Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shoy

CD-A Droższy?

Droższe CD-A  

1303 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy gdyby CD-A podrożało o 5 zł nadal byś je kupował/kupowała?

    • Tak. Sądzę, że to rozwinęłoby czasopismo
      743
    • Nie mam zdania na ten temat
      100
    • Nie. Sądzę, że CD-A straci na tym czytelników
      460


Polecane posty

Może podrożeć nawet i o 20 zł jeżeli będzie za tym stać wyższa Jakość produktu. Bo nie zgadzam się na płaceniu więcej za to samo. Można by zacząć wydawać CD Action co 2 albo 3 miesiące, ale żeby lektury i zabawy starczało na odpowiednio długi czas. No i wiadomo, wyższa cena = lepsze pełniaki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA mogło być droższe z jakieś okazji np. E3 , Gamescon ,Urodziny czy na okrągła setkę .

E3 mogły być jakieś relacje wideo , hmm ciekawsze rzeczy na płytce,(wprowadzenie papierowych pudełek zamiast plastikowych?)

I tak nie macie zbytnio konkurencji.(do pewnego dnia była i to bardzo mocna :Mafia! Fahrenheit! Flatout 2! ,Serious Sam!)

Dobra,koniec pisania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20, 25 czy nawet 30 zl za CDA bylbym w stanie placic co miesiac pod warunkiem, ze w slad za podwyzka ceny beda szly zmiany w samym pismie - wiecej stron, wiecej recenzji gier na wszystkie platformy (wlaczajac w to iOS, Androida i browserowki), wiecej zapowiedzi i wiekszy dzial sprzetowy. Natomiast placenie wiecej tylko po to, zeby do CDA byl dolaczany jeszcze jeden DVD, zeby pelniaki byly bardziej atrakcyjne czy zeby podwoila sie ilosc reklam w pismie zupelnie mnie nie interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te 5zł będą przeznaczone na rozwój zawartości pisma to z chęcią zapłacę te parę złotówek więcej. Jeżeli natomiast pismo podrożeje bo, VAT podskoczył, albo szefowie magazynu zbierają na nowe auto to zapomnijcie o moich pieniążkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wraz ze wzrostem ceny czasopisma wzrósłby też jego poziom - czyli jeśli kupowanie CDA za 20 zł nadal byłoby opłacalne - kupowałbym. W ankiecie zaznaczyłem jednak trzecią opcję, bo mam wrażenie że większości osób bardzo nie spodobałby się taki wzrost ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno kupowałbym dalej CDA gdyby zdrożał o 5 zł, gdyż rozumiem, że 15 zł za takiej jakości pismo z takimi grami na płycie to są grosze. Proszę zwrócić uwagę na to, że często w CDA dostajemy po 3 pełniaki. Główna pełna wersja normalnie w sklepie kosztuje często od 30 do nawet 60 zł ! Druga kosztowałaby załóżmy ok. 15-20zł. Trzecia gra i reszta zawartych dodatków ok. powiedzmy 5-10zł. Więc w najtańszym przypadku sama płyta byłaby warta ok. 50 zł!. Wiem, że redakcja wykupuje licencje na te gry i nie dostajemy ich w wersji z oryginalnym pudełkiem, ale dajcie spokój 15 zł? Powinniśmy się cieszyć. Plus koszty wydrukowania pisma itp. To na prawdę nie jest wiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sonny1212 Nie przesadzasz troszeczkę?! Nie liczy się ilość gier tylko ich jakość a z tą różnie bywa w CD-Action[ja ogólnie jestem z niej zadowolony]. Poza tym 15.99 to wcale nie jest tak mało. Taki PC Gamer w UK kosztuje 5.5 funta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...