Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

O 18:40 byłem w drugiej biedronce i szukałem Helsinga. Niby wiedziałem, że już wszystko przeorane, ale jednak. Oczywiście nie było. Znalazłem za to dwie interesujące mnie gry - Prototype, którego dawno temu z 10 razy przeszedłem, ale pożyczyłem grę koledzę (i jej oczywiście nie dostałem) oraz Xmen origins: Wolverine, w którego nie grałem. Po 10 minutach namyślań wybrałem Prototype :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ok.19.Było kilka Desperados i Titan Qest,jeden Alan Wake,DMC i Darksiders II z poprzedniej promocji.Nie znalazłem Darksiders,Neverwinter Nights 2 ani Divinity:Dragon Commander.Czekam na następny giermasz(liczę że będzie we wrześniu) i dziwię że kupiłem Van Helsinga dwa tygodnie po rozpoczęciu akcji,gdy byłem na wakacjach i w Nowym Targu czekając na autobus wstąpiłem do biedry. :-P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu : Relacje z Biedronki. :)

Byłem w czwartek w Słupcy i myśląc właśnie o giermaszu wstąpiłem do Biedronki. Byłem wielce ucieszony wychodząc z niej :D Kupiłem wszystko co chciałem, a było to Darksiders i Chivalry :) Jeśli następnym razem też tak będzie, że najlepsze tytuły będzie można bez problemu zdobyć, to jestem za kolejnymi edycjami Giermaszu.

Nie myślcie, że było. Gry były wymieszane z męską bielizną, a zwłaszcza Darksiders gdzieś się porządnie schowało. Nie wiem czy pracownikom się nie chciało tego ustawiać na tekturowej półeczce czy ktoś zrobił to specjalnie

trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W biedronce będą audiokomiksy (lol) i gry za tydzień.

https://twitter.com/MichalGem/status/520201718878203904

Tutaj news i zdjęcie.

Co dziwne na stronie biedronki jest napisane tylko o audiokomiksach biedronki, ale sądzę, że to tak specjalnie, biedronka wiele razy robi takie niespodzianki (nie wiem czy specjalnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przed chwilą w biedronce, niby plakat z grami jest, ale gier nie widać. A o tej godzinie już powinni je dostarczyć... oczywiście, możliwe, by ktoś już je wykupił, ale nawet jakieś gry za te 50 zł powinny być.

Prawdę mówiąc w takiej plastikowej gablocie niby gry były, ale inne niż w promocji i za inną cenę (two worlds 2 za 50zł, Sleeping dogs za 40zł (w tej promocji miało być za 20) i Resident Evil za 60 zł)

Ciekawe, czy później gry dostarczą. Trochę głupio, bo widać baner a pod banerem nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Biedrze po szkole i bez problemu kupiłem Sleeping Dogs, a kolega Mortal Kombat. smile_prosty.gif Cenowo niezbyt zachęcająco, ale coś ciekawego udało się nam kupić.

@oskaoska Gdzie byłeś w Biedronce, że był tam taki bałagan ?

W biedronce w centrum mojego miasta, obok galeria handlowa, także nie wiem dlaczego gier tam nie było...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...