Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2009

Polecane posty

Gość Sondokan

Panowie... Zdublowane strona w największym komputerowym czasopiśmie na polskim rynku? Plus do tego szkolny błąd z osunięciem akapitu? Porażka :confused: Rozumiem w P4ni D0mu albo |\|aj (żadna kryptoreklama) ale że w CD-A?

Ktoś powinien za to beknąć, przynajmniej potrąceniem z pensji :whistling:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Zdublowane strona w największym komputerowym czasopiśmie na polskim rynku? Plus do tego szkolny błąd z osunięciem akapitu?

Zdarza się. Można sie cieszyć, że to chyba pierwszy raz.:)

Czy od razu z pensji? Na pewno powinno się temu komuś coś powiedzieć (bo wątpie, żeby to była wina maszyny), ale żeby zaraz kase zabierać? A przynajmniej częśc:D

Można się uśmiać.

PS. W którymś tam numerze, przy okazji recki C&C the first decade (czyli pewnie cos z 2006 roku) pisze, że potrzeba 800 gb ram (hahaha). Widzisz, można się uśmiechnąc.

*(i nie tak juz calkiem serio). skoro strona zdublowana, to znaczy ze chciano podkreslic wartosc materialu zamieszczonego na stronce, tak aby czytelnik zwrocil uwag. jhehe:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sondokan
Za zdublowana strone podobno ktos beknie. Tyle ze w drukarni. Swoja droga ciekawe, czy pierwszy krzyczysz, ze za zawalony sprawdzian powinno sie odbierac kieszonkowe. :)

Przecież to wina DTP a nie Wasza? Wy zlecacie i jesteście klientami a drukarnia odwala robotę za którą Wy wpłacicie :P

Metafora nie na miejscu :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bj524

Ha! Ja sam mimo tych błędów uważam, że to jeden z najsuperniejszych numerów jakie mam :) Zbieram CDA od 06/2007. Nowe CDA to wypas - relacja z E3, recenzje tylu świetnych gier, gadżet na lato 2009... W lipcu w CDA jest duuużo do czytania :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rarytasem to by było gdyby 90% nakładu została zniszczona i zastąpiona poprawnym drukiem stron. Wtedy do niektórych (nie)szczęśliwców mogły by trafić takie egzemplarze. I wtedy moooże były by coś tam warte. A tak w ogóle to wy tak na poważnie z tym rarytasem? :huh:

Ja tam się tak ucieszyłem, że wykopali konsole z CDA, że nie zwróciłem na to uwagi. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bj524

Ha! Ja sam mimo tych błędów uważam, że to jeden z najsuperniejszych numerów jakie mam :) Zbieram CDA od 06/2007. Nowe CDA to wypas - relacja z E3, recenzje tylu świetnych gier, gadżet na lato 2009... W lipcu w CDA jest duuużo do czytania :P

Nom, to se pomyśl jakby było wypaśnie, jakby chłopaki w 08/2009 zrobili numer jeszcze lepszy od tego. ;) I coś mi się tak wydaje, że numer wrześniowy też nie będzie należał do najgorszych. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcowym numerze wziąłem udział w konkursie SMS (kilku konkursach). W jaki sposób poinformujecie mnie o wygranej?

Skad wiesz, że wygrałeś?:) Jakieś znajomości w redakcji?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skopiowana strona (swoją drogą myślałem, że skoro tak długo prenumerata nie przychodzi to chociaż ta strona będzie zrobiona, albo jakieś inne zadośćuczynienie).

A ''słynna brakująca strona'' będzie na płycie, i każdy komu się zachce będzie mógł przeczytać tą stronę zawsze i o każdej porze..

Nie chodzi mi tutaj o zdublowanie stron

Zdublowane strona w największym komputerowym czasopiśmie na polskim rynku?

A ja właśnie sądzę, że będzie zupełnie odwrotnie. To ten DOBRZE wydrukowany egzemplarz będzie kiedyś gratką:P Bo sądzę, że większość nakładu została właśnie źle wydrukowana( tak przypuszczam, mogę się oczywiście mylić ).

Powyżej przytoczyłem ci kilka przykładów. Jak widzisz jest to garstka wybranych czytelników (i to na "odwal się" wybrana. Nawet się nie wczytywałem w treść ich postów), którzy mają zdublowane strony. Ja też mam. I dlatego wydaje mi się, że cały nakład jest wadliwy pod tym względem. No chyba, że nakład drukują dwa dni, więc wtedy istnieje prawdopodobieństwo, że w czasie czyszczenia maszyn ktoś po prostu odpowiednio wszystko ułożył w matrycach, nie zauważając nawet, że wcześniej było źle. Ale z racji tego, że maszyny pracują non stop, to mogło być tak, że wydrukowano cały nakład, zanim była przerwa na czyszczenie maszyn. Nie wiem, nie znam się. To tylko gdybanie, ale mimo wszystko uważam, że najprawdopodobniej cały nakład jest wadliwy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A dorwałam dopiero w piątek i też mam błędy, a to jedyne CD-A, które w kiosku było-wcześniej go nie widziałam, choć chodziłam tamtędy co dzień, więc wcześniej po prostu nie było, a jak przyszło to szybko zeszło :dry:

Choć żem dziewczyną jest to kocham CD-A i redakcję tej gazetki i chętnie bym was kiedyś, droga redakcjo poznała, choć mam marzenie, żeby do was dołączyć ? Czy to prawda, że pracuje już u was jakaś dziewczyna ? :kiss:

Okładka fajna, a w gry to ja gram po kolei numerami-przynajmniej mam zabawę :happy:

I wstawcie tę brakującą stronę :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Ja tam w sumie jeszcze nie dorwałem się do nowego CDA. Znaczy mam go, owszem. Leży jeszcze zafoliowany. Najpierw skończe poprzedni, bo mam małe zaległości. A że zdublowana strona - każdemu może się zdarzyć, nawet najlepszym. :)

Aha, i mam taki pomysł - słynna brakująca strona CDA 07/09 jako... plakat! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się tak ucieszyłem, że wykopali konsole z CDA, że nie zwróciłem na to uwagi. :laugh:

I dobrze, że KONSOLE wywalili. Pewnie w ogóle i tak nikt tego nie czytał, więc dobrze zrobili. Te dodatkowe strony z usunięcia tego działu mogą na coś lepszego pójść - np. na jakąś recke, zapowiedź itp.

@luki

lol, to ja dostałem jakiegoś sms'a tego samego dnia, ale go skasowałem, bo myślałem że to jakiś spam :/ Ty takowego dostałeś? Jak tak, to co tam trzeba zrobić?

SMS ten brzmiał tak:

,,DOSKONALE! Poprawna odpowiedz. Kazdy kolejny SMS zwiększa szanse WYGRANEJ! Pamietaj o maszych pozostalych konkursach SMS. Powodzenia!"

To tylko potwierdzenie, że dobrze odpowiedziałeś i na ciąganie na dalsze wysyłanie SMS'ów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się tak ucieszyłem, że wykopali konsole z CDA, że nie zwróciłem na to uwagi. :laugh:

I dobrze, że KONSOLE wywalili. Pewnie w ogóle i tak nikt tego nie czytał, więc dobrze zrobili. Te dodatkowe strony z usunięcia tego działu mogą na coś lepszego pójść - np. na jakąś recke, zapowiedź itp.

Lol... Wywalili? Strony 38-39 obecnego numeru pokazuja, ze chyba raczej nie.

I dobrze. Dzial o konsolach (malutki, wiec nie wiem czemu wam tak przeszkadza) swiadczy o tym, ze redakcja to przede wszystkim GRACZE a nie wyznawcy blachy czy plastiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol... Wywalili? (...) Dzial o konsolach (malutki, wiec nie wiem czemu wam tak przeszkadza) swiadczy o tym, ze redakcja to przede wszystkim GRACZE a nie wyznawcy blachy czy plastiku.

No, ale bez wątpienia są ciekawsze rzeczy do druku (które przez taki dział wypadają, bo nie ma miejsca), a to lepiej dla nas graczy PC-tówców:)

Niby strona, dwie czy trzy, a w tym miejscu można dać coś innego, albo po prostu dać miejsca wiecej jakiejś recenzji:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol... Wywalili? (...) Dzial o konsolach (malutki, wiec nie wiem czemu wam tak przeszkadza) swiadczy o tym, ze redakcja to przede wszystkim GRACZE a nie wyznawcy blachy czy plastiku.

No, ale bez wątpienia są ciekawsze rzeczy do druku (które przez taki dział wypadają, bo nie ma miejsca), a to lepiej dla nas graczy PC-tówców:)

Niby strona, dwie czy trzy, a w tym miejscu można dać coś innego, albo po prostu dać miejsca wiecej jakiejś recenzji:)

Mysle, ze w redakcji nie ma dylematow typu: "ok, musimy zabrac jedna strone ze StarCraft 2 i jedna z Diablo 3 bo inaczej nie wrzucimy konsol". Jesli zamiast kacika konsolowego ma znalesc sie cos NAPRAWDE wartego uwagi to ok. Ale zeby banowac dzial tylko dla tego zeby recenzja jakiejs kaszanki miala jedna strone wiecej - to juz bylaby przesada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, troche offtop, ale pisalem w stosownym topicu i nikt nie odpisal to spytam. ;d

Bardzo spodobala mi sie obecna forma "Reedycji", ta z ocenami, w 07/2009 super gry, a ostatnio na rynku wychodzi mnostwo reedycji i w zwiazku z tym - czy planujecie powiekszyc ten dzial?

Jeszcze raz sorry za offtop ale nie moge sie powstrzymac. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol... Wywalili? Strony 38-39 obecnego numeru pokazuja, ze chyba raczej nie.

I dobrze. Dzial o konsolach (malutki, wiec nie wiem czemu wam tak przeszkadza) swiadczy o tym, ze redakcja to przede wszystkim GRACZE a nie wyznawcy blachy czy plastiku.

Wywalili w sensie, że nie ma recenzji. Relacja z targów to co innego. To sie pisze o tym co sie oglądało na tychże i jest ok. Mogą sobie być też konsolowe tytuły. Ale od działu z recenzjami wara :tongue:

CDA jest dla graczy pecetowych i recenzje konsolówek są totalnie niepotrzebne. I mam nadzieję, że już ich nie zobaczę więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...