. Kupiłem Risena i Legacy of Kain, gra to wydanie samej płyty, nawet bez ulotki w środku. Trochę słabo porównując do poprzedniego giermaszu w Biedronce. Gier jest po ok. 3szt każdego tytułu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w jednej biedronce o 15 i z tego co mnie interesowało to było tylko Operation Flashpoint:Dragon Rising i Assassin's Creed, więc obie gry zakupiłem. Ciekawe czy w poniedziałek coś ciekawego jeszcze zostanie, chociaż bardzo wątpie. I ciekawe czy jakieś dostawy będą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Empiku w Koninie i kupiłem Gunslingera za 19.99zł. Była to ostatnia sztuka, ale może być to promocja ogólnokrajowa. Zakupiłem jeszcze Call of Duty Black Ops II za 50% ceny, czyli 59,99zł. Jakby kogoś COD w tej cenie interesował to zostały jeszcze dwie sztuki. BTW. Przy kasie pani pytała się czy mam 18 lat, powiedziałem, że nie mam. Ona w odpowiedzi uśmiechnęła się i powiedziała, że bym poinformował rodziców o zakupie, bo nie chce mieć nieprzyjemności w przyszłości :). Chyba nie wiedziała, że klasyfikacja PEGI nie jest uwarunkowana prawnie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według polygamia.pl do Biedronki trafi kolejna partia gier w sprzedaży już od 2 maja.

Lista gier :

Gry po 19,99 zł

Angry Birds Bad Piggies

Angry Birds Space

Far Cry

Lego Batman 2: DC Super Heroes

Lego Harry Potter 5-7

Gry po 39,99 zł

Civilization V: Game Of The Year Edition

Lego Batman/Lego Batman 2: DC Super Heroes (pakiet 2 gier)

Lego Harry Potter 1-4/Lego Batman 2: DC Super Heroes (pakiet 2 gier)

Lego Harry Potter 1-4/Lego Harry Potter 5-7 (pakiet 2 gier)

Lego Harry Potter 5-7/Lego Batman (pakiet 2 gier)

Lego The Lord Of The Rings (Władca Pierścieni)

Metro Last Light

Resident Evil 4 Ultimate HD (Premiera)

Scooby Doo: Nawiedzone Bagno / Scooby Doo: Pierwsze Strachy (pakiet 2 gier)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...