Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Forumowicze o Sobie VIII

Polecane posty

Gość luq92

W zasadzie nikt nie broni żeby i piątek był wolny :P Akurat byłaby okazja iść na ulubiony napój Wiedźminów :P

Na szczęście ja do matury mam jeszcze dwa lata (oby dwa...) :D

No i mam zagwozdkę... Co ja mam robić trzy dni sam w domu? No nie sam... Z kompem :) Niby z sąsiadem idę na pizzę, ale raczej cały dzień nie będę wchłaniał tego ulubionej karmy informatyków (tyle, że świeżej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest czekanie na matury. Już jutro.

Ale poza nimi większość czasu jest wolna... I to nawet bardziej niż dla was. A 17, po chemii najdłuższe wakacje w życiu ^^. Pewnie znajdę sobie jakąś pracę :3

Mam nadzieję,że pogoda w najbliższych dniach będzie ładna, od razu lepiej się pisze mając słońce i niebieskie niebo za oknem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, jak ja nie lubię świąt i to na dodatek z taką pogodą jak dzisiaj. Nie dość, że nudno jak diabli, to jak na złość deszcz padał praktycznie przez cały dzień. Mógłbym wybrać się na jakiś spacer, zwłaszcza że pięknie się w ostatnim czasie zazieleniło. No, ale pogoda zrobiła mi psikusa i uniemożliwiła realizację własnych planów. Co najdziwniejsze, cieszę się, że jutro pojadę na zajęcia. O tyle dziwne, że tych wtorkowych za bardzo nie lubię. Maturzyści! Życzę Wam powodzenia. Napiszcie maturę na pełnym luzie. Nie warto się stresować. Będzie dobrze. Zobaczycie, że mam rację. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem działu powitalnego więc zadośćuczynię netykiecie tutaj.

Witam forumowiczów i redakcję. Graczem jestem od lat wielu (circa od 1992), od pegasusa, Amigi 600, 1200 (ta pierwsza nie wytrzymała mojej ciekawości hardware'owej), teraz PC.

Graczem jestem nienachalnie namiętnym, lubuję się w RPG-ach, strategiach (najlepiej turowych - CIV, ufo) i nadal od czasu do czasu męczę dziadka F:FE bez specjalnej nadziei oczekując Frontiera IV, a także w przygodówki równie wiekowe. Za zręcznościówkami nie przepadam gdyż po prostu nie mam do nich talentu. Co najwyżej od czasy do czasu przysiądę na kilka godzin przy NFS:PU.

Z gier MMO w przypływie kasy biegam czasem po Calypso w "Entropia Universe".

Z zainteresowań pozagiercowych - sf pod każdą postacią z dużym naciskiem na Star Trek i polską literaturę. Nie stronię od gier planszowych i fabularnych.

Względem praw autorskich - wystarcza mi CD(DVD)-Action i klasyki - w imię zasady, że cierpliwość jest cnotą, poza tym zamiar zakupu "kombajnu" pod kątem gier skończyła się zakupem kolejnego laptopa. :P

Nie oceniam gier, których nie widziałem, nie krytykuję grafiki gier, które nie pójdą u mnie przynajmniej na średnich detalach. Za to strasznie jestem wyczulony na "miodność" i fabułę, dlatego np. mimo całej grywalności cut scenki AoM przyprawiały mnie o zgrzytanie zębów, natomiast ze względu na chwalby pod adresem fabuły oczekuję przeceny i wolnego czasu na zagranie w Wiedźmina - jak dotąd miałem okazję obserwować wyłącznie "zza ramienia".

Aha, CD-Action czytam od "że hoho", a może i dłużej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92

Oho... Następna ofiara na forum :) Witamy serdecznie i życzymy miłej zabawy z nami. Spamuj kolego dużo i z sensem. Mamy przecież zadanie przekroczyć 2 miliony postów napisanych wspólnymi siłami :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest czekanie na matury. Już jutro.

Trochę późno piszę, ale powodzenia ;) Sam jakoś nie mogę zrozumieć że to już rok minął od egzaminu dojrzałości a ja nadal bujam w obłokach i lenie się na studiach. Mam nadzieję, że to minie z czasem ... choć nie! Zacząłem wymyślać linuksowe myśli. Ratuj Sevardddddd ^^

Nie znalazłem działu powitalnego więc zadośćuczynię netykiecie tutaj.

Miło że się witasz - więc i My jako brać forumowa (ta spamowa :P) Cię witamy ;) Miłej współpracy i wpadaj częściej, bo obecnie nowych rejestracji na forum jest sporo, ale tylko aby coś naprawić w komputerze. Brak świeżej krwi (:3) w postaci nowej masy piszącej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty już jesteś po maturach, ja je ze rok mam ^^

Ale na razie idą wakacje więc nie ma co się dobijać takimi rzeczami :P

@Gorgon

Również witam w jakże ciekawym dziale na forum ;D

Życzę miłych chwil spędzonych z nami ;)

Ja też jakoś omijałem ten temat ale pomyślałem, że w końcu poza sprzętem też trzeba gdzieś pospamować xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie na pogodę, bo ja wczoraj ze znajomymi zrobiliśmy coś pożytecznego: otóż urządziliśmy sobie siłownie w piwnicy:)

Witam nowego! :)

Wiecie co mnie wkurza? Nie ma o czym pisać w FOS, bo moderatorzy szybko ucinają dyskusję. O czym mamy niby tu pisać?

Denerwuje mnie jeszcze że słowo "piwo", albo jeszcze gorzej "papierosy" lub "wódka" wywołują palpitacje u moderatorów. Rozumiem że opowieści z melanżu są po prostu denne i w złym smaku, ale dysklusja o uzależnieniach mogła by być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzorem Gorgona witam wszystkich serdecznie. Już jakiś czas tułam się po FA i nie mogę jakość znaleźć weny, coby się w jakimś temacie na dłużej zadomowić. Może z Wami się uda? Jeśli chodzi o mnie to jestem byłym Amigowym scenowcem, lubię sobie poganiać quadem lub motorkiem, poczytać czasem coś z gatunku fantasy lub s-f, no i jak mam dłuższą wolną chwilkę, pograć w dobrego eRPeGa czy strategię.

Widzę, że tematy poruszacie bardzo różne, więc może się udać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, to ja też się zbiorę na odwagę i coś napiszę...

Jestem kobietą. Pamiętam czasy świetności Windowsa 95 i schyłek panowania Commodore (więc stara nie jestem). Uwielbiam łosie, prof. Tolkiena (jego syna w sumie też), japońców, fantasy, scfi, kryminały, fantastykę naukową i generalnie książki. Jest kupa rzeczy do opisania, ale pewnie by mi nocy nie starczyło.

Nie sprzątam, nie piorę, nie zmywam garów... Odgarniam tylko to co zawadza i nowe stanowisko pracy gotowe xD. Wyznaję motto: Jeżeli ciuch nie śmierdzi można zakładać. Jeżeli jest brudny, zakryj to czymś :D.

[CIACH]

Jestem okropna, wiem. Pewnie dlatego zamiast się bawić na wszystkich imprezach ze znajomymi siedzę najczęściej przed kompem :D.

Zapoznaj się z regulaminem forum, a szczególnie z jego 15-tym punktem. Na forum zakazane są rozmowy o używkach. - Sevard

O Cie piernik... Zapomniałam :ohmy: Nie bij...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liberał. Kocham zmiany. Na lepsze. Jestem otwartą osobą twardo stąpającą po ziemi. Chcę zacierać granice. Sprzeciwiać się normom społecznym (tylko tym, które uważam za niesłuszne). Tradycja - jak najbardziej. Ale ta potrzebna. Nie boję się powiedzieć własnego zdania na forum publicznym. Jeśli coś mi nie pasuje - mówię o tym.

Gry? Kiedyś grałem. Teraz też czasami włączę jakąś przygodówkę czy grę logiczną. Poza tym lubię czytać - thrillery i kryminały.

Muzyka to coś, co wzbudza u mnie szacunek. Jest wartościową odskocznią od codzienności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deszczowa pogoda ma to do siebie, że jest paskudna, jeśli psuje jakieś plany. Ale potrafi tez być bardzo pożyteczna. Nie chodzi mi bynajmniej o wszelakiej maści zielone tałatajstwo, które wyrasta w mojej okolicy po każdym większym deszczu (na szczęście kosmici jeszcze nie wyrastają :)). Ja, jako zapalony wędkarz w taką dla innych paskudną pogodę wdziewam swój nieprzemakalny strój i pędzę na rybki. Swoje największe okazy złowiłem właśnie w deszczowe, paskudne dni. Wspomnę, że moja praca polega w większości na spacerach po świeżym powietrzy, więc gdy pada deszcz dłużej niż 2 godziny, mam wolny cały dzień. No i w dodatku płatny... Więc wtedy siup na rybki :)

W sumie są różne zboczenia...

Ale podobno każde zboczenie jest oryginalnością...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych i zapraszam do aktywnego współudziału w statsowaniu na potęgę rozwijaniu forum. Rzeczywiście coś przez ostatni tydzień Was tu przybyło, ale to dobrze, bo P_aul szuka niewolników na swoją księżycową stację zawsze to więcej osób do dyskusji. W każdym bądź razie witam raz jeszcze i miejmy nadzieję, że Wam się tu spodoba.

Nie chodzi mi bynajmniej o wszelakiej maści zielone tałatajstwo, które wyrasta w mojej okolicy po każdym większym deszczu.

*Spoląda na kolor swojej rangi.*

Ekhem. Tylko nie zielone tałatajstwo.

A mi się tam pogoda podoba. Nie jest za ciepło, ani za zimno. Słońce nie przeszkadza w egzystencji, a mały deszczyk nikomu jeszcze nie zaszkodził (podobno). Ja nie wiem, jak jest upał to marudzicie, że jest za ciepło, jak jest zimno, to też jest źle, bo jest za zimno, a jak jest pogoda po środku, to i tak jest źle, bo deszczyk pada. Jak już pisałem tu parę stron wcześniej deszczyk jest fajny, burza jest super i tej wersji będę się trzymał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro dwa zajęcia, pojutrze dwa zajęcia, w piątek jedne, wypad za miasto albo z kumplem do pabu, potem cały wieczór i kawał nocy grania w gry planszowe. Jest dobrze.

A wy jak się odstresowujecie po męczącym, mniej lub bardziej, tygodniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi bynajmniej o wszelakiej maści zielone tałatajstwo, które wyrasta w mojej okolicy po każdym większym deszczu.

*Spoląda na kolor swojej rangi.*

Ekhem. Tylko nie zielone tałatajstwo.

Jeszcze mi moderatorzy w ogródku nie rosną... Ale jak się dobrze sypnie nawozem, to kto wie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Forumowicze o Sobie to się pochwalę - otóż dziś o 13:55 czasu Polskiego mija 20 rocznica mej śmierci moich urodzin :wub: Żeby było śmiesznie urodziłem się 5 Maja i cała rodzina wypomina mi to teraz ;) ... imieniny obchodzę 12 Grudnia więc też jest dość dowciapnie :D

Witam nową krew na forum i z ramionia Psychodelicznych Kotów FA zwracam Wam uwagę abyście statsowali nie łamiąc przyjemnie spędzali czas nie łamiąc zbytnio regulaminu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_aul szuka niewolników na swoją księżycową stację

Nie niewolników, tylko pracowników kontraktowych na potrójny etat z korzystnym wynagrodzeniem (miska ryżu i kawałek podłogi do spania), dobrym socjalem (mój szalony naukowiec potrzebuje materiału do badań, co podpada pod opiekę zdrowotną...) i nowym, dynamicznie się rozwijającym otoczeniem pełnym emocji i wyzwań (to wina poprzedniej grupy, że niektóre korytarze nie trzymają atmosfery). Są jacyś zainteresowani?

A poza offtopem to niech diabli wezmą koniec semestru, zazdroszczę maturzystom, bo mają dość lajtowo "w porównaniu" ]:->

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up No tak, rzeczywiście źle to ująłem. Przepraszam.

... imieniny obchodzę 12 Grudnia więc też jest dość dowciapnie :D

Heh, czyli imprezę imieninową masz w ciekawym czasie. Tzn. w trakcie wigilii Dnia Św. Łucji, która to noc ma ciekawe znaczenie, jeśli chodzi o wierzenia chrześcijan. Naprawdę warto poczytać, jeśli zestawi się to z historią Polski, to wyjdzie bardzo ciekawa rzecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up.

Czytałem o tym. Żeby było jeszcze śmieszniej jedna z moich praprababci ze strony mamy miała na imię Łucja ... ale co ja się będę o tym rozpisywał ;)

Ci co narzekają i nie mają co ze sobą zrobić w piątek zapraszam na Juwenalia Wydziału Zarządzania UW ;) Bo mam taki fajny wydział, że obchodzimy Juwki dwa razy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja również mam imieniny 12 grudnia ale urodziny już w listopadzie więc takiego odstępu czasowego nie ma ;D

I nawet nie wiedziałem, że takie coś w moje imieniny jest. ;]

Ja bym się na juwenalia chętnie przejechał ale jest pewna bariera, która to blokuje ^^ Rodzice xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak na FOSie wszystkich wybiło? Pogoda się nam nieszczególnie poprawiła, więc jutro 3.30 AM lecę na rybki. Mam nadzieję, że złowię coś więcej niż katar i "bezalkoholowe". Polecam wszystkim pragnącym odpocząć w ciszy i spokoju nad wodą tę formę spędzania wolnego czasu/poranka/popołudnia (rano biorą najlepiej). Wybitnie odstresowujące (przynajmniej mnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matury? :P Na serio to FoS ma swoje wzloty i upadki, które charakteryzują się ogromnym skokiem w dół/górę postów tutaj. Czym to jest spowodowane? Nie wiem :P Na razie zastanawiam się co konstruktywnego zrobić z 4 miesiącami wolnego - jak dojdzie do mnie naprawdę jaki ogrom czasu wolnego dostałem to może wtedy kopara mi opadnie a dusza rozszaleje... na razie jeszcze zbieram mózg po pisemnych maturach :) A wy drodzy, robicie coś ciekawego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...