Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2009

Polecane posty

A czy wy też macie taki błąd na stronie 64, Informacje o grze ile kosztuje ko jest dystrybutorem cena i tak dalej nie są na czarnym tle lecz wchodzą na pasek na którym jest nazwa autora w tym przypadku Mac Abra błąd nie istotny ale tak tylko napisałem nie robi mi to żadnej różnicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LedZeppelin wyjaśnienia znajdują się kilka postów wyżej...

A numer bardzo dobry błędy czsem mogą się każdemu zdarzyć więc się nie czepiam bo to po raz pierwszy czyli wypadek przy pracy.

PS zwykle nie lubię przygodówek ale CEVILLE jest bardzo dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanie czy u was też jest coś takiego że strona 30 i 34 są takie same?

Nie... tobie jednemu sie to przytrafilo... :dry:

No, Arazjel, to jest nas dwóch :happy:

Swoją drogą jestem ciekaw ile listów dostała redakcja od czujnych czytelników i antyfanów.

Heh... Cytat z numeru 05/02 List o tytule "Wyspa miłości":

Uważacie czytelników za debili którym trzeba wszystko pisać dwa razy? :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jestem ciekaw ile listów dostała redakcja od czujnych czytelników i antyfanów.

Heh... Cytat z numeru 05/02 List o tytule "Wyspa miłości":

Uważacie czytelników za debili którym trzeba wszystko pisać dwa razy? :laugh:

Nie. Nie.

:whistling:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/me strzela sobie kulkę w łeb

Kilkadziesiąt razy to było omawiane. To jest wina DPT(chyba tak to się nazywa) a nie CDA. Poszukaj trochę, to nie boli... Sprawa była mniej więcej tyle razy omawiana co brakująca strona i w przeciwieństwie do niej ten błąd jest we wszystkich egzemplarzach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/me strzela sobie kulkę w łeb

Kilkadziesiąt razy to było omawiane. To jest wina DPT(chyba tak to się nazywa) a nie CDA.

DTP to nasz dzial grafiki i skladu, czesc CDA. A wpadka lezy glownie po stronie drukarni, ktora ma obowiazek sprawdzac przed wydrukiem nadeslane materialy i zglaszac zwlaszcza tak duze bledy jak zdublowana strona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipcowy CDA kupiłem dopiero przedwczoraj (ale ze mnie hardkor), dzień przed premierą sierpniowego.

Oczywiście mam wydanie z brakującą stroną 34. Jedna rzecz jaka mnie minęła to zamknięcie Matrix Online. Gdybym kupił wcześniej tego CDA to pewnie bym w to pograł jeszcze, bo myślałem, że ta gra nie istnieje już od dawna.

Grą numeru bezwątpliwie jest Prototype, gameplay wprost mnie zachwycił :D.

W dziale Reedycje zauważyłem błąd (pewnie nie tylko ja): screen z Enemy Territory Quake Wars wygląda jak odbity w lustrze :bunny:

Do tego w dziale Tipsy przeszliście już samych siebie: daliście kody do Alpha Prime, gra ta miała premięrę 3 lata temu. Może ktoś skorzysta, ale dla mnie to zmarnowane miejsce.

End of transmission ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/me strzela sobie kulkę w łeb

Kilkadziesiąt razy to było omawiane. To jest wina DPT(chyba tak to się nazywa) a nie CDA. Poszukaj trochę, to nie boli... Sprawa była mniej więcej tyle razy omawiana co brakująca strona i w przeciwieństwie do niej ten błąd jest we wszystkich egzemplarzach

To jest wkurzające, że po raz 15456464 ktoś pisze o tym 'odkryciu'. Troche to rozumiem, że chcą tym szybko podzielić i nie zdąrzą przeczytać wcześniejszych postów... Tak jak pisałem jakiś czas temu - na głównej stronie CDA dać link do tej strony a na pewno bedzie lepiej i nie bedzie tylu userów piszących tu o tym odkryciu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...