Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shoy

CD-A Droższy?

Droższe CD-A  

1303 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy gdyby CD-A podrożało o 5 zł nadal byś je kupował/kupowała?

    • Tak. Sądzę, że to rozwinęłoby czasopismo
      743
    • Nie mam zdania na ten temat
      100
    • Nie. Sądzę, że CD-A straci na tym czytelników
      460


Polecane posty

Osobiście nie robi mi to żadnej różnicy, powiedzmy, że za te 5 PLN coś by zostało dodane do CDA. Po co zmieniać cos co jest doskonałe?:P

Zawsze można dodać parę stron tej doskonałości:) Ja już bym wolał dać te 5 zł więcej ale mieć też więcej stron. Jak na tym ta podwyżka miałaby polegać to jestem za.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za starymi wyjadaczami i poprę pomysł 5 złotych. Choć zapewne nie jest to sprawa typowo redakcyjna, a wydawnictwa, więc my niewiele do powiedzenia.

Jeśli za dodatkowe 5 złotych mogę dostać więcej stron, bądź lepsze pełniaki to tym bardziej poprę pomysł, tym bardziej, że w Polsce pism dla graczy jak na lekarstwo, a dzięki pełniakom i stronom CDA zyska poczytność coraz większej liczby osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki mały offtop - jest grupa osób która marudzi że gry są za mocne jak na ich kompy - dlaczego by zamiast jednej pelnej wersji (tej najslabszej) wrzucic jakis stara bardzo grywalna klasyke (jak dla mnie moglby by sie nawet powtarzac - duzo osob nie ma starych numerow) ? Osoby ktore beda chcialy miec nowe wersje dostana je, i ci ze slabszymi kompami tez byliby zadowoleni

Ja jestem takim graczem :P Ostatnia pełna wersja w którą grałem to Gothic II NK ;/. Dlatego na razie nie chcę dopłacać 5zł za pełniaki których i tak nie będę mógł odpalić. Uważam że ten pomysł jest zły. Podzieli czytelników tak jak w przypadku pudełek na płytę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zagłosowałem na tak, a to dlatego, że twierdzę, że:

1. 5 zł to nie jest tak dużo, szczególnie dla osoby zarabiającej(nie pracuję jeszcze, żeby nie było:P Dostaje kieszonkowe)

2. Większy koszt cda -> Więcej pieniędzy -> więcej dodatków, plakatów, stron itd.

3. 20 zł ładnie by wyglądało:P

4. MOŻE lepsze gry(w sensie nie nowsze, ale ciekawsze i po prostu bardzo dobre, chociażby Call of Duty 1:P), ale nie dlatego kupuję cda. Dla mnie liczy się tekst, gry to miły dodatek, bez też bym kupował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba całe to debatowanie nie ma większego sensu. Jakby wydawca uznał, że opłaca się podnieść cenę to już dawno by nas skubali z forsy, a tak - tylko nieśmiałe podwyżki o złotówkę, kiedy do czasopisma dołączany jest jakiś dodatek, typu Tipsomaniak i to mnie w zasadzie najbardziej odpowiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co moze i macie racje ale pomyslcie o ludziach ktozy sa malo zamozni ... 5 zl dla Was jak i dla mnie nie robi roznicy ale czesc osob odejdzie , tak jak to bylo ostatnim razem jak cda podnioso cene . Wiec miedzy innymi wyjdzie na to samo bo jezeli czesc odejdzie a czesc bedzie kupowac za 20 zl to cda bedzie i tak na 0 ale sie rozwinie. Wiec minie troche czasu zanim znowu bedzie najlepsza. Ja nie odejde nawet gdy gazeta podniesie cene o 15 zl . Cos zawsze kosztem czegos.

PS Sory za polskie znaki i błędy .. nie chciało mi się trzymać ciągle ALTA .... :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam jeszcze to, że chyba nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że świat nie działa w ten sposób, że stado czytelników dobrodusznie krzyknie macie extra 5 zł i macie zapi***** jak bury osioł żebyśmy mieli po pięć tipsomaniaków w numerze, a cda miało co najmniej 100 stron więcej.

Może ktoś już to pisał wcześniej, ale szczerze mówiąc nie chcę mi się czytać tych wypocin podobnie jak na maxa naciąganych tekstów w temacie napiszcie za nas gamewalkera :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa Aragloin. :happy: Dla dzieci, które nie pracują i zbijają bąki przed komputerem grając to większa cena nie robi różnicy, bo i tak kasę dostaną od rodziców. Zaróbcie sobie te 5 zł to pogadamy.

Arnoldo wypraszam to sobie.Jestem dzieckiem.Dostaje miesięcznie 20 zł od rodziców+ doładowanie na komórkę.Dla mnie 5 złoty robi duuuuuuuuuuużą różnice gdyż jestem tak zwanym centusiem(a do pełnoletności mi daleko ;P) i dla mnie każde nieuzasadnione wydanie dodatkowej kasy jest dużą stratą.Nie kupuje CDA dla dla pełniaków jakie daje.Kupuje je ze względu na treść jaką zawiera.Dla mnie podniesienie o 5 zł CDA byłoby koszmarem.Dlatego podwyżce ceny CDA mówię stanowczo NIE.

Jeśli cena CDA wzrośnie o 5 zł ni z gruszki ni z pietruszki to możliwe że (niestety) kupowałbym CDA co 2 miesiącę

PS:Wracając do tego że jestem centusiem na dowód mam to że :

1.Wydaje najmniej pieniędzy w klasie xD

2.Na dowód że wydaje najmniej z klasy podam przykład w te wakacje jak byłem na 2 tygodniowym obozie to zgadnij ile wydałem .............................dokładnie 0 zł jak skończyły mi się moje zapasy słodyczy jakie wziąłem z domu (a były skromne) nie kupiłem nic.Co prawda dostawaliśmy wodę co 3 dni ale wziąlem lejek i byłem skłony dzięki niemu przelewać sobie do butelki herbatę ze stołówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. Ty przynajmniej umiesz oszczędzać i znasz wartość pieniądza. Pewnie rodzice cię tego nauczyli, nie wiem. Nie ważne. Denerwują mnie tylko teksty, w stylu "5 w tą czy w tamtą, nie robi różnicy". Tu nie chodzi o to ile kasy robi różnicę a ile nie robi. Jeśli się tych pieniędzy nie zarabia, to tak samo nie będzie robić różnicy 5 zł jak i 500. Także drogie dzieci, nie mam na myśli wielkości kwoty, która robi różnicę, ale wasze lekceważące i beztroskie podejście do pieniądza. A co za tym idzie równie naiwne myślenie - droższy magazyn = lepsza jakość, więcej stron, lepsze gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupował dalej....ale jeśliby nie było żadnych zmian w objętości pisma, ilości reklam czy jakości pełnych wersji (na lepsze ofc) to raczej bym zrezygnował, mimo że kupuję CDA już od 2005 r...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli redakcja zaczęła by dodawać jakieś gadżety (chociażby plakat) to bym kupował dalej. A jeżeli w CDA nic by się nie zmieniło to bym nie kupował.

PS. Podkładka po mysz z logiem CDA to lekka przesada - najtańsza podkładka kosztuje ok. 20zł wiec CDA musiało by kosztować z 40zł (żeby się jeszcze zwróciło redakcji...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle piszecie tylko "jeśli" i "jeżeli" i wygląda to tak jakbyście to Wy stawiali CDA warunki albo jakieś szantaże w stylu: JEŚLI nie oddasz mi lizaka poskarżę się mamie.

W redakcji nikt Was nie przymusza do kupowania CDA a Wy probujecie tylko narzucać swoje warunki.A pomyślcie od ilu warunkow redakcja jest uzależniona i JEŚLI np by wzrosły dramatycznie ceny papieru albo innych usług komplementarnych to i tak cena by wzrosła ale tylko przez ten papier a nie dla poprawy pełnych wersji i co byście wtedy powiedzieli jak rozpieszczone bachory A niech ich szlag! Cenę podnieśli a gnioty znow dają??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, CDA może podrożeć, ale w zamian chciałbym jakieś gadżety typu plakat, podkładka pod mysz czy inna pierdółka. Na PC już praktycznie nie gram (sporadycznie w Guitar Hero, od gier mam iPoda Touch :)), więc nie chcę lepszych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to nawet jakby podrożało o 10zł, to i tak bym kupował. 12 lat czytania robi swoje, i tak innego czasopisma nie mogę czytać bo mi wszystko nie pasi;) Ale zdaje sobie sprawę, że dla kogoś jeszcze nie zarabiającego własnych pieniędzy może to być problem. Jednak mnie też śmieszą ludzie stawiający warunki. Wydaje mi się, że jeśli nie byłoby powodu podnoszenia ceny, to nikt by jej nie podnosił. Nikt nie chce robić własnym klientom na złość, tak więc zrozumiem ewentualną podwyżkę i nie będę kręcił nosem. W końcu i tak były czasy, że CDA kosztowało ok. 19zł i jakoś to było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolał więcej stron. Po co mi jakaś inna pierdółka? Nie jestem tapeciarzem żeby obklejać ściany plakatami :laugh: Owszem, od czasu do czasu można coś dorzucić ale beż przesady? To nie jakieś Bravo Girl :mad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Podkładka po mysz z logiem CDA to lekka przesada - najtańsza podkładka kosztuje ok. 20zł wiec CDA musiało by kosztować z 40zł (żeby się jeszcze zwróciło redakcji...)

Najtansza podkladka kosztuje ok. 4 zlote, + nadruk, wyjdzie moze 5, 6 zł..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że "jestem za, ale niech będzie fajniejsze" rozwinę wypowiedź . Jestem za. Co w zamian za 5 zł.:

Oczywiście pełniaki chociaż nie wiem co można kupić za około 450 tysięcy ZŁOTYCH więcej. Ale wolałbym ograniczenie liczby fulli, zmniejszenie z trzech na dwa. To pozwoliłoby oszczędzić jeszcze "kilka tysiaków". Wydaje mi się, że dopiero wtedy sytuacja CDA pod względem pełnych wersji by się polepszyła.

Drugi pomysł to drugie DVD, ale z dobrą zawartością, więc to stałoby się pewnie dopiero po podwyżce o kolejne 5zł., bo jedna sprawa mieć drugą płytkę, a druga mieć fundusze na jej zapełnienie.

Kolejną opcją jest zwiększenie liczby stron, lecz moim zdaniem jest to najmniej pismu potrzebne. I nie chodzi mi o to, że jeszcze więcej reklam itp. Po prostu oznaczałoby to więcej pracy dla redaktorów, a co (chyba) za tym idzie niższa jakość ich "wypocin" :P Mogły by się wtedy pojawić teksty "na odwal się", a tego raczej nikt nie chce.

Podsumowując dla mnie najlepszą opcją jest podwyższenie ceny = zmiany na coverze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle piszecie tylko "jeśli" i "jeżeli" i wygląda to tak jakbyście to Wy stawiali CDA warunki albo jakieś szantaże w stylu: JEŚLI nie oddasz mi lizaka poskarżę się mamie.

W redakcji nikt Was nie przymusza do kupowania CDA a Wy probujecie tylko narzucać swoje warunki.A pomyślcie od ilu warunkow redakcja jest uzależniona i JEŚLI np by wzrosły dramatycznie ceny papieru albo innych usług komplementarnych to i tak cena by wzrosła ale tylko przez ten papier a nie dla poprawy pełnych wersji i co byście wtedy powiedzieli jak rozpieszczone bachory A niech ich szlag! Cenę podnieśli a gnioty znow dają??

Tak, tak bym powiedział (tzn. grzeczniej :P) :] Po pierwsze, to chyba redakcji zależy by te kilkadziesiąt tysięcy fanów (odliczmy najbardziej oddanych fanów) chciało wydać pieniądze na jej wypociny. Toteż jestem w stanie zrozumieć, że po wzroście ceny o 5zł, bez żadnej poprawy jakości część czytelników przestałaby CDA kupować. I nie pasuje tu porównanie z rozpieszczonymi bachorami - one dostają bonusy raczej za darmo, a tutaj musisz wydawać pieniądze (swoje, rodziców, dziadków) na konkretny towar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się dało to niech jakiś mod zamknie ten temat, bo ludzie i tak po "pińćset" razy piszą to samo, a nic z tego nie wynika. W ogóle ten wątek jest według mnie kompletnie niepotrzebny, bo nikt z nas nie ma wpływu na to ile będzie wynosić cena CDA. Będą chcieli podnieść cenę to podniosą. Tyle w tym temacie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...