Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Torchlight (seria)

Polecane posty

Faktycznie, nie wygląda to zbyt kolorowo. Skoro są to przedmioty tak rzadkie, RG mogło zatroszczyć się o to, aby były potężne. Najbardziej pokrzywdzony jest tutaj Berserker, dla którego jest jedynie jedna legenda confused_prosty.gif Rozwinąłem całość :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając Berserkerem zepsułem sprawę ulepszając Eviscerate na 8, nie maxując, ani nawet nie biorąc na lvl1 Stormclawa. Co według was teraz powieniem zrobić? Dalej iść w Evi czy może rzucić to na 8 i maxować od 0 stormclawa?

Mam 29 lvl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksowanie Stormclaw to głupota, bo nie ma tu 100% szans na wywołanie efektu. Znacznie lepszą pasywną aurą jest Battle Rage. Eviscerate to bardzo dobry skill, który szybko zaczniesz doceniać ;] Już na 10 levelu ma niezły zasięg i potężne obrażenia, a w połączeniu z Battle Rage(które maksuję) i Howl(w który dałem jedynie 1 punkt i więcej nie dam) może siać prawdziwy pogrom :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ma 3 akty tak? Jestem w ostatnim i martwię się, że mam za mały lvl. Mam 36. Z jakim lvl konczyliście grę? I czy uważacie, że III akt jest najfajniejszy, bo mi na razie podoba się najbardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w ostatnim i martwię się, że mam za mały lvl. Mam 36.

Uuuu... Ja również jestem w III akcie, w lokacji The Blightbogs. Został mi na niej do zrobienia jeszcze tylko quest Cave In, a już mam 43 level :D. Wiesz, ja robię wszystkie questy i wyzwania bestii, aby przejść grę na 100% ;]

I czy uważacie, że III akt jest najfajniejszy, bo mi na razie podoba się najbardziej.

Zdecydowanie. Strasznie klimatyczny, najmroczniejszy, najciekawszy. Do tego genialna muzyka w mieście głównym tego aktu, która bardzo przypomina mi oryginalną nutę z Torchlight w jedynce ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Dzięki ;]

Możecie powiedzieć jakie lokacje były dla was najlepsze? Dla mnie były to: The Plunder Cove z aktu I oraz lokacja, w której walczyliśmy z Dżinem(II akt). TPC miało świetny klimat, zbudowany dzięki doborowi genialnej, pasującej do miejscówki muzyki, fajne modele wrogów oraz epicki statek, na którym znajdował się Boss! :D Co do drugiej lokacji, była nieco straszna i psychodeliczna, a te macki i fioletowa mgła dodawały jej uroku :cheesy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem resetskills w konsolę. Już jest oke.

Kolejne pytanie. Co mogę zrobić w tej sytuacji? http://www.freeimagehosting.net/jz7xf

Zbugowałem się, a nie mogę użyć powrotu do miasta. Jest jakieś inne wyjście niż odpalenie jako multi żeby mieć nową mapke? Za dużo musiałbym przejeść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedzialku dostepny jest Workshop na Steam dla Torchlight 2 wiec mysle ze teraz dostep do modow i ich instalacja nikomu juz nie sprawia trudnosci :) A i z okazji wprowadzenia warsztatu obniżka ceny T2 o 50% wiec dla wszystkich ktorzy jeszcze nie grali warto sie zainteresowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze... nie rusza mnie to. Nigdy jakoś mnie specjalnie nie ciągnęło do modów (chyba, że bez nich nie dawało rady w ogóle odpalić czegoś via VtM: Bloodlines), więc "jeszcze łatwiejsza instalacja" nie ma dla mnie znaczenia. Ba, pewnie nie będzie mi się chciało aczików robić, a to o czymś świadczy. :P

In the other hand podpięcie do Steam Workshop nie było jedyna zawartością ważącego ok. 800MB update'u do Trocha...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...