Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shoy

CD-A Droższy?

Droższe CD-A  

1303 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy gdyby CD-A podrożało o 5 zł nadal byś je kupował/kupowała?

    • Tak. Sądzę, że to rozwinęłoby czasopismo
      743
    • Nie mam zdania na ten temat
      100
    • Nie. Sądzę, że CD-A straci na tym czytelników
      460


Polecane posty

Cena nie powinna zdrożeć bo jest coraz mniej wydawanych gier co widać w każdym Cd Action.

Redakcja próbuje upychać artykuły z innych dziedzin no i zaczyna wciskać się dział konsol.

Swoją drogą czytam od prawie początków i stwierdzam na 100 procent że poziom recenzji jest coraz niższy.

Kiedyś jedną recke można było czytać kilkakrotnie , teraz ledwo raz i tyle.

Co do ceny to nie widzę powodu by nie sprzedawać dwóch wersji , jedna z DVD , druga bez , ta sama zawartość ale bez DVD i za mniejszą cene to było by lepsze rozwiązanie niż wciskać komuś ( np: mnie ) DVD z którego nie korzystam. Kupuje co miesiąc ale z DVD i gier może ze dwa razy skorzystałem . Zwłaszcza teraz , gdy coraz mniej wydaje się dem gier i w dobie internetu wciskanie na siłę dvd jest nietaktem. Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wiecie chociaż co piszecie? Więcej stron, okej niby sensowne. Ale z czym? Instrukcja obsługi kosiarki? Recenzja Super Mega Szachy 3D 2011? Jak jest czym zapełnić, to miejsce się zawsze znajdzie, chociażby w powiększeniu stron i jakiejś reklamie. Podejrzewam że redakcja nie podniesie ceny, bo forumowicze tak chcą. Oczywiści można by ją na coś wydać na np. droższe pełniaki(lepsze jest pojęciem względnym), lecz po co? Jesli to będzie potrzebne, to redakcja podwyższy cene, ale chyba nie po to ją obniżali, aby za jakiś czas podnieść bo forumowicze chcą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedyny sens wyższej ceny bym widział podwyżką pensji redaktorów bo jakość pisma i pełniaków jest najwyższych lotów a w momencie kiedy dodają więcej stron czy jakiś gadget cene podwyższają jednorazowo o tyle ile uważają za stosowne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie James ma rację, nie chodzi o objętość czasopisma, ponieważ gdyby były lepsze recenzje do umieszczenia na łamach cda to tak by uczyniono bez podwyższania kosztów czasopisma, dla mnie można (ale nie trzeba) zapłacić te 5 czy mniej złotych więcej aby w zamian otrzymać przykładowo lepszy pełniak lub coś w tym rodzaju...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh Mam nadzieję że o podwyżce ceny nie będzie decydowała sama ankieta CD-A pasuje mi takie jakie jest i wątpię, żeby w jednym numerze były 2 super gry ( np.Mass Effect + Dawn of war 2 to marzenie ) wydaje mi się, że będzie coś takiego jak w nr. urodzinowym zapychanie Cover Tyconami i Freeware (ileż można). IMHO takie rozwiązanie powinno być kiedy Blue-ray rozgości się na rynku PC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei uważam, że droższy magazyn mógłby się jeszcze bardziej rozwinąć.

Wydaje mi się, że 5 zł więcej dało by niezłego kopa na lepsze pełniaki czy dodatkowe działy albo więcej demówek...

Z drugiej jednak strony, taka podwyżka może spowodować, że spadnie sprzedaż Cda :(

Większość młodych czytelników nie zarabia...

Temat ogólnie jest bardzo kontrowersyjny.

Ale spróbować zawsze można!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kruszon&mufolek - Powtarzam po raz 51257181 Nie ma czegoś takiego jak lepsze pełniaki! Nie ma i nie będzie! Jedynie mogą być pełniaki, których licencje więcej kosztują, ale niekoniecznie są lepsze. Ktoś lepiej się będzie bawił przy Rollecoaster Tycon 2, a ktoś przy Dark Sector, a jeszcze ktoś przy gierkach freeway.

EDIT: Co do demówek, to "niezłego kopa" może dać tylko drugie DVD, bo nawet jakbyś miał miliard złotych, to więcej danych tam nie wciśniesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, najwierniejsi czytelnicy będą dalej kupować. Będziemy mieć droższe i nowsze pełniaki ( prawdopodobnie, może CD - Action równie dobrze stracić takim sposobem połowę swoich czytelników. ) Jak okaże się że CD - Action na tym zarobiło to pewnie dodadzą kilka stron, w tym więcej reklam czyli dodatkowy zarobek. A AR by na tym skorzystało ponieważ Przyjdzie około 30 - 40 listów od sfrustrowanych fanów którzy chcą się dowiedzieć "Dlaczego." A oprócz tego pewnie antyfani też będą mieli okazje do obalenia wielkości CDA, z czego na pewno skorzystają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja kupuje CD-A tylko po to żeby sobie go poczytać najczęściej gry walają mi się po domu bo jestem bardziej konsolo-maniakiem :]

Fajnie by było jakby raz CD-A było wydane z grą np. za 15 zł i bez za np. 10 zł :] Ciekawe jak by się to przyjęło :przywitanie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARGH!!!

Proszę kogokolwiek, aby mi wytłumaczył co to są te lepsze pełniaki? Skoro tak się ich domagacie, to co to jest? Możecie wymyślić jakiś lepszy argument? Powtarzam znowu, nie ma czegoś takiego jak lepsze pełniaki. A to że pełniak nowszy nie znaczy to że od razu licencja droższa(o czym redakcja już wielokrotnie wspominała), więc przestańcie pisać, że tak bo pełniaki się polepszą. Jak już pisałem, dla jednego lepszy będzie Rollercoaster Tycon, dla innego Dark Sector...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko James po prostu w tym temacie dzieci myślą kategoriami większa cena pisma = więcej stron i "lepsze pełniaki". Swoją drogą strasznie mnie bawi ten zwrot. Bardziej nawet niż tak do granic absurdu posunięte, naiwne wyobrażenie o wpływie ceny na zawartość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cena powinna pozostać taka jaka jest. W skali roku na pismo wydawałoby się o 60 zł więcej, a to, jak łatwo obliczyć, koszt 4 egzemplarzy pisma w starej cenie. Wydaje mi się, że spora część zwolenników podwyżki ceny CDA liczy na to iż na coverze będą gry, których premiera była niedawno i dostały ocenę co najmniej 8. Większa ilość stron? No można, ale po co? Czegoś aż tak bardzo brakuje w CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu podnoszenia ceny pisma. Odnoszę wrażenie, że to by było zbędne. Jest teraz najlepiej. Jak dla mnie, osiągnięto idealną proporcję jakość - cena. Że pełniaki dla niektórych nie są dobre? A słyszeliście o czymś takim, jak gusta? Poza tym, co można by przez podniesienie ceny uzyskać? Może w końcu ktoś rzuci jakąś sensowną propozycję? Bo "lepsze pełniaki" mnie w ogóle nie przekonuje. Poza tym, pod tym zwrotem może się kryć praktycznie wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie płacił bym za cda w obecnej formie nawet 20 zł. Pytanie co za 20 zł cda może nam zaoferować? Lepsze gry - wątpię. Ja byłbym za zwiększoną ilością stron i jakimś fajnymi gadżetami. Te gadżety zmieniły by klimat pisma (było by "gadżeciarskie", a nie z grami). Najlepiej zostawić jak jest teraz bo jest BARDZO dobrze, więc nie widzę sensu aby cocokolwiek zmieniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...