Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shoy

CD-A Droższy?

Droższe CD-A  

1303 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy gdyby CD-A podrożało o 5 zł nadal byś je kupował/kupowała?

    • Tak. Sądzę, że to rozwinęłoby czasopismo
      743
    • Nie mam zdania na ten temat
      100
    • Nie. Sądzę, że CD-A straci na tym czytelników
      460


Polecane posty

Nie widzę sensu podnoszenia ceny pisma. Odnoszę wrażenie, że to by było zbędne. Jest teraz najlepiej. Jak dla mnie, osiągnięto idealną proporcję jakość - cena. Że pełniaki dla niektórych nie są dobre? A słyszeliście o czymś takim, jak gusta? Poza tym, co można by przez podniesienie ceny uzyskać? Może w końcu ktoś rzuci jakąś sensowną propozycję? Bo "lepsze pełniaki" mnie w ogóle nie przekonuje. Poza tym, pod tym zwrotem może się kryć praktycznie wszystko.

Zgadzam się w pełni z tym co napisałeś. Teraz pełniaki mi nie przeszkadzają, bo jest to dobre odciągnięcie od gry w które gram. A poza tym ja kupuje cda dla gazety a nie gier ( ale to ja tak robię ). Dlatego dobre są takie pełniaki jakie są, ale nie potrzebuje wcale lepszych. Za te 5 zł lepiej by było dać więcej recenzji, testów sprzętu, odnowić mój ukochany dział "Życie w sieci", lub dawać więcej ciekawostek choćby takich jak ostatnio jak powstają gry itp. A to że niektórzy narzekają na gry to tylko kwestia gustu.

Pozdrawiam Vilo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co podwyższać cenę, skoro nie ma pewności, co do jakości czasopisma?

CDA ma jak na razie najciekawsze recenzje. Lecz zwiększenie ich liczby (za te 5zł to chyba 30stron.)

hmm... nie oznacza że te parę stron dodatkowych recenzji będzie równie dobra jak pozostałe. Ja tam wole jakość, a nie ilość.

Oczywiście można dodać nowe tematy. Ale jakie?

Co do pełniaków.

Jak już wcześniej wspomniano. To że więcej zapłacisz nie oznacza że lepszą grę otrzymasz. Wynika to choćby z niektórych recenzji gier.

Nie wiem jak tam u innych, ale dla mnie cena robi różnice.

____________________

Zdarza się, że człowiek sam nie wie czego chce.

I pragnie wszystkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę stron dodatkowych recenzji

Za te 5 zł lepiej by było dać więcej recenzji,

Czego recenzji? Kosiarki? Zmywarki? Taboretu? Jak jakaś gra jest dobra to na pewno CDA wydrukuje jej recenzję, a jak jest kiepska to albo trafia do kaszanki, albo w ogóle jej nie ma w piśmie. Jak chcesz czytać recenzje Super Sadzenie Kwiatów Mega 3D+, to nawet jak CDA będzie miało 1000 stron to tego nie będzie, chybaże to będzie dobra gra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam nawet 5 zł więcej, jak dostajesz grę która chciałeś niedawno kupić za kilka razy tyle. ;p

Eee.... Nie kapuje. :blink:

Czy chodzi ci oto że, CDA będzie zawierać gry z pomarańczowej kolekcji itp. ??

Myślałem że zawiera on gry, wycofane z sprzedaży.

Jak dotąd, w CDA nie było pełniaka który by mi się naprawde spodobał. I jakoś nie marudzę. Mimo to nadal uważam CDA za najlepsze czasopismo komputerowe.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Czy ktoś z tu glosujących pomyślał, że można dodać tę parę stron bez podwyższania ceny czasopisma. :no:

Na przykład, w zamian za recenzję i lepsze pełniaki, dodać parę reklam. Na które nie trzeba zwracać uwagi.

Czy ktoś czyta te posty przed zagłosowaniem !? :wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego narzekacie na gry w CDA. Gry są na wysokim poziomie i trafiają do szerokiego grona graczy/czytelników CDA. Ale wam rozpuszczonym bachorom wydającym swoje kieszonkowe pewnie te 5 zł nie robi różnicy ale są też tacy dla których CDA jest jedynym źródłem gier a którzy mają rodziny na utrzymaniu:)

Nie ładnie się tak wypowiadać o ludziach których się nie zna.

Święte słowa Aragloin. :happy: Dla dzieci, które nie pracują i zbijają bąki przed komputerem grając to większa cena nie robi różnicy, bo i tak kasę dostaną od rodziców. Zaróbcie sobie te 5 zł to pogadamy.

No własnie to forum pokazuje, że jednak nie. Mnie stać na to by kupić miesięcznik za 20zł, ale młodsi czytelnicy juz mogliby odczuć tą różnicę, bo dla nich nie jest to kwestia jednorazowego zrezygnowania z wieczornej eskapady do Żabki po browary. Niektórym pewnie rodzice dadzą więcej, zwłaszcza jak idzie na konkretny cel - ale cięzko tu wszystkich sprowadzić do jednego.

Dla mnie cena mogłaby wzrastać w zależności od gry jaka jest dołączana - i tyle. Cieszę się z poziomu gier zamieszczanych na CD, mogę śmiało nawet powiedzieć, że wielu z nich nie znam i poznaję je dzięki właśnie CDA. najważniejsze, że to właśnie się nie zmieni.

Ech... James, czy tylko my dwaj potrafimy myśleć?

Zapewniam cię, że nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matrix - Proszę Cię, podaj mi jakiekolwiek wyjaśnienie/definicje czy cokolwiek innego, co to są lepsze pełniaki? Wytłumacz mi to a może przestanę się czepiać tego stwierdzenia.

Zwariowany kurczak Moorhuhn. To... COŚ było na pełniaku w CDA. czy uważasz, Jamesie, że jeśli CDA by kosztowało 20 zł to by dali to... COŚ? A może jednak nie? Może jednak zamiast tego by dali jakiś tytuł, który odbił się większym rozgłosem? Nie chodzi mi o lepsze w sensie "bo droższe", albo "bo mi typ gry nie pasi". Tu chodzi o jakość tytułów, nie o typ. I tak zamiast Mortyra 3 by się może mógł dostać Moh:Airborne, albo zamiast Two worlds - Gothic 3. To drogie gry, i dobre gry. I zamiast kilku dem, czy kilku słabszych jakościowo pełniaków, można dać coś większego. Większego, a zarazem lepszego. Tak rozumiem "lepsze pełniaki". I mam nadzieję że teraz ty też rozumiesz, ha? ;)

I nie bądź taki poirytowany, przecież nie chcę nikogo urazić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie co byłoby gdyby cenę CD-A podnieśli do 30zł! i Mógłby wychodzić co dwa tygodnie i za każdym razem mogliby dawać pełną wersję nowiutkiej gry, plus pełna wersja jakiegoś np. Photoshopu, czy Windowsa 7 :)

A tak poważnie - to redakcja CD-A powinna się zastanawiać jak obniżać koszty, zwiększając jakość i nie tracąc przy tym swoich czytelników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Chodzi ci o pełniak czy o dodatki (podkładka itp) ?

Za 30zł to mogę wybrać coś z pomarańczowej kolekcji itp. A CDA kupuje sobie, do poczytania, a nie dla gier (choć czasem..).

Nie jestem za podnoszeniem ceny, o ile to możliwe. Lecz gdyby częściej dodawali takiego pełniaka.. co teraz mają dołączyć. To bym przebolał te parę groszy więcej.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

A czy ktoś z głosujących zastanowił się co to są te "lepsze pełniaki"?

Dla mnie, lepsze pełniki to gry będące hitem (przebojem itp.) rok lub dwa lata temu.

Ech... James, czy tylko my dwaj potrafimy myśleć?

Zapewniam, nie "tylko wy" (co w waszym wypadku nie jest 100% pewne).

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

Jeden z myślących:

A tak poważnie - to redakcja CD-A powinna się zastanawiać jak obniżać koszty, zwiększając jakość i nie tracąc przy tym swoich czytelników.

Choć zaskoczę cię. Redakcja zapewne (na pewno) myśli o takich sprawach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co wydawać 5 zł tylko na lepsze pełniaki... To bez sensu. CDA to CZASOPISMO, którym gra jest bardzo fajnym dodatkiem, a nie, w którym gra to czynnik, który decuduje, czy CDA kupimy czy nie :/ To chore :O

Ja te 2 dychy ostatecznie moge wydać, ale w zamian chcę poprostu więcej stron - minimum dawne 148 i powiększenie działu o Reedycjach. Co do płyty, to pełniaki też mozna wzmocnić ale NIE kosztem zawartości pisma, co jest bezsensem totalnym. A na dzisiaj pozostaje przy aktualnej formie CDA :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARGH!!!

Proszę kogokolwiek, aby mi wytłumaczył co to są te lepsze pełniaki? Skoro tak się ich domagacie, to co to jest? Możecie wymyślić jakiś lepszy argument? Powtarzam znowu, nie ma czegoś takiego jak lepsze pełniaki. A to że pełniak nowszy nie znaczy to że od razu licencja droższa(o czym redakcja już wielokrotnie wspominała), więc przestańcie pisać, że tak bo pełniaki się polepszą. Jak już pisałem, dla jednego lepszy będzie Rollercoaster Tycon, dla innego Dark Sector...

Racja, ja nie wiem czego Wy byście chcieli recenzje ?!? Super Szachy Deluxe 2010 z dodatkiem Warcaby Deluxe 2010 ?!? hmm...nie rozumiem, ponieważ i tak lepszych pełniaków nie dadzą.

Matrix no comment Gothic 3 ?? tak a może jeszcze byś GTA IV chciał ? jesteście strasznie naiwni...i na pewno redakcja nie podwyższy ceny i założę się, że śmieją się z tych osób, które piszą w temacie "oh na pewno kupie pismo nawet jak będzie kosztowało 30 zł, bo na pewno będą lepsze pełniaki".Wiecie co ? podejdźcie do ściany i uderzcie tak z 4 razy porządnie głową w ścianę może wreszcie nauczycie się myśleć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lepsze pełniaki"

To dla niektórych znaczy droższa gra,i taka co oni lubią,dla drugich to taka gra co dostała np w jakimś czasopiśmie ocenę 8/10 a nie 6/10.Dla mnie Cd-Action mogło by zdrożeć mi to nie robi zbyt dużej różnicy,zawsze mogę komuś pomóc i jakoś zarobię te pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

:laugh: Powodzenia!

____________________________

:smile:Czy ktoś mógłby, zebrać wszystkie argumenty: za i przeciw podwyżce ceny CDA w jednym poście? :smile:

____________________________

Bo większość się już powtarza. A posty robią się coraz głupsze. :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanówcie się nad tym co piszecie! Nic by się nie stało jak by CD-a kosztowało o te 5 zł więcej, nie chodzi tylko przecież o czasopismo. Bo jak kupisz jest w dniu premiery to przeczytanie zajmie Ci z tydzień góra dwa, i pozostaje pół miesiąca czekania na nowe wydanie, i gdyby przez te 5zł do CD-a dodawany był by ciekawy i długi pełniak to był bym gotów nawet 10 zł przepłacić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... Smuggler powiedział w temacie CDA 12/2009 zawartość, że gdyby pismo kosztowało 30zł to też by dawali, np. Assasin's Creed, więc nie udawajcie "mondrych", tzn. nie piszcie głupot typu "nie rozumiecie, że to nic nie da? Oni i tak nic nie zrobią, my tylko myślimy czy jak? Przecież to oczywiste!". Jeśli myślicie, że CDA kupuje pełniaki za same reklamy to jesteście w błędzie. Przecież mogliby dawać w takim razie pismo za darmo, ot co!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... Smuggler powiedział w temacie CDA 12/2009 zawartość, że gdyby pismo kosztowało 30zł to też by dawali, np. Assasin's Creed, więc nie udawajcie "mondrych", tzn. nie piszcie głupot typu "nie rozumiecie, że to nic nie da? Oni i tak nic nie zrobią, my tylko myślimy czy jak? Przecież to oczywiste!". (...)

Smuggler powiedział także w tym samym poście, że trzeba raczej dążyć do obniżania kosztów a nie ich zwiększania.

A ja miałem raczej na myśli ekonomiczne myślenie zdrowego na umyśle człowieka. Bo dopraszanie się podwyżki ceny to nie jest właśnie myślenie, ale zwykły instynkt leminga.

Poza tym, gdyby ten temat miałby być traktowany poważnie, to już dawno ktoś z redakcji zabrał by głos na ten temat. A tak, to sobie tylko patrzą i śmieją się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nim te czasu drogiego CD-A nadejdą czym prędziej zamówię prenumeratę i zmiany ceny mnie nie tkną ;) A tak na serio to dobrze, że taka jest cena, bo więcej ludzi może sobie na to pozwolić. A może obniżenie ceny wyszło by na plus? Bo gdyby odliczyć wszystkie koszty i dodać kassę z kupna przez fanów, to kto wie może by redaktorzy jeździli jeszcze bardziej wypasionymi autami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...