Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

No cóż, można się było spodziewać, że pół miliona gier w Biedronce oznaczało, że większość to gry dla dzieci będą oraz te, które najgorzej zeszły, a o resztę trzeba się będzie w praktyce bić.

Nieźle nas zrobili w balona panowie z CDP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj wzięli ten karton z giermaszu i gry, które zostały przełożyli do tych kartonów gdzie są książki i... jakimś cudem znalazł się tam Helsing (kupiłem!) i parę innych gier, których wczoraj i przedwczoraj nie było wcale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nieopodal Zamościa, byłem we wtorek to same dla dzieci zostały, ale sprzedawczyni mówiła że jeszcze dowiozą. Może w sobotę pojadę to dam znać. wink_prosty.gif

I jeszcze pytanko : Ktoś orientuje się jakie są teraz gry w Carefourze, i Realu (o ile są)? wink_prosty.gif

Edit: Oraz czy u was w biedronce były może gry : F1 2012 i London 2012? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do tych, którzy kupili Deponię 2 - mieliście kod na "darmową grę" na cdp.pl? Co to było? Bo mi po wpisaniu tego kodu wywaliło, że już mam tę grę przypisaną do konta (ale tytułu nie wyświetliło...). A do konta poza darmówkami mam przypisanego Doc Clock, którego też tam kiedyś rozdawali za darmo...

Byłem wczoraj w 4 Biedronkach, w dwóch byłem drugi raz w tym tygodniu, w jednej - trzeci :D. Nie widziałem, żeby cokolwiek nowego dorzucili (chyba. że z gier dla dzieci, którym się specjalnie nie przyglądałem :) ), być może w niektórych miejscowościach (podejrzewam, że w większych :) ) Biedronki dostały więcej towaru, niż mogło się zmieścić na tych standach i stąd "dokładki". Tak na marginesie, na forum gram.pl jedn gość zacytował maila, którego otrzymał w odpowiedzi na pytanie, czy będą jeszcze dostawy gier. Napisali mu, że nie przewidują takowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blackhand

Na innym forum z kolei przeczytałem, że do jednej z biedronek dzisiaj rzucili gry, ale to chyba tylko dlatego, że w poniedziałek gier nie było wcale, ale kto wie, może niektóre coś dorzucą. U mnie w jednej z biedronek też nie było nic, więc się niebawem przejdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Biedronce, i muszę powiedzieć że mnie mile zaskoczyli. Jeszcze we wtorek same barachła dla dzieci, a dzisiaj kilka tytułów wartych uwagi : Warhammer 40,000: Dawn of War, Supreme Commander (chyba była też złota edycja), i wiele wiele lepszych (już nie pamiętam jakich). Sam zakupiłem Virtua Tennis 2009, bo od dawna się przymierzyłem do zakupu.

Wychodzi na to, że jednak dostają nowe dostawy (chyba), :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj obskoczyłem 3 Biedronki i nic nowego nie dołożyli. Zostały same gry dla dzieci, a w jednej to nawet nie było już pudła z grami, tylko zamiast niego stał karton z rajstopami. confused.gif No nic, przejdę się jeszcze w poniedziałek i jak nic nowego nie dorzucą to dam już sobie spokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila od Biedronki. Oto treść:

Szanowny Panie

W imieniu Dyrekcji firmy Jeronimo Martins Polska S.A. pragniemy

podziękować za kontakt z Biurem Obsługi Klienta sieci sklepów Biedronka.

W odpowiedzi na zgłoszenie informujemy, że obowiązująca od 10 lutego w

sklepach sieci Biedronka oferta gier komputerowych w atrakcyjnej cenie

9,99 zł za sztukę nosi charakter kiermaszu, dlatego nie jest ona

jednolita we wszystkich sklepach. Gry zostały rozdzielone na opakowania

w sposób losowy i każdy ze sklepów otrzymał jedno opakowanie.

Przeciętnie do każdego sklepu sieci Biedronka trafiło blisko 150

tytułów. Będzie też występować ich rotacja w trakcie sprzedaży.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KOzel66 - jednego Tormenta przez totalny przypadek znalazłem w Jeleniej Górze dzięki dziewczynie. Oszczędność 20 złotych.

Dzisiaj może wybiorę się do pobliskich sklepów, jakby coś zostało z oldschooli to podrzucę listę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZymDeQuad

Dzięki za sprawdzenie :). Reszta to pewnie pozostałe darmówki (8bit Killer, Abbaye des Morts, Hydorah, Maldita Castilla, Red Spheres, The Plan Verminest, Viriax). Niezły "żart" ze strony cdp.pl, zwłaszcza, że na tej karteczce z kodem są np. Lego Piraci z Karaibów czy Far Cry 3 :).

Hm, chyba się jutro jeszcze przejdę zobaczyć, czy już ta "rotacja" była... Może upoluję choć Sega Mega Drive Classics 1 :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra w Realu gry LEMu po 7,99 zł, na zdjęciu w gazetce są Transformers Wojna o Cybertron i FUEL, ale z tego co pamiętam w przeszłości można było dostać prawie wszystko z serii Best of Activision, w tym Blur, GUN i inne ciekawe tytuły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem się rano do Reala i wybór był całkiem spory. Zgodnie z przewidywaniami na promocję za 7,99 zł trafiła seria Best of Activision, m. in.: Blur, Lemony Snicket's A Series of Unfortunate, True Crime: Streets of L.A., X-Men Origins: Wolverine, X-Men Legends II: Rise of Apocalypse, Transformes: Wojna o Cybertron, Transformers: The Game, James Bond 007: Blood Stone, James Bond 007: Quantum of Solace, GUN, DiRT2, Singularity, Wolfenstein, Potwory kontra Obcy, Catz, Dogz i zapewne coś jeszcze pominąłem. Większość gier dostępna była również w wydaniach premierowych, co pewnie będzie nie lada gratką dla kolekcjonerów.

Oprócz gier z serii BoA widziałem ARMA: Gold Edition, Trials Evolution: Gold Edition, Silverfall, Anomaly Warzone Earth, The Plan, FUEL, Blazing Angels: Squadrons of WWII - wszystko w edycjach premierowych, a do tego parę sztuk starego Ubisoft Exclusive Blue (np. Heroes V).

W oczy rzuciła mi się również promocja na serię "niesamowite maszyny", po dyszce od sztuki. Z ciekawszych znalezisk widziałem również DiRT Showdown za 20 zł.

Moim zdaniem warto się wybrać i uzupełnić braki w kolekcji, życzę pomyślnych łowów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...