Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2009

Polecane posty

Widać, że dzisiejszej młodzieży brakuje CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM. Owszem, pisze w zapowiedzi "grubszy o 16 stronic", ale na samym dole postu Smugga macie załącznik, gdzie jest okładka. I spójrzcie w prawy dolny róg. "16 stron więcej. GADŻET" Czyli było od początku wiadome, co się święci, a teraz wszystko wam nie pasuje. A jak nie chcecie Gadżetu, to go wyrwijcie po prostu.

Co do numeru, jest jednym z lepszych w tym roku (bo muszą być jeszcze lepsze na koniec roku, a co :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo kilku technicznych wpadek, merytorycznie ten numer jest świetny. Recenzje kilku hitowych gier, intrygujące zapowiedzi, relacja z E3. Fajnie, że redaktorzy wzięli się za pisanie felietonów, bo ostatnio coś krucho z nimi było.

Pełniaki są mi w sumie obojętne. Za to rozbawiacie mnie wy, narzekacze. Mamy przecież kryzys ekonomiczny i ceny poszły w górę o co najmniej 30%. W tym gier. A cena CDA nie zmienia się. Czy wy do babci, która podczas wizyty przyniosła wam batonika, macie pretensje, że nie kupiła wam czekolady mlecznej? Babcia / CDA nie jest milionerem i daje wam to, na co ją / go w tej chwili stać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam prawo cie pobic bo DOMYSLAM sie, ze chcesz mnie zabic, wiec musze sie bronic? No wybacz. Odpowiadam TYLKO za to, CO POWIEM. Domysly to juz wasz problem. Nie ma cytatu - nie ma sprawy, sorry.

Ważny jest też kontekst. Nie mów, że nie. Jak sam byłbyś w ten sposób wprowadzony w błąd (nie mówię, że zamierzenie) to na pewno biłbyś pianę lub przynajmniej byłbyś zniesmaczony. Poza tym gdybym zwracając się do Ciebie powiedział "wypadki chodzą po ludziach więc uważaj" i wyglądałbym przy tym jak typowy posiadacz 20 letniego bmw, to tak naprawdę nie zrobiłbym nic złego. Przecież tylko cię ostrzegam, żebyś uważał...nic niezgodnego z prawem. Jaki jest jednak kontekst wypowiedzi, chyba każdy wie...

>>>przyklad bez sensu, szczerze mowiac. To co ty w bmw :) uprawiasz to grozby karalne, zupelnie inna sprawa i jest na to paragraf w kodeksie.

Wlasnie na tym polega marketing, prosze pana.

Tylko gdzie etyka i zwykła kultura?

>>>W innym miejscu najwyrazniej.

Bzdura. 148 stron przed kryzysem. Odpadlo sporo reklam, wiec ublo 16 stron na ktorych zwykle byly. (Dokladniej mowiac odpadlo z 20 stron reklam, a ubylo 16 stron, jesli policzysz ile stron redakcyjnych bylo np. w numerze sprzed roku a ile w tym ,zobaczysz, ze choc stron jest mniej, to stron redakcyjnych - WIECEJ.

Tak, przez ostatni czas tak jest. Jednak czy nie wynika to z rezerw uzbieranych podczas tłustych lat?

>>>Nie ma cos takiego jak "rezerwy". Kazdy rok jest osobnym budzetem. Przypomne tez - skoro zyjemy przeszloscia :) - ze w 2004 za 148 stron CDA (z 1 DVD 4.5 GB) placiliscie 19.90... W tlustych latach cielismy cene, bo odbojalismy to sobie na zyskach z reklam. Teraz reklam malo, cena nadal niska, wiec chlasniecie owych 16 stron to tylko najmniejsza cena z mozliwych...

Sorry ale ta logika jest (i nie mowie tego zlosliwie) tak metna, ze nie bardzo rozumiem o ci chodzi. A jesli chcesz mnie przekoanc, ze dodajac 16 stron do pisma tak naprawde nie dodajemy ani jednej strony sa skazane na niepowodzenie, bo chyba kazdy potrafi znalezc roznice pomiedzy 132 i 148.

Bo nie dodajecie :) Fizycznie dodaliście 16 stron więcej...reklam. Rzecz w tym, że dzięki nim, nie ubyło tych 16 stron z rdzenia pisma. Nie ma w tym nic mętnego.

>>>Co to za pojecie "rdzen pisma"? Dodalismy 16 stron wiecej. To obiecywalem w zapowiedzi. Slowa dotrzymalem. Koniec, kropka.

A dlaczego NIE POWINNO? Jaki przepis tego zabrania, czy Rada Etyki Mediow wypowiedziala sie negatywnie w tej sprawie? Wielkie sorry ale nie moge sie trzymac kodeksu, ktory WY tworzycie.

Widzisz. Pisujesz do czasopisma, które czyta tysiące. Wymaga to od Ciebie, żebyś ważył słowa jakich używasz.

>>>Doprawdy, masz racje. Wiec ja WAZE. Nie uzywam w zapowiedziach wulgaryzmow, nie obrazam nikogo, MOWIE PRAWDE, a jesli nie mowie, to przygwozdz mnie cytatem, gdzie wciskam ciemnote.

Nie ma przepisu zabraniającego stosować takie tanie chwyty marketingowe.

>>>Zatem "co nie zabronione, jest dozwolone".

Jest jednak coś takiego jak etyka oraz wewnętrzna kultura.

>>>A ten znowu to samo. Wejdz na ring i tlumacz gosciowi, ze chociaz przepisy nie zabraniaja prac tamtego przez cala runde to "etyka oraz wewnetrzna kultura" powinny sprawic, zeby zamiast walic piachami uzyl sily argumentow. Bo to przeciez niedobrze tak sie walic piesciami na ringu.

Zauważ, że przez brak reakcji społeczeństwa, dzisiejsi dziennikarze wypisują ogromne bzdury po to tylko, żeby zwiększyć sprzedaż.

>>>Jak to BRAK REAKCJI? Spoleczenstwo TEGO CHCE. Gdyby ludzie NIE REAGOWALI na tresci zamieszczane w Fakcie, toby zbankrutowal... bo nikt by go nie kupowal.

Nie jest to zabronione, ale czy powinno być stosowane?

>>>Wiesz, bez urazy. Pojdziesz po raz pierwszy do pracy to na pewno przecwiczysz w praktuce owe bardzo sluszne zalozenia, ktore teraz nam serwujesz. Z ciekawosci - NIGDY nie sciagales, prawda? Wszak etyka i moralnosc oraz kultura stanowczo sa temu przeciw. Nie czytales streszczen lektur itd. Prawda? Bo nie watpie, ze skoro tak wiele mowisz o moralnosci i etyce, to na pewno sam ja stosujesz w praktyce z rowna gorliwoscia jak o niej mowisz.

Prawda?

Wlacz telewizje, obejrzyj pare UCZCIWYCH reklam, na pewno spluka one niesmak - vide "raty 0% bez odsetek", czy "usuwa do 100% lupiezu", itd. Jak sie zyje w dzungli to albo dzialac wedle JEJ zasad albo cie zezra. Na tym polega prawo dzungli. Apelowanei do tygrysa zeby w polowaniu na antylopy nie korzystal z przewagi sily i sie nie maskowal wsrod zarosli, bo to budzi niesmak obserwatora, jest na pewno sluszne, ale obawiam sie, ze tygrys nie poslucha. A jak poslucha to skonczy jako zer sepow. A to jest to, czego tygrysy nie lubia najbardziej, parafrazujac Kubusia P.

Wybacz, ale to jest już argument bez sensu. Przede wszystkim dlatego, że jeżeli inni oszukują to czy i ja mam to robić?

>>>Schodzimy z tematu ale prawda jest taka, ze WTEDY tak. Jesli twoj konkurent twierdzi, ze ma "najlepsze mydlo na swiecie" to jak ty uczciwie powiesz, ze twoje (wcale nie gorsze, a moze ciut lepsze) to "dosc przecietny produkt ale niezle sie pieni" to szybko skonczyc dzialanosc gospodarcza. Twoje musi byc "najdelikatniejsze pod sloncem" czy "usuwajace do 100% bakterii i zarazkow" etc.

Oczywiście, że nie! Więcej czytelników przyciągniesz jakością pisma niż zabawami pod tytułem mamy 16 stron więcej

>>>O! Robiles ankiete? Podaj linki do wynikow, rozumiem ze z 1000 osob przepytales i to wedle specjalnego klucza. Co? Tak ci sie po prostu wydaje? Tak ci mowi przeczucie? No wybacz...

(ale przemilczę, że to na reklamę, żeby nie było żadnego cytatu potem). Czy naprawdę tego nie widzisz, że nam zależy na tym, żeby się CDA dobrze czytało? Po co więc stosować tanie triki?

>>>Wiesz, mnei sie juz naprawde nie chce mowic tego samego 10001 raz.

PS. naprawdę nie uważaj mnie za wroga, bo się z Tobą w czymś nie zgadzam. Uznaj to raczej za krytykę pozytywną, wynikającą z tego, że zależy mi na wysokiej jakości CDA.

>>>Doskonale to rozumiem, ale uwierz mi, ze praktyka ktora glosisz NIJAK sie ma do realiow... pozyjesz, zobaczysz i bedziesz sie wowczas smial ze swej naiwnosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>przyklad bez sensu, szczerze mowiac. To co ty w bmw :) uprawiasz to grozby karalne, zupelnie inna sprawa i jest na to paragraf w kodeksie.

Dlaczego? Ja tylko mówię, że należy uważać bo wypadki chodzą po ludziach :)

>>>W innym miejscu najwyrazniej.

To jest problem.

>>>Nie ma cos takiego jak "rezerwy". Kazdy rok jest osobnym budzetem. Przypomne tez - skoro zyjemy przeszloscia :) - ze w 2004 za 148 stron CDA (z 1 DVD 4.5 GB) placiliscie 19.90... W tlustych latach cielismy cene, bo odbojalismy to sobie na zyskach z reklam. Teraz reklam malo, cena nadal niska, wiec chlasniecie owych 16 stron to tylko najmniejsza cena z mozliwych...

Dzięki za wyjaśnienie i to rozumiem :)

>>>Co to za pojecie "rdzen pisma"? Dodalismy 16 stron wiecej. To obiecywalem w zapowiedzi. Slowa dotrzymalem. Koniec, kropka.

W tym wypadku za rdzeń pisma uznaję pozycję wyjściową (czyli 132 strony)

>>>Doprawdy, masz racje. Wiec ja WAZE. Nie uzywam w zapowiedziach wulgaryzmow, nie obrazam nikogo, MOWIE PRAWDE, a jesli nie mowie, to przygwozdz mnie cytatem, gdzie wciskam ciemnote.

Czy ja mówię o znieważaniu? W tym akurat się CormaC specjalizuje (bez urazy). A ciemnotą jest właśnie to co od rana tłumaczę...kontekst napisania, że macie 16 stron więcej.

>>>Zatem "co nie zabronione, jest dozwolone".

Jest jeszcze coś takiego jak moralność i etyka.

>>>A ten znowu to samo. Wejdz na ring i tlumacz gosciowi, ze chociaz przepisy nie zabraniaja prac tamtego przez cala runde to "etyka oraz wewnetrzna kultura" powinny sprawic, zeby zamiast walic piachami uzyl sily argumentow. Bo to przeciez niedobrze tak sie walic piesciami na ringu.

Bo po co prać kogoś jak można go przekonać? Po co stosować opisy agresji?

>>>Jak to BRAK REAKCJI? Spoleczenstwo TEGO CHCE. Gdyby ludzie NIE REAGOWALI na tresci zamieszczane w Fakcie, toby zbankrutowal... bo nikt by go nie kupowal.

Dlatego dalej ogłupiajmy ludzi bo tego chcą? Proooooooszę.....

>>>Wiesz, bez urazy. Pojdziesz po raz pierwszy do pracy to na pewno przecwiczysz w praktuce owe bardzo sluszne zalozenia, ktore teraz nam serwujesz. Z ciekawosci - NIGDY nie sciagales, prawda? Wszak etyka i moralnosc oraz kultura stanowczo sa temu przeciw. Nie czytales streszczen lektur itd. Prawda? Bo nie watpie, ze skoro tak wiele mowisz o moralnosci i etyce, to na pewno sam ja stosujesz w praktyce z rowna gorliwoscia jak o niej mowisz.

Prawda?

Nie ściągałem, ale owszem, czytywałem streszczenia np. nad niemnem...bleh. Pierwszej pracy już nie pamiętam a w aktualnej czuję się dobrze. Co więcej, firma w której pracuje odnosi spore sukcesy właśnie dlatego, że nie stosujemy takich trików jak konkurencja. Jesteśmy w pełni uczciwi w stosunku do klienta, dzięki temu z poleceń mamy jakieś 70% nowych firm zdobytych. Jak się chce to można prawa?

>>>Schodzimy z tematu ale prawda jest taka, ze WTEDY tak. Jesli twoj konkurent twierdzi, ze ma "najlepsze mydlo na swiecie" to jak ty uczciwie powiesz, ze twoje (wcale nie gorsze, a moze ciut lepsze) to "dosc przecietny produkt ale niezle sie pieni" to szybko skonczyc dzialanosc gospodarcza. Twoje musi byc "najdelikatniejsze pod sloncem" czy "usuwajace do 100% bakterii i zarazkow" etc.

Nie, też napiszę, że to jest najlepsze mydło jeśli tak będzie. Jak pisałem wyżej, kiedyś zajmowałem się wciskaniem ludziom kupy i ich oszukiwaniem. Teraz w innej firmie stosuję dobre zasady....i odnoszę znacznie większe sukcesy. Należy po prostu dążyć do celu, ale nie uważać, że świat to dżungla. Pamiętaj, świat jest piękny, tylko ludzie bywają.....

>>>O! Robiles ankiete? Podaj linki do wynikow, rozumiem ze z 1000 osob przepytales i to wedle specjalnego klucza. Co? Tak ci sie po prostu wydaje? Tak ci mowi przeczucie? No wybacz...

Chyba nie trzeba przeprowadzać ankiety, żeby wiedzieć, że dla czytelników ważna jest wysoka jakość materiału do czytania?

>>>Wiesz, mnei sie juz naprawde nie chce mowic tego samego 10001 raz.

Mi też :)

>>>Doskonale to rozumiem, ale uwierz mi, ze praktyka ktora glosisz NIJAK sie ma do realiow... pozyjesz, zobaczysz i bedziesz sie wowczas smial ze swej naiwnosci.

Uwierz mi, ma się do realiów jak najbardziej :) Co do naiwności...uwierz, że na tyle dużo w życiu widziałem, że naiwny nie jestem. Co nie zmienia faktu, że nie muszę prowadzić polityki negatywnej w stosunku do klienta, bo lepiej się sprawdza pozytywna :) Mówienie prawdy :)

Na zakończenie powiem tylko....rozmowa niemowy z głuchym się zrobiła niestety:/ Ale rozumiem cię doskonale, że musisz bronić swojego miejsca pracy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mówię o znieważaniu? W tym akurat się CormaC specjalizuje (bez urazy).

Kiedy dokladnie cie zniewazylem? Bo jakos nie moge sobie przypomniec takiej sytuacji i mam wrazenie, ze - bez urazy! - marudzisz juz jak potluczony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormac, Ty zbyt uprzejmy dla forumowiczów nie jesteś. Dowody, cytaty i te inne duperele? Ok. TEN TEMAT, dwie ostatnie strony. Wyraziłem swoją opinie na stronie po kolei opisując co mi na stronce nie pasuje a co pasuje. Specjalnie na końcu posta dopisałem

P.S. - To tylko moja opinia!!! Rozumiem że inni mogą mieć skrajnie inne opinie.
Żeby nie było że uważam że jak mi coś nie pasuje to wszyscy mają lecieć i to zmieniać. Na ten post odpowiedziałeś ironicznymi tekstami w stylu
Dzieki, ze sie tym z nami podzieliles. :)
czy
Nie, nie powinna byc. Wygralem.
. W odpowiedzi na moje pytanie dlaczego tak ironicznie odpowiedziałeś napisałeś
Ale jak ja mam sie powaznie odniesc do tego, ze Tobie cos jest niepotrzebne? Leciec w te pedy i to wywalic?
Później na to odpowiedziałem ale mniejsza o to. Nie sądzisz że taka postawa nie powinna występować u osoby odpowiedzialnej za to forum i jednocześnie redaktora?

EDIT: Do tego łamiesz regulamin. Dowód Temat: Pytania do Cormaca, strona nr. 74 post nr. 1475

Allor powiedział że masz Homebrewing .Takie coś na psp gry z karty pamięci nie wiem czy dobrze piszę. Nie chodzi mi o pirackie GTA czy GoW ale o amatorskie konwersje DOOM-a i takich tam Jeśli tak to czy mógłbyś Technicznemu Mugolowi wyjaśnić jak zmienić soft, gdzie pobrać gry, czy są potrzebne jakieś dodatkowe programy, ogólnie co trzeba zrobić

Trzeba podmienic oryginalny firmware konsolki na nieoficjalny. Poszukaj informacji na stronie http://pspoland.pl/ Homebrew to ogolnie oprogramowanie nieoficjalne, tworzone przez zapalencow.

Regulamin konsol:

Zabronione i karane natychmiastowym ostrzeżeniem jest:

- Pytanie o przeróbkę konsoli;

- Podpowiadanie jak przerobić konsolę;

To się chyba pod to zalicza

@Down - Mam to samo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z prenumeratą? Zawsze przychodziła na czas, a teraz do dzisiaj jej nie ma. Z tego co wiem to nie tylko do mnie nie doszła. Kiedy mogę się spodziewać numeru? I czy będzie poukładany z brakującą stroną? Starałem się przeszukać forum i ten temat i nie znalazłem nic, ale jeśli gdzieś już padło to pytanie to przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po poczytaniu tych wszystkich postów dochodzę do wniosku, że w tym miesiącu CDA to malutki niewypał:) Co prawda mi w ogóle te bugi nie przeszkadzają ale jak widzę jak inni psioczą to czasem się płakać chce:) Ludziska, nie czepiajcie się już. Kazdemu może coś nie wyjść...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer świetny, począwszy od pełnych wersji (Ceville), a skonczywszy na tekstach (E3 no i recki). Jedyny minus to brakująca strona, która jest na necie, oraz przy recenzji King`s Bounty pierwsza belka, zlewa się z autorem recenzji i krótkim opisem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:woot: :laugh: Skąd wy bierzecie tych ludzi do AR? Kolo o nicku Sputnik "rzondzi"!! O co chodzi z tą rozdzielczością,bo do tej pory nie mogę załapać,a czytałem to już chyba z 5 razy xD

ps.nie wiem czy wiecie,ale ale na stronie 30 i 34 jest to samo... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>przyklad bez sensu, szczerze mowiac. To co ty w bmw :) uprawiasz to grozby karalne, zupelnie inna sprawa i jest na to paragraf w kodeksie.

Dlaczego? Ja tylko mówię, że należy uważać bo wypadki chodzą po ludziach :)

>>>W innym miejscu najwyrazniej.

To jest problem.

>>>To jest zycie.

>>>Co to za pojecie "rdzen pisma"? Dodalismy 16 stron wiecej. To obiecywalem w zapowiedzi. Slowa dotrzymalem. Koniec, kropka.

W tym wypadku za rdzeń pisma uznaję pozycję wyjściową (czyli 132 strony)

>>>Ja mpge uznac, ze pi = 5,67. I potem sie pluc, ze nalezy zmienic wzor na objetosc kuli, bo do mojej wartosci pi nijak nie pasuje.

>>>Doprawdy, masz racje. Wiec ja WAZE. Nie uzywam w zapowiedziach wulgaryzmow, nie obrazam nikogo, MOWIE PRAWDE, a jesli nie mowie, to przygwozdz mnie cytatem, gdzie wciskam ciemnote.

Czy ja mówię o znieważaniu? W tym akurat się CormaC specjalizuje (bez urazy). A ciemnotą jest właśnie to co od rana tłumaczę...kontekst napisania, że macie 16 stron więcej.

>>>A ja ci caly czas tlumacze, ze powiedzialem sama prawde i tylko prawde i nie mozesz miec o to do mnie pretensji.

>>>Zatem "co nie zabronione, jest dozwolone".

Jest jeszcze coś takiego jak moralność i etyka.

>>>A ten znowu to samo. Wejdz na ring i tlumacz gosciowi, ze chociaz przepisy nie zabraniaja prac tamtego przez cala runde to "etyka oraz wewnetrzna kultura" powinny sprawic, zeby zamiast walic piachami uzyl sily argumentow. Bo to przeciez niedobrze tak sie walic piesciami na ringu.

Bo po co prać kogoś jak można go przekonać? Po co stosować opisy agresji?

>>>LOL. Wiesz co widzowie zrobia bokserowi, ktory odmowi wejscia na ring "bo bicie sie jest nieetyczne?".

>>>Jak to BRAK REAKCJI? Spoleczenstwo TEGO CHCE. Gdyby ludzie NIE REAGOWALI na tresci zamieszczane w Fakcie, toby zbankrutowal... bo nikt by go nie kupowal.

Dlatego dalej ogłupiajmy ludzi bo tego chcą? Proooooooszę.....

>>>A ja oglupiam? Ale jesli ktos chce placic za to, zeby mu inny g... do glowy wlewal, to chetni do wlewania sie znajda, nie boj nic.

>>>Wiesz, bez urazy. Pojdziesz po raz pierwszy do pracy to na pewno przecwiczysz w praktuce owe bardzo sluszne zalozenia, ktore teraz nam serwujesz. Z ciekawosci - NIGDY nie sciagales, prawda? Wszak etyka i moralnosc oraz kultura stanowczo sa temu przeciw. Nie czytales streszczen lektur itd. Prawda? Bo nie watpie, ze skoro tak wiele mowisz o moralnosci i etyce, to na pewno sam ja stosujesz w praktyce z rowna gorliwoscia jak o niej mowisz.

Prawda?

Nie ściągałem, ale owszem, czytywałem streszczenia np. nad niemnem...bleh. Pierwszej pracy już nie pamiętam a w aktualnej czuję się dobrze. Co więcej, firma w której pracuje odnosi spore sukcesy właśnie dlatego, że nie stosujemy takich trików jak konkurencja. Jesteśmy w pełni uczciwi w stosunku do klienta, dzięki temu z poleceń mamy jakieś 70% nowych firm zdobytych. Jak się chce to można prawa?

>>>Jezus Maria. Co to za firma?

>>>Schodzimy z tematu ale prawda jest taka, ze WTEDY tak. Jesli twoj konkurent twierdzi, ze ma "najlepsze mydlo na swiecie" to jak ty uczciwie powiesz, ze twoje (wcale nie gorsze, a moze ciut lepsze) to "dosc przecietny produkt ale niezle sie pieni" to szybko skonczyc dzialanosc gospodarcza. Twoje musi byc "najdelikatniejsze pod sloncem" czy "usuwajace do 100% bakterii i zarazkow" etc.

Nie, też napiszę, że to jest najlepsze mydło jeśli tak będzie. Jak pisałem wyżej, kiedyś zajmowałem się wciskaniem ludziom kupy i ich oszukiwaniem. Teraz w innej firmie stosuję dobre zasady....i odnoszę znacznie większe sukcesy. Należy po prostu dążyć do celu, ale nie uważać, że świat to dżungla. Pamiętaj, świat jest piękny, tylko ludzie bywają.....

>>>Mamo, a teraz chce bajeczke o zelaznym wilk... ops... rozmarzylem sie.

>>>O! Robiles ankiete? Podaj linki do wynikow, rozumiem ze z 1000 osob przepytales i to wedle specjalnego klucza. Co? Tak ci sie po prostu wydaje? Tak ci mowi przeczucie? No wybacz...

Chyba nie trzeba przeprowadzać ankiety, żeby wiedzieć, że dla czytelników ważna jest wysoka jakość materiału do czytania?

>>>Nie zbaczaj z tematu, bo nie putam o to czy jest wazne czy nie, a tylko czy WAZNIEJSZE niz dzialania marketingowe. Betamax byl lepszym systemem video niz VHS. Czemu wygral VHS? BO potrafil "dotrzec do ludzi" i przekonac ich, ze jego wlasnie chca.

>>>Doskonale to rozumiem, ale uwierz mi, ze praktyka ktora glosisz NIJAK sie ma do realiow... pozyjesz, zobaczysz i bedziesz sie wowczas smial ze swej naiwnosci.

Uwierz mi, ma się do realiów jak najbardziej :) Co do naiwności...uwierz, że na tyle dużo w życiu widziałem, że naiwny nie jestem. Co nie zmienia faktu, że nie muszę prowadzić polityki negatywnej w stosunku do klienta, bo lepiej się sprawdza pozytywna :) Mówienie prawdy :)

>>>A gdzie ja sklamalem (Jezusicku...). Czytasz Sapkowskiego? Jaskier mowil "ja nie lze, a koloryzuje, a to nie to samo". I na tym polega marketing. Podac PRAWDE ale tak ladnie na talerzu polozna, ze wyglada na smaczniejsza niz jest.

Na zakończenie powiem tylko....rozmowa niemowy z głuchym się zrobiła niestety:/ Ale rozumiem cię doskonale, że musisz bronić swojego miejsca pracy :)

>>>I guzik rozumiesz. Nie bronie swego miejsca pracy tutaj, tylko sensu wlasnych poczynan. Swego miejsca pracy bronie robiac taki CDA, zebyscie chcieli go kupic. Czujesz subtelna roznice?

Numer świetny, począwszy od pełnych wersji (Ceville), a skonczywszy na tekstach (E3 no i recki). Jedyny minus to brakująca strona, która jest na necie, oraz przy recenzji King`s Bounty pierwsza belka, zlewa się z autorem recenzji i krótkim opisem.

Wiemy i bardzo sie nam to nie podoba wiec winien dostanie za to kopa, bo spieprzyl plik i wyslal bez sprawdzenia, a za to sie placi, takze w doslownym sensie tego slowa. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 rzeczy:

1. przekażcie kondolencje rodzinie tego co spieprzył

2. wrzućcie tą brakującą stronę na główną stronę portalu bo tak wygodniej, nie każdy się domyśli gdzie brakującej strony szukać (tu można polemizować)

3. zamknijcie ten temat bo to już bagno się robi, kłótnie jednego z drugim

Żeby mi nikt offtopa nie zarzucił to powiem, że pomimo tych 2 błędów w piśmie jest to dobry numer, pełniaki może niezbyt mi pasują ale nie po to CDA kupuję. A jeszcze co do tego błędu to myślę, że pewnie kombinujecie coś w ramach pokuty za błędy a jeśli nie to i tak CDA kupie a błędy się wszystkim zdarzają (tylko w przypadku błędów popełnionych przez najlepszych bolą one najbardziej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Do tego łamiesz regulamin. Dowód Temat: Pytania do Cormaca, strona nr. 74 post nr. 1475
Allor powiedział że masz Homebrewing .Takie coś na psp gry z karty pamięci nie wiem czy dobrze piszę. Nie chodzi mi o pirackie GTA czy GoW ale o amatorskie konwersje DOOM-a i takich tam Jeśli tak to czy mógłbyś Technicznemu Mugolowi wyjaśnić jak zmienić soft, gdzie pobrać gry, czy są potrzebne jakieś dodatkowe programy, ogólnie co trzeba zrobić

Trzeba podmienic oryginalny firmware konsolki na nieoficjalny. Poszukaj informacji na stronie http://pspoland.pl/ Homebrew to ogolnie oprogramowanie nieoficjalne, tworzone przez zapalencow.

Regulamin konsol:

Zabronione i karane natychmiastowym ostrzeżeniem jest:

- Pytanie o przeróbkę konsoli;

- Podpowiadanie jak przerobić konsolę;

To się chyba pod to zalicza

Chyba sie nie zalicza. Chlopak zapytal mnie, co trzeba zrobic, zeby uruchomic na PSP homebrew (zaznaczajac przy tym, ze nie chodzi mu o odpalanie pirackich kopii gier). Odpowiedzialem mu, ze nie da sie tego zrobic bez wgrania nieoficjalnego firmware'u, wytlumaczylem mu, co to homebrew i odeslalem na strone, na ktorej moze poczytac o scenie PSP wiecej (bo, jak zaznaczyl - w temacie PSP sie nie orientowal). Teraz mi pokaz, gdzie zapytal, jak sie przerabia konsole (przypuszczalnie nie wiedzial, ze to konieczne) i gdzie ja mu tlumaczylem, jak to zrobic. Gdybym udzielil odpowiedzi na pytanie "Jak przerobic PSP, zeby odpalac nieoficjalny soft?", moglbys sie przyczepic. Sorry, no bonus. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem treści jeden z lepszych numerów w tym roku, natomiast pełniaki na pierwszy rzut oka w tym miesiącu za bardzo do gustu nie przypadły, ale pogramy to zobaczymy :happy: Szkoda, że tekst o nawigacji ukazał się dopiero w tym miesiącu, bo przed miesiącem właśnie nawigację sobie kupowałem, no ale cóż... przynajmniej mam na piśmie, że to co kupiłem ( a właściwie to, co kupił mój brat przy mojej pomocy) jest dobrej jakości :happy:

Od pojawienia się wycinków z forum przy recenzjach, cały czas uważałem to za nietrafiony pomysł. Ale kiedy przegląda się pierwszy raz pismo i nagle spotyka się swój nick... no co tu dużo mówić, poprawia to humor, i to jak! Bardzo dobry pomysł z zamieszczaniem opinii forumowiczów :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka minusów ten numer ma. :down:

Ten z pomylonymi stronami został poniekąd naprawiony,

bo możemy przeczytać na stronie WWW o grach ze strony |34|. :blush:

Ale teraz chodzi mi o coś innego:

Czemu nie ma działu Freeware i Modulatora???

Czy jakiś dodatek ( w tym przypadku "Gadżet")jest sprawcą ,że w piśmie " nie zmieściły" się dwa fajne działy???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze.l Chciałbym zgłosić,że w moim nowiutkim CD-ACTION 07/2009 powtarza się strona na których są zaprezentowane relacje z targów E3,a dokładniej ta na,której znajduję się zapowiedź np. Monkey Island.I mam kilka pytań.Czy wam też to się przytrafiło ? I czy czasem nie została z mojego CD-A wycięta jakaś strona.

A po drugie.Chciałbym też ponarzekać na prezent od Cenegi i CD-A dzięki,któremu mogliśmy sobie kupić 2 gry w cenie jednej.Chodzi o to,że gdy wszedłem do sklepu (Carfour ?) na półce nie widziałem żadnego pakietu,a gdy podszedłem do informacji to nic o tym nie wiedzieli.Całą sytuację skomentuję krótko.Witajcie w Polsce !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka minusów ten numer ma. :down:

Ten z pomylonymi stronami został poniekąd naprawiony,

bo możemy przeczytać na stronie WWW o grach ze strony |34|. :blush:

Ale teraz chodzi mi o coś innego:

Czemu nie ma działu Freeware i Modulatora???

Czy jakiś dodatek ( w tym przypadku "Gadżet")jest sprawcą ,że w piśmie " nie zmieściły" się dwa fajne działy???

Są na płycie w ActionPlus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zireael

Tak, my też to mamy. Brakująca strona jest na forum, więc albo możesz ją sobie przeczytać na necie, albo wydrukować i nakleić na stronie 34 ;)

@patryk13955

Wejdź w "Mój Komputer" i tam gdzie Ci się wyświetla ikona napędu, że jest płyta CDA, kliknij prawym przyciskiem myszy, wybierz "Otwórz", "Trailery" i "odtwórz za pomocą... np. Windows Media Player". Tak już powinny na 100% pójść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego nie działają mi trailery z płyty?

Sprobuj moze nie odpalac ich z menu plyty tylko wejsc recznie na plytke i sprobowac otworzyc normalnie dany plik. U mnie tak z niektorymi sie kiedys dzialo i to pomoglo.

A tak zmieniajac temat to nie wiem wogole dlaczego ludzie tak narzekaja na te strony z gadzetem. Dostaliscie swietny numer (pod wzgledem zawartosci nie wiem czy nie najlepszy w tym roku, a przeciez pelniaki tez fajne- przynajmniej jak dla mnie), a i tak biadolicie, bo przeciez na cos trzeba narzekac (w koncu jestesmy Polakami, a co!). Bez obrazy prosze, ale naprawde sprobujcie sie cieszyc tym co dostajecie w takiej cenie, i dostrzegac zalety tego czegos, zamiast wytykac malo wazne babolki, ktore przeciez zdarzaja sie najwiekszym mistrzom (chodzi mi tu o ta nieszczesna, 2 razy wydrukowana strone).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, jeszcze się nie zorientowaliście że za 10 lat te felerne numery będą warte fortunę na aukcjach? :]

Niestety, swój egzemplarz ujrzę dopiero w piątek - wyjeżdżam na obóz i chcę mieć czytanie na ten czas... A zawsze w dniu wyjścia do kiosków kupowałem. Musiałem dzisiaj trzymać za portfel w empiku :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...