Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

[Nominacje] Ten, który ponad przeciętność wybija się

Polecane posty

Zastrzegam sobie prawo rozpoznawania wielu forumowych osobowości, jednak wymienić tu mogę tylko trzy, więc...

Dracia - jakoś polubiłem te wielokrotnie wielokropkowane zdania ^^ A przynajmniej pisząc w M&A ciągle takich używa.

Maverick undead - Ave! I wszystko jasne ^^

Polipolik - hejaho, kolorowe drażetki i inne charakterystyczne wyrażenia, które nieodmiennie wywołują banana na mej twarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maverick undead - nie pisze wiele - za to pisze dużo (rozgryźcie to, ha!), "Ave!" obwieszcza jego wypowiedzi :)

EGM - bardzo charakterystyczne, niemal (?) "gawędziarskie", no i przede wszystkim ciekawe!, posty

POLIPOLIK - hejaho i do przodu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maverick i Holy.Death - za mhrok i zuo bijące z ich wypowiedzi. Tak jak Black nie widziałem aby używali emotikon, ciągle bardzo poważni, ale czasami nawet sami z siebie żartują.

EGM - fajny styl postów, od razu widać, że to on pisał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy & Mafcio - obydwaj mają bardzo oryginalny styl, wręcz niepowtarzalny. I obydwaj ten sam :] A to samo w sobie jest godne nagrody ;] I nie, nie zabrałam im Tronu. On zawsze był mój :]

Cardinal - udziela się tylko od wielkiego dzwonu, ale jeśli widzimy post ociekający stylem, wymagający od człowieka poszanowania autorytetu i posiadający przynajmniej 10% tekstu po angielsku, to nawet nie trzeba sprawdzać avatarka :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy.Death- Nie używa emotikonek! To na pewno nie jest człowiek... A tak w ogóle pisze długie, sensowne posty w charakterystycznym stylu.

EGM- Jego wypowiedzi czyta się bardzo przyjemnie, od razu widać, że to on. Sympatyczny starszy pan.

Gofer- Różowy Turborożec!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EGM --> Urodzony opowiadacz i gawędziarz, o czym miałem się przekonać na własne oczy i uszy

Holy --> Zasiada na tronie Nieumarłych wysyłając kolejne hordy zombiech na niewinnych

Maverick --> Zasiada na tronie Demonów wysyłając kolejne hordy z piekła rodem na niewinnych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLIP i Holy

Dwa przeciwne bieguny forumowego konia... Znaczy się... Eee... Coś mi porównanie nie wyszło :happy: Tak czy siak - zachodzi obawa, że ich zetknięcie w świecie rzeczywistym doprowadziłoby do zredukowania obu do zera :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLIP

i

Holy

Z uzasadnieniem dokładnie takim jak Qbusia.

Do tego

Meth

ten gość zawsze zadziwiał mnie swoim stylem, szczególnie jeśli chodzi wypowiedzi dotyczące piłki nożnej. Unikatowa mieszanka inteligencji i swoistego dresiarstwa. Czasem przez to moderacji podpadał, ale trzeba mu przyznać, że własny styl ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzą mi do głowy tylko dwie osoby:

Trymus: wybija się ponad przeciętność treścią swych postów. Nieraz mam wrażenie, że czytam fragmenty podręczników akademickich.

Holy.Death: tutaj mamy przykład ponad przeciętnego błyszczenia formą postów. Holy jest mistrzem "szatkowania" zacytowanych wypowiedzi innych użytkowników. Jak widzę taką opasłą mozaikę: cytat-komentarz, cytat-komentarz etc. to wiem, że to dzieło nieumarłego :wink:

A jednak będzie i trzeci nominowany:

Mistrz minimalizmu i prostoty (ciekawe czy czytywał Marka Aureliusza :wink: ?) Opanował do perfekcji pisemne artykułowanie swych myśli za pomocą jednego zdania, nierzadko z jednym orzeczeniem. Nie ma wątpliwości, że taki kunszt w pewnym senie jest ponad przeciętny. Moderacja również to zauważyła i doceniła. Słowem: Spilner

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrou - za niezmiennie wysoką jakość postów a przy tym ich przystępność.

@EDIT: +za dowcip o gitarze :)

Trymus - ogromna wiedza w swojej dziedzinie, czyli historii. Do tego (jak już wcześniej wspomniano) typ ugodowy, stawiający na rzeczową wymianę argumentów

Holy.Death - tu z kolei jest inaczej. Jego posty mnie przerażają :) . Niełatwo się je czyta, jednak zawsze niosą za sobą bogatą treść i silne argumenty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...