Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Torchlight (seria)

Polecane posty

@Bethezer

Polecam zassać Synergies mod! Daje dużo nowego contentu, jak nowe przedmioty, nowi bossowie, mapy, klasy, etc. Nawet kolorowanie przedmiotow zmienili.

@EDIT

Jeśli ktoś chętny na Tarroch's Tomb na NG++, to zapraszam. Oczywiście vanilla i najlepiej 100 lvl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie odpuszczam sobie mody. Po długiej przerwie wróciłem do mojej inżynierki (Agaty H :3). Nabiłem 30 poziom walcząc na młoty, po czym zacząłem od nowa, koncentrując się na działach. Póki co trochę słabawo, bo dopiero niedawno zdobyłem pierwszy skill pod mysz - wcześniej tylko healbot i pasyw(y) - a na charge'y nic jeszcze nie brałem, ale w sumie i bez skilla jakoś sobie postać radziła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odejdę od tematu modów. Próbował ktoś może budować Embermage'a pod walkę w zwarciu? Da się coś takiego zrobić? Z tego co pamiętam to w jedynce grałem alchemikiem budowanym pod melee i dawało to sporo frajdy, ciekawe czy tutaj też się tak da.

Jak na razie skupiam się na Berserkerze, od wczoraj level bodajże 13, także idzie powoli :P. Podobnie jak Rankin, praktycznie nie mam żadnych umiejętności aktywnych, wszystko ładuje w pasywy. Trzeba maksymalnie podkręcić czas Frenzy mode, crity i leczenie za crity, wtedy będę nie do zatrzymania na polu walki.

A, no i fajne są nowe zwierzaki, zwłaszcza headcrab :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Co do melee maga - http://forums.runicgames.com/viewtopic.php?f=43&t=42522 ;-P. Przeszukaj ten temat, masz tam kilka buildow pod walke w zwarciu, ale nie wiem, czy sa skuteczne.

BTW, w koncu mi dropnela LEGENDA i to jeszcze z najnowszego updejta, wiec wymagajaca 101 lvl lub masy statystyk. Nie wiem, czy juz probowaliscie, ale ten Tarroch's Tomb jest przegiety. Owszem, jest ciezko, ale nagrody sa niewspolmierne do wlozonego wysilku, a mianowicie - sa za dobre. Po pierwszym runie dostalem 6 unikatow i wlasnie legende. Za nastepnym - 7 unikatow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

A w którym momencie jest ten Tomb? I pochwal się tęże legendą i tak cię wszyscy teraz hejtują z jej powodu. ;)

@b3rt:

Myślę, że da się zrobić. Pamiętaj o tym, że kostury, które są predefiniowane dla Embermage'ów są przecież melee. :P Po co mieliby więc dawać broń, która byłaby nieopłacalna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beth

Tarroch's Tomb lezy gdzies rozsiany losowo w Ossean Wastes w drugim akcie.

@Felessan

Updejt nie zwiększył maksymalnego lvl. Przedmioty te wymagają konkretną ilość statystyk, a że 101 lvl jest nieosiągalny, to nie ma innej możliwości spełnienia ich wymagań.

Legenda, o której wspominałem:

serpent_bow.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła "legenda". Serio. Toż trzech gniazd to nawet w uzbrojeniu w Diablo III nie ma.

Może trzeba zacząć równoległą grę w oba najlepsze hack 'n' slashe na rynku :trollface: ...?

A, jak jest z tym 101 levelem przedmiotu? Jakie warunki trzeba spełnić, żeby używać? Czyżby najnowszy patch wprowadził nowe przedmioty, przygotowane już na kolejną aktualizację podnoszącą górny limit poziomów?

Szczerze to nawet nie jest taki głupi pomysł. Jak komuś coś epickiego "dropnie" to po prostu wrzuci do skrzynki i cierpliwie poczeka do momentu, w którym będzie mógł to używać.

[DOPISEK]

Nie zauważyłem słowa "lub". Dzięki i "mea culpa".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te wszystkie legendy są jakoś wizualnie lepsze niż rzadkie itemy? Bo z tego co widziałem na Torchlight Armory to legendy mają dokładnie takie same ikony jak reszta itemów na danym poziomie. Czy jest jeszcze jaką różnica poza wypasionymi statami, i jeszcze bardziej zawyżonymi wymaganiami? Oczywiście prócz szacunku w środowisku, to oczywiste. To jest mega plus Torchlighta 2 w porównaniu do np. Diablo 3, że legenda wypada raz na milion lat, ale jak już wypadnie to jest lans na całą wieś tongue_prosty.gif

I czy tylko bronie są legendarne, czy inne części ekwipunku też się trafiają? Sprawdzałem na T2A, to nie ma wzmianki o zbrojach, ale jednocześnie ta strona nie zawiera kilku ostatnich patchy, więc pytam wink_prosty.gif

I czy Fejm resetuje się po rozpoczęciu NG+? Pytam, bo szukałem dzisiaj screenów postaci lvl100, i znalazłem kilka które miały taki właśnie poziom, ale Fejm na pierwszym bądź drugim levelu. To możliwe, czy jakieś czity?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bethezer

Moj ember ma ~600 focusa i jakies ~200 vit, a do tego okolo 150 dex'a, wiec da sie. Najlepsze jest to, ze nie caly moj sprzet jest uber, a do tego dorzuc jeszcze najlepsze klejnociki, co daja np. + 1500 hp i Borisa, ktory enchantuje Ci sprzet atrybutami, czego efektem sa bonusy do statow rzedu + 100 za kazdy przedmiot ;p.

@b3rt

Torchlight2Armory nie jest zupdejtowany do nowego patcha. Nowe legendy maja skina Nether, ale nie wiem, czy czasami nie byl on juz wczesniej wrzucony. Wiem, ze sa legendarne tarcze, ale reszta pancerza raczej nie.

Pamietajcie, ze zawsze jestem chetny na farmienie w Tarroch ;-P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odejdę od tematu modów. Próbował ktoś może budować Embermage'a pod walkę w zwarciu? Da się coś takiego zrobić?

Da się, są nawet odpowiednie skille. Z moich informacji wynika jednak, że meele Ember jest nieopłacalny, w stosunku do klasycznego ;]

Trzeba maksymalnie podkręcić czas Frenzy mode, crity i leczenie za crity, wtedy będę nie do zatrzymania na polu walki.

Z aktywnych umiejętności zadających obrażenia, rządzą Eviscerate(wielki damage) i pierwszy skill z drzewka shadow, który pozwala bardzo skutecznie leczyć berka i czyni go praktycznie nieśmiertelnym. =]

W leczenie z crity nie ma co pakować więcej niż 5-7 punktów, bo już na tym poziomie zapewniają wystarczającą nieśmiertelność przy uaktywnionym frenzy, dalej to marnowanie punktów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yojo2

Ahh, wlasnie szukam calego Ascendant, a tego nie mam!

Co do dropu, to faktycznie leci duzo lepszy, ale nie wiem, czy to na plus. Dzien farmienia w Tarroch daje taki sprzet, ze juz nic wiecej robic nie musisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się przechodzić całego tego Tarroch's Tomba? Bo szczerze to po tym co zobaczyłem w ostatniej fazie (dotrwałem do Artificera) to mam poważne wątpliwości, czy mi się to w ogóle uda zaliczyć...

//edit: no i w końcu po ~150h gry doczekałem się pierwszej legendy :Phttp://i0.simplest-image-hosting.net/picture/04122013-210340311.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yojo2

Powiem tak, po Art masz jeszcze dwoch gostkow do pokonania, gdzie dopiero za ostatniego dostajesz dwie dodatkowe skrzynie (Golden i Ornate). Osobiscie zbieram loot po żywiołakach, ktorzy sa przed Manticora. Zabicie Manticory, Arta i Golema nie daje Ci nic dodatkowego.

Gratuluje legendy ;-).

BTW, ktory jestes NG?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Szkoda, ja jestem w 3+ i raczej nie bede przechodzil wyzej. Jak tam z serwerami w 4? Dzisiaj zrobilem kilka razy calego Tarrocha i ... oplaca sie. Z samego Ornate leca min 4 unique ;-P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...