Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

[Nominacje] Najlepszy blogger

Polecane posty

Blog to miejsce, w którym internetowi frustraci wylewają swoje żale, obrażają innych, narzekają, obrażają innych, opisują swoje niezbyt miłem przeżycia, obrażają innnych...

Nagroda ta jest przeznaczona dla tego, kto prowadzi najciekawszego i najbliższego naszym gustom bloga. Potrafi nas rozbawić, kiedy trzeba, skłonić do refleksji, podoba nam się jego twórczość, lub też mamy podobny gust i uwielbiamy to samo, co on.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała shoujo, wyglądająca jak wyjęta z anime wchodzi, rozgląda się... <w rzeczywistości to podpucha i jest złym, zarośniętym samcem>

- Jestem pierwszy? Yaaay. Zacznijmy ten coroczny wesoły biznes ^^

Najlepszy blogger... Tutaj mogę nominować tylko 2 osoby, obie z tych samych powodów. Mianowicie tylko blogi tych dwóch forumowiczów czytam za każdym razem, zarówno ze względu na często ciekawą treść jak i przez to, że w miarę regularnie lądują w promowanym blogu ^^ Pewnie mógłbym dorzucić jeszcze kogoś, ale to już byłby stopień niżej niż ta dwójka.

- pavlaq89

- Qbuś

Któremuś z Was życzę wygranej ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Rzadko czytam blogi, ale pragnę nominować użytkownik konjel za rozpoczęcie pisania "Pamiętnika znalezionego w umywalce". Może nominacja go zmotywuje do dalszej pracy :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...