Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shoy

CD-A Droższy?

Droższe CD-A  

1303 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy gdyby CD-A podrożało o 5 zł nadal byś je kupował/kupowała?

    • Tak. Sądzę, że to rozwinęłoby czasopismo
      743
    • Nie mam zdania na ten temat
      100
    • Nie. Sądzę, że CD-A straci na tym czytelników
      460


Polecane posty

A ja mam od niedawna roczną prenumeratę wygraną w Kompanii Graczy, więc podwyżki nic mnie nie obchodzą :)

Na poważnie - gdyby za te 5zł pismo zwiększyło swoją jakość (mam na myśli może 2xDVD, czasem jakiś plakat, więcej tipsomaniaków, ew. dodatkowe działy [broń boże konsolowe!]), to z chęcią za ten rok zacząłbym dopłacać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale my tu tylko sobie gadamy o tych podwyżkach a to przecież nawet od redakcji nie zależy cena. Z resztą od kiedy chcecie więcej wydawać? :biggrin: Nie mam nic przeciwko gdyby podwyżka była raz lub dwa do roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście nie zrobiłoby różnicy 5 zł w tę czy we wtę. Za to ankieta imho jest źle sformułowana - z tym, że droższe CDA by się rozwinęło to ciężko się kłócić. Jestem pewien, że w redakcji jest wystarczająco dużo inteligentnych ludzi, którzy by wiedzieli jak wykorzystać dodatkowe fundusze. Nie zmienia to jednak faktu, że pismo prawie na pewno straciłoby dużo czytelników :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam cena nie obchodzi - moje kieszonkowe wynosi teraz 25 zł, a licząc pieniądze które dostaje, kiedy proszę dziadków to miesięcznie "zarabiam" 50 zł, tak więc będę kupowała CDA nawet jeśli cena wzrośnie o 10 zł. Jeszcze chętniej będę to robić, jeśli dzięki tymi 5 zł pismo stanie się "lepsze", ale nie dzięki większej ilości reklam, tylko poszerzeniu, lub dodaniu jakś nowych działów, czy choćby jakości Pełnych Wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam jak cena CDA spadła o 5zł to praktycznie nic się nie zmieniło, więc nie wiem czemu by miało jak się wróci do starej ceny.

No i jednak z jakiegoś powodu spadła, więc prosty wniosek z tego, że jest to rozwiązanie przynoszące większe zyski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Jak dla mnie to może nawet 30 zł byle był warty swojej ceny zależy co podwyżka ceny wniesie do pisma. Np pełniaka lepszego jak jestem zwolennikiem dodawać do pisma jakieś fajne gadżety breloczki smycze CDA jeżeli to dostaniemy po podwyżce to super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to powinien być jeden jakiś naprawde wyszarpany i wyczesany na maxa nr (najlepiej specjalny) który mógłby kosztować i 3 dychy w zamian za naprawde wyczesane pełniaki (coś pokroju Jade Empire) i nieco większą objętość (góra 20 stron więcej). Na dobry początek mogłaby to być mafia, może just cause albo stary PoP. Chociaż zapewne CD-A pomimo starań się z producentami nie dogada :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dry: no nie no pomysł całkiem głupi,chyba żę bedzie wieciej stron i lepsze pełniaki to wydam jeszcze 5 zł :angry:

Jak dla mnie to może nawet 30 zł byle był warty swojej ceny zależy co podwyżka ceny wniesie do pisma. Np pełniaka lepszego jak jestem zwolennikiem dodawać do pisma jakieś fajne gadżety breloczki smycze CDA jeżeli to dostaniemy po podwyżce to super.

dodawać do pisma jakieś fajne gadżety breloczki smycze

no wydał bym te 30 zł na jakies gadzety bo takowe zbieram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet dobry pomysł. Ja tak czy siak kupię. Ale jeśli miała by wzrosnąć a pismo nie dawało np. trochę lepszych pełniaków, to bym nie kupował. Tak na prawdę kwestia zawartości. Jeśli zwiększą jakieś gadżety dadzą to może wzrosnąć, ale proporcjonalnie do zawartości. Więc ja jestem na TAK ale tylko na słuszną podwyżkę. :icon_mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cda mogłoby być droższe, kosztem większej ilości stron, czy czegoś podobnego. Kiedyś Cda kosztowało 20zł i było dobrze :D Swoją drogą, sam nie wiem jak oni zdołali zniżyć cenę, zamiast ją podwyższać. Pod tym względem Cda jest najlepsze względem konkurencji, która z czasem podwyższa cenę, zamiast ją zaniżać, jak nasze ulubione czasopismo :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...