Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2009

Polecane posty

Mam takie pytanko, nie wiem, czy jest to odpowiednie miejsce, ale pytanie dotyczy poniekąd informacji zawartej w tym numerze czasopisma, więc chyba się nie obrazicie, jak zadam je tutaj. Od razu uprzedzę, nie chcę zapytać, czy tylko ja mam identyczne strony 30 i 34. :laugh:

Chodzi mi o recenzję gry King's Bounty: Wojownicza Księżniczka, a ściślej wymagania sprzętowe podane w ramce. Zaskoczyły mnie wymagania karty graficznej. W ramce napisano "GRAFIKA 128 MB, SM 3.0", podczas gdy w podstawowej wersji gry (King's Bounty: Legenda) na pudełku jest napisane, że musimy mieć kartę z minimum 256 MB. Tu moje pytanie: czy to możliwe, że twórcy obniżyli wymagania podczas wydawania "dodatku", czy też wkradł się kolejny mały, nieistotny błąd (w co raczej wątpię). Dodam, że te 256 MB w przypadku King's Bounty: Legenda, to wymaganie minimalne, zalecana jest karta grafiki z 512 MB!

Pytam, bo Mimo, iż spełniam wymagania, Legenda strasznie mi skacze i nie da się grać, może z dodatkiem będzie u mnie lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, nie wiem, czy jest to odpowiednie miejsce, ale pytanie dotyczy poniekąd informacji zawartej w tym numerze czasopisma, więc chyba się nie obrazicie, jak zadam je tutaj. Od razu uprzedzę, nie chcę zapytać, czy tylko ja mam identyczne strony 30 i 34. :laugh:

Chodzi mi o recenzję gry King's Bounty: Wojownicza Księżniczka, a ściślej wymagania sprzętowe podane w ramce. Zaskoczyły mnie wymagania karty graficznej. W ramce napisano "GRAFIKA 128 MB, SM 3.0", podczas gdy w podstawowej wersji gry (King's Bounty: Legenda) na pudełku jest napisane, że musimy mieć kartę z minimum 256 MB. Tu moje pytanie: czy to możliwe, że twórcy obniżyli wymagania podczas wydawania "dodatku", czy też wkradł się kolejny mały, nieistotny błąd (w co raczej wątpię). Dodam, że te 256 MB w przypadku King's Bounty: Legenda, to wymaganie minimalne, zalecana jest karta grafiki z 512 MB!

Pytam, bo Mimo, iż spełniam wymagania, Legenda strasznie mi skacze i nie da się grać, może z dodatkiem będzie u mnie lepiej.

Dziwne, wymagania przepisano ze specyfikacji gry. Sprawdzimy to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. Takie posty typu ,,Mam dwie takie same strony!! Ktoś jeszcze też??"

Ba. Takie egzemplarze kiedys stana sie kultowe. Już widzę oferty na aukcjach w 2067 roku - "Unikatowy egzemplarz cd-action z dwoma identycznymi stronami z 2009 roku! Wyszło jedynie 1000 takich egzemplarzy! Za jedyne 1,5 mld euroSmugglerów!". (Oczywiscie aukcja odbędzie się w Federacji państw Ekszynowo Zjednoczonych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady. Przecież dali na forum brakującą strone. To raczej nie ma sensu, skoro wszystko się szybko wyjaśniło. Po co dawać w nowym CDA tą strone, skoro już wszyscy są szczęśliwi? No prawie wszyscy - jest jeszcze pare marud... :)

Jest sens, bo gdzie za kilka lat będę szukał tej strony jak zechcę wrócić do tego numeru? Na dysku/płycie zapewne się zgubi, a w czasopiśmie będzie na długie, długie lata. Poza tym co szkodzi ją mieć wydrukowaną (i nie mam tu na myśli "domowych sposobów")?

Dlatego prosiłbym o ustosunkowanie się do mojej propozycji, kogoś z szanownej redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady. Przecież dali na forum brakującą strone. To raczej nie ma sensu, skoro wszystko się szybko wyjaśniło. Po co dawać w nowym CDA tą strone, skoro już wszyscy są szczęśliwi? No prawie wszyscy - jest jeszcze pare marud... :)

:laugh: :laugh: :laugh:

A nie wpadłeś misiaczku na to, że są ludzie, którzy internetu nie posiadają? Pewnie takie myślenie cię przerasta, ale nie martw się, gdy będziesz miał te 15/16 lat, czyli za jakieś 7, to może zrozumiesz, jaką głupotę palnąłeś

Ta brakująca strona powinna być wrzucona ("luźno") do następnego numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak zeszło, że opisze swoje wrażenia z czytania najnowszego numeru dopiero dziś, a nie jak (prawie tradycyjnie) zawsze we wtorki, w dniu premiery nowego numeru.

A więc do rzeczy!:D

Numer (pomimo kilku babolików) uważam za naprawdę udany. Obrodziło recenzjami świetnych gier, relacja z E3 jak zwykle na bardzo dobrym poziomie oraz możliwość zdobycia dwóch gier w cenie jednej:D.

Pełniaki również świetne (ale nie będę się rozpisywać, bo od tego jest oddzielny wątek na forum). (no, może poza tym Mortyrem):D.

Ogólnie rzecz biorąc jak na lipiec ( i sezon ogórkowy0 jest całkiem całkiem.

Ps. No i do tego liczba recenzji ( i to jeszcze na poziomie) jakiej dawno nie było!:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie znalazłem czas na napisania jak dla mnie numer bardzo fajny dużo E3 w numerze i to mi się podoba. Cieszę się z nowych informacji o Mass Effect 2 no i z recenzji dodatku do King's Bounty. Trochę lipne tematy w nie tylko gramy ale co zrobić. Miło zaskoczony jestem grą Arma II nie spodziewałem się takiej oceny jaką dostała. W pełniaki raczej nie zagram ale młodszy brat zadowolony z Ceville :) Aha i mam nadzieję ze w następnym razem będzie recenzja Battelfield Heros. Coś mi się wydaje że następny numer będzie jeszcze lepszy powinny być recenzje Fuel, Virtua Tennis, tu was zaskoczę nowego Harrego, Street Fighter, Trine, Bionic Commando no a jeszcze dochodzą zapowiedzi. Więc numer sierpniowy powinien być o wiele lepszy :)

PS zapomniałem jeszcze o menadżerze kolarskim 2009 przecież to może być hit!!! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEE czy wy wieta że mam ja dwie strony takie samy :laugh: a tak na serio : Oprócz tego że nie trawie pełników[ale przecież nie zamówiłem prenumeraty dal gier :) ] numer bardzo dobry , szczególnie Relacja z targów i oczywiścię kupon tylko jak zawsze znając moje szczęście na brakującej stronie jest Sw:TOR na którą czekam z takim zniecierpliwieniem że na małą wzmiankę o niej dostaję palpitacji serca :P ale to szczegół

Ta brakująca strona powinna być wrzucona ("luźno") do następnego numeru.

ta i co jeszcze może od razu tak na "luźno" program tv

są ludzie, którzy internetu nie posiadają

znikomy procent ale to prawda , więc najlepszym rozwiązaniem dla tych "odciętych od świata" jest zamieszczanie taj nieszczęśliwej strony na coverze i mała notka tym na pudełku czy w spisie rzeczy na płytce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba. Takie egzemplarze kiedys stana sie kultowe. Już widzę oferty na aukcjach w 2067 roku - "Unikatowy egzemplarz cd-action z dwoma identycznymi stronami z 2009 roku! Wyszło jedynie 1000 takich egzemplarzy! Za jedyne 1,5 mld euroSmugglerów!". (Oczywiscie aukcja odbędzie się w Federacji państw Ekszynowo Zjednoczonych).

A ja właśnie sądzę, że będzie zupełnie odwrotnie. To ten DOBRZE wydrukowany egzemplarz będzie kiedyś gratką:P Bo sądzę, że większość nakładu została właśnie źle wydrukowana( tak przypuszczam, mogę się oczywiście mylić ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu do mnie prenumerata dotarła. Jak dla mnie numer fajny, recenzje fajnych gier na dokładkę E3 i Ceville :) Ale po pupci powinniście dostać że te wszystkie błędy, zjedzone literki, skopiowana strona (swoją drogą myślałem, że skoro tak długo prenumerata nie przychodzi to chociaż ta strona będzie zrobiona, albo jakieś inne zadośćuczynienie). Że tak powiem dawno takiego zabugowanego miesiąca nie mieliście (o ile w ogóle aż taki był).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu do mnie prenumerata dotarła. Jak dla mnie numer fajny, recenzje fajnych gier na dokładkę E3 i Ceville :) Ale po pupci powinniście dostać że te wszystkie błędy, zjedzone literki, skopiowana strona (swoją drogą myślałem, że skoro tak długo prenumerata nie przychodzi to chociaż ta strona będzie zrobiona, albo jakieś inne zadośćuczynienie). Że tak powiem dawno takiego zabugowanego miesiąca nie mieliście (o ile w ogóle aż taki był).

Niesety, wypadki chodza po ludziach, choc akurat za zdublowana strone odpowiada drukarnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie dostałem nowego Ekszyna. Dużo ciekawych recenzji, targi E3 będzie co czytać !!!

I jeszcze taka prośba: czy tą brakującą stronę można dać na coverka do numeru sierpniowego. Plik dużo zajmował nie będzie więc to chyba żaden problem dla redakcji. A ''słynna brakująca strona'' będzie na płycie, i każdy komu się zachce będzie mógł przeczytać tą stronę zawsze i o każdej porze.( jakoś dziwnie to napisałem chyba jeszcze trochę się zdrzemnę ) I jeszcze jedno: Dzięki za kupon na dwie gry za 7 dych. Fajna promocja w następnym tygodniu pojadę do sklepu i kupie te gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm strona na coverek to trafi na pewno, w końcu nie każdy ma neta, a pasuje naprawić błąd :-)

Mnie numer się spodobał, ale jeszcze go nie kupiłem (widziałem u kolegi). Kupię na pewno, jak każdy od ponad roku. Trafię pewnie na ten wybrakowany (Krk) więc będę za 100 lat bogaty gdyż ten unikatowy egzemplarz trafi na listy antyków :-)

Najważniejsze w numerze wakacyjnym jest zawsze E3 i to chętnie poczytam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to pojedyńczy błąd, ale na stronie 64(w cda z brakującą stroną :)) z recenzją King's Bounty Wojownicza Księżniczka ramka gdzie podane sa gatunek, producent itd. jest nizej przez co zasłania autora recenzji i fragment tekstu obok. (jeśli ktoś już to zgłaszał, to przepraszam, ale wyszukiwarka nie znalazła "64" w tym temacie ;p)

Dla mnie numer dobry(poza kilkoma wpadkami), na takim poziomie jak zwykle ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, numer w końcu przyszedł. Od strony technicznej nie było najlepiej. Nie chodzi mi tutaj o zdublowanie stron czy też o zlewający się tekst w recenzji - to jest rarytas! Poczta tak transportowała przesyłkę, że skopali totalnie pudełko na płytę efektem czego płyta wypadła z opakowania... na szczęście działa, ale pudełko się nie zamyka.

Reszta (no, może oprócz pełniaków) to prawdziwy skarb! Recki, relacja z E3, Na Luzie. Super, numer pod względem tekstów jest jednym z lepszych.

PS.

Dlaczego nie ma tej ramki z opiniami czytelników z forum? Chyba, że coś przegapiłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laugh: :laugh: :laugh:

A nie wpadłeś misiaczku na to, że są ludzie, którzy internetu nie posiadają? Pewnie takie myślenie cię przerasta, ale nie martw się, gdy będziesz miał te 15/16 lat, czyli za jakieś 7, to może zrozumiesz, jaką głupotę palnąłeś

Ta brakująca strona powinna być wrzucona ("luźno") do następnego numeru.

po 1 - nie jestem 'misiaczkiem'

po 2 - wiem, że jest troche osobników, nie posiadających neta

po 3 - lat mam 15, wiec za 7 lat to bede miał 22. A z tego co wyczytałem w twoim profilu to znaczy że jesteś ode mnie młodszy :P

Trafię pewnie na ten wybrakowany (Krk) więc będę za 100 lat bogaty gdyż ten unikatowy egzemplarz trafi na listy antyków :-)

Jesteś człowiekiem??? Czy prowadzisz eksperymenty, mające przedłużyc twoje życie? xD

Co do dodania tej strony w następnym CDA fajnie byłoby by była ona dodana na cover. To czy ją dadzą wydrukowaną to mi raczej obojętne... Ale gdy już ją dadzą wydrukowaną to bardzo miło z ich strony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny numer!Ciekawe recenzje, zapowiedzi, spodobały mi się również te strony, na których były ciekawe rzeczy do kupienia (chciałbym mieć tego robota i tą kamizelkę 3D :smile: ).Dział na Luzie tez bardzo śmieszny w tym miesiącu.Świetna jest ramka Podrywacze, natomiast ramka Gdybym był Złym Lordem jest kiepska moim zdaniem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortyr III: AD

Wrażenia z pełniaka mam następujące:

Instalacja trwa szybko. Nawet bardzo. Duży plus. Odpalam. Filmik. Wciskam ESC. Nic. Klikam. NIC. Nie da się wyłączyć głupich filmików #$%&! Czekam 2-3 minuty. Menu. Loading. Czekam. "Zaczekaj". Czekam. Gram. Nie jest źle. Jest bardzo źle!! Ale gram. Grafika w "Chromie" była ładniejsza. Głowę dam, że tak jest. A przecież gra kilka lat nowsza, na tym samym enginie. No, ale gra za 20zł, nie ma co się dziwić. Gram dalej. Nudzi. Ale gram. BAH! Dead. Loading. Gram dalej. Gram.. gram.. gram.. BAH! Dead. Wyłączam. Menu. Wyłączam ponownie. Pulpit. Panel sterowania. Dodaj/usuń. 1 sekunda. Co za wynik! Ekspresowa deinstalacja. Duży plus. Dziękuję!

Celle - może zagram, z tego co piszecie jest dobrze, nawet bardzo - no i świeży tytuł.

Za resztę pełniaków podziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...