Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2009

Polecane posty

Ja tam na te 16 stron nie narzekam. Kto czytał uważnie zapowiedź numeru i okładkę (Gadżet jak wół pisze) to wie o co chodzi z tymi 16 stronami...toż to standardowe zagranie jest. A i gdzie na koncu gadżeta strona z grami do kupienia? (takie fajne opisy były)

Oszczędźcie sobie zachodu i wyslijcie wszystkie 6 hyena droid bomberów do mnie xD Będę miał co rozdawać (a jeden zostawię sobie a co)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym (dobrego) kompa miał, to bym w Prototype pocinał...

Ale nie mam takiego sprzęciora, więc mogę pomarzyć,

Ale nie mam takiego sprzęciora, więc mogę pomarzyć.

Gra to po prostu czysta rozpierducha. Jakbym miał lepszy sprzęt, to bym miał ja na liście zakupów razem z Wolverinem, muhuhuhuh!

Na pocieszenie: jestem w GW, hihihi!

No dobra, do rzeczy: strasznie w oczy rzuca się 1000 reklam Ceville na stronę. Żartuję, ale chodzi mi o to, że aż za bardzo chwalicie się tym pełniakiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrać odpowiadając na kolejne debilne pytanie, a potem "...może cię wylosujemy" - dzięki za takie wygrywanie.

A jeżeli: Jest 16 stron więcej i O 16 więcej REKLAM, to po kiego się chwalicie, że macie więcej stron? "Ekszyna" jako takiego jest tyle samo, a piszecie tylko, że jest więcej reklam niż zwykle? Cudownie! Reklamy są najlepsze! :confused:

Nigdy zadne pismo nie podaje objetosci "tylkoredakcyjnej" a zawsze laczna. Poza tym lepiej chyba ze CDA jest grubsze niz chudsze?

Wygrać odpowiadając na kolejne debilne pytanie, a potem "...może cię wylosujemy" - dzięki za takie wygrywanie.

Do brania udzialu w konkursach nikogo nie przymuszamy, zasady sa jasne, a jasnym tez jest, ze tu nie chodzi o badanie IQ uzytkownika...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 16 stron więcej i O 16 więcej REKLAM, to po kiego się chwalicie, że macie więcej stron?

Zapominacie o jednej rzeczy. Nie wiem na ile mam rację, ale to że jest 16 stron reklam wcale nie znaczy, że gdyby tych stron nie było, to nie byłoby też reklam. Reklamy tak czy owak muszą być, a to że jest 16 stron więcej, to lepiej dla nas, bo jest więcej miejsca na recenzje i inne artykuły. Nie wiem dlaczego doszliście do wniosku, że te 16 stron to akurat na reklamy. Równie dobrze mogła być stała (ostatnio) liczba stron, te same reklamy, i nikt by nawet nie wiedział że mogło być lepiej.

Tiaaaa... chciałbym żeby u mnie było szaro, mokro i paskudnie. Jak na razie mam ~30 stopni w cieniu, nieziemską duchotę, a człowiek spływa po fotelu niczym gąbka po ścianie, modląc się żeby spadł deszcz...

Nie boj nic, te burze z zachodu teraz ida do was :)

No i wykrakałeś. Ale teraz przynajmniej mogę zgodzić się z wstępem, bo mam "za oknem szaro, mokro i paskudnie" :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie o jednej rzeczy. Nie wiem na ile mam rację, ale to że jest 16 stron reklam wcale nie znaczy, że gdyby tych stron nie było, to nie byłoby też reklam. Reklamy tak czy owak muszą być, a to że jest 16 stron więcej, to lepiej dla nas, bo jest więcej miejsca na recenzje i inne artykuły.

Wreszcie jakis glos rozsądku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że ten nowy numer jest spod pachy!! :(

- strony 30 i 34 się powtarzają (albo mi sie zdaje)

- przy recenzji King's Bounty - Wojownicza Księżniczka akapit z wymaganiami sprzętowymi się obniżył, tym samym przysłaniając super wesoły opis recenzenta

- autorun przy odpalaniu płytki ma problemy

- no i jak otworzyłem pudełko z nośnikiem to myślałem że mi noga odpadnie, tak śmierdziało :/

Ale i tak będe kupował waszą GAZETKĘ

czasopismo

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Kilka ostatnich pudełek tak "wali" ze myslalem ze mi nos uschnie :P (z czego one sa zrobione, z jakiegos gumoleum!?) Ale to prawda. Z pudelka na pudelko jest coraz gorzej... A tak ogolnie to numer spoko :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakis glos rozsądku.

Bo zgodny z polityką pisma?

Co do numeru. Również mam problem ze stronami. Recenzje są bardzo fajne (w sensie, że są te tytuły na które czekam) ale średnio napisane. Nie mają tej magii. Zawartość covera jest również kiepska - oczywiście chylę czoła, że zamieściliście Ceville, jednak nie lubię tego typu gier i dla mnie jest to bleh...

No i bardzo nie fajnie z tymi 16 stronami:/ Żeby ta wkładka reklamowa była przynajmniej wielkości reszty czasopisma to jeszcze jakoś by to wyglądało...a tak wyszło jak wyszło :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakis glos rozsądku.

Bo zgodny z polityką pisma?

Nie. Zgodny z rzeczywistoscia. Moglismy nie dac tych dodatkowych 16 stron, ale tresci reklamowych byloby dokladnie tyle samo, wiec musielibysmy ciac zapowiedzi, recenzje, rozne male dzialy. Moze warto czasem ruszyc mozgiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ta wkładka reklamowa była przynajmniej wielkości reszty czasopisma to jeszcze jakoś by to wyglądało...a tak wyszło jak wyszło :/

W poprzednich Gadżetach na ostatniej stronie była chociaż taka reklamówka gier, a teraz nawet jej zagrakło. ;/

Ja mam jeszcze takie pytanie - czy za te "szkody ;d" z obecnego numeru dostaniecie jakieś odszkodowanie od drukarni czy coś w tym stylu? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto nie obrażać kogoś? Nie ważne jest ile byłoby treści reklamowych, czy byłoby +16 stron czy -16 stron. Ważne jest, że zostało to obwieszczone jakby na recenzje było +16 stron. Rozumiem, że dzięki reklamie udało się utrzymać zawartość pisma na poziomie sprzed poprzednich miesięcy, ale faktem jest, że nie ma dodatkowych 16 stron, tylko 16 stron nie ubyło. Ot drobna różnica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie numer dobry. Może ma małe bugi (powtarzające się trony, źle umieszczony akapit), ale za to relacja z E3 oko cieszy, recenzje i pełniaki na płycie. Mnie osobiście zaskoczyła gra Rise and Fall, bardzo dobra strategia! Proszę o więcej takich miłych zaskoczeń!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto nie obrażać kogoś?

Nie wychwalasz numeru, pelniakow i stron 30 i 34? Nie myslisz, lub w ogole nie masz musku. To przeciez takie oczywiste.

To prawie podchodzi pod wysmiewane kiedys w AR "Masz inne zdanie niz ja? Jestes debilem!"

Co innego gdybys krzyczal w kazdym mozliwym temacie " oooo, koniecznie musze leciec po CD-A, w dniu premiery wstaje o 6! cudowna zawartosc, pelniaki i kod kreskowy!"- wtedy masz automatycznie immunitet.

Tak bylo i najwyrazniej juz zawsze bedzie. Co smieszne, nie jestem negatywnie nastawiony do pisma, mam prenumerate, ale niektore wasze zagrywki sa niezbyt fair w stosunku do czytelnikow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bylo i najwyrazniej juz zawsze bedzie. Co smieszne, nie jestem negatywnie nastawiony do pisma, mam prenumerate, ale niektore wasze zagrywki sa niezbyt fair w stosunku do czytelnikow.

Na przyszlosc bedziemy wiedziec, ze nie warto dodawac stron, zebyscie nie ucierpieli przez wieksza liczbe reklam. Wywalimy po prostu jakas recenzje, jakas zapowiedz, ten czy inny kącik. Wtedy bedzie fair. Bedziecie oczywiscie marudzic, ze jest mniej tekstow, ale teraz, kiedy zalatwilismy ze wzgledu na wieksza liczbe reklam wiecej stron, marudzicie, ze na tych dodatkowych stronach nie ma tekstow redakcyjnych. Przynajmniej nie bedziemy musieli sie wysilac - objetosc bez zmian, waszego marudzenia tyle samo, pracy mniej. Czysty zysk. Rowniez finansowy, bo dolozenie stron kosztuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niektórym letnie słońce za bardzo w głowę przygrzało :tongue: Nie dość ,ze 16 stron więcej to jeszcze można coś wygrać,no normalnie wstyd,chańba i bezczelne wysmiewanie sie z czytelników :wink::wacko:

ps.dacie kiedyś napisać alkohochlikowi recke jakiejś kaszanki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, po co ta cała awantura, miło, że CDA dodało te strony, a pismo mimo tej małej pomyłki (która mnie ominęła) zostało ,jak co miesiąc wykonane na najwyższym poziomie.

I co wy wszyscy z tymi 16 stronami, lepiej by na okładce było napisane "Teraz nowość, dajemy 16 stron mniej!"?

@Down

Wczoraj Smuggler wstawił tą stronę na forum, naciśnij opcję "szukaj"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac 16 stronnicowy bonus tak was "wciagnal", ze nikt nawet nie zauwazyl mojego ostatniego posta...

Mozne moglby ktos umiescic na stronie artykuly o ruse, Star wars mmo i mini ninjas?

Przynajmniej częsc czytelnikow tego NIE MA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, teraz taktyka pseudowyboru dla czytelnika miedza opcja zla, a gorsza. :D

Jestescie najwiekszym komputerowym pismem w Polsce. Konkurencji praktycznie nie macie, bo poziom w innych pismach jest albo duzo nizszy, albo/i pismo jest kierowane dla mlodszych czytelnikow.

Tak wiec pytam- na cholere wam te wszystkie chwyty marketingowe? Do nastepnego numeru mozna dolaczyc notesik o wymiarach 2cmx2cm i napisac, ze bedzie 50 stron wiecej.

Pozniej oczywiscie tlumaczac, ze nie bylo mowione o zapelnieniu tych stron recenzjami etc.

Nie majac konkurencji powaznej takie zagrania sa totalnie niepotrzebne, a tylko denerwuja czesc czytelnikow. Pozniej oni przedstawiaja sensowna krytyke, ale i tak sa obrazani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, teraz taktyka pseudowyboru dla czytelnika miedza opcja zla, a gorsza. :D

No to czego oczekujesz zeby laskawie wyrazic uznanie? 30 stron wiecej, zero reklam i cena 9,99 zl? A wybor masz prosty - kupujesz gdy uwazasz, ze warto, nie kupujesz gdy uznajesz, ze nie warto. Proste. Nie podoba ci sie, ze masz za te sama cene 16 stron wiecej? Coz poradze, wydaj te 14.99 zl na cos sensownego, np. zupelnie nielansowana i nieposlugujaca sie marketingiem butelke pepsi, czy coli. Twoj wybor.

Jestescie najwiekszym komputerowym pismem w Polsce. Konkurencji praktycznie nie macie, bo poziom w innych pismach jest albo duzo nizszy, albo/i pismo jest kierowane dla mlodszych czytelnikow.

Tak wiec pytam- na cholere wam te wszystkie chwyty marketingowe?

>>>Po to, ze tak trzeba i tyle. Naprawde nie chce mi sie robic calego wykladu o marketingu i konkurencji (kto powiedzial, ze konkurujemy TYLKO z pismami papierowymi?), ale jesli redakcja cos robi, to widac

ma sensowny powod.

Do nastepnego numeru mozna dolaczyc notesik o wymiarach 2cmx2cm i napisac, ze bedzie 50 stron wiecej.

Pozniej oczywiscie tlumaczac, ze nie bylo mowione o zapelnieniu tych stron recenzjami etc.

>>>Daruj sobie mizerna ironie. Dokladamy tipsomaniaki i jakos nie piszemy ze CDA ma 350 stron wowczas, wiec o co chodzi? Mlody gniewny odkryl, ze marketing jest "be"?

Nie majac konkurencji powaznej takie zagrania sa totalnie niepotrzebne, a tylko denerwuja czesc czytelnikow. Pozniej oni przedstawiaja sensowna krytyke, ale i tak sa obrazani.

Sorry, czy jestes chocby studentem marketingu i zarzadzania, ze wyglaszasz takowe teorie? Nie? TO wybacz, ze bedziemy NADAL korzystac z rad bardziej doswiadczonych specjalistow. Jak na razie robimy swoje od ponad 13 lat i jakos zle na tym nie wychodzimy, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r4m3:

Po prostu CormaC nie do końca wie o co nam chodzi. On uważa, że my narzekamy, że dali +16 stron (czyli tak naprawdę 16 nie ubyło). Tak naprawdę nam, przynajmniej mi, rozchodzi się o to, że to jest nie fair, krzyczeć, że mamy +16 stron...które potem okazują się reklamą (dzięki której nie tyle co jest +16 ale nie ma -16, co jest jednak różnicą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto nie obrażać kogoś? Nie ważne jest ile byłoby treści reklamowych, czy byłoby +16 stron czy -16 stron. Ważne jest, że zostało to obwieszczone jakby na recenzje było +16 stron.

Prosze o cytat, z ktorego wynika, ze bedzie 16 stron wiecej na recenzje.

Rozumiem, że dzięki reklamie udało się utrzymać zawartość pisma na poziomie sprzed poprzednich miesięcy, ale faktem jest, że nie ma dodatkowych 16 stron, tylko 16 stron nie ubyło. Ot drobna różnica.

Rozumiem ze 148 = 132 wedle tej logiki, a +16 oznacza w realu zero. Chyba faktycznie jestem matol z matematyki, bo to sie kloci z cala moja nabyta w podstawowce wiedza z algebry.

r4m3:

Po prostu CormaC nie do końca wie o co nam chodzi. On uważa, że my narzekamy, że dali +16 stron (czyli tak naprawdę 16 nie ubyło). Tak naprawdę nam, przynajmniej mi, rozchodzi się o to, że to jest nie fair, krzyczeć, że mamy +16 stron...które potem okazują się reklamą (dzięki której nie tyle co jest +16 ale nie ma -16, co jest jednak różnicą).

Nie, to wy nie rozumiecie ,ze podajemy w zapowiedzi, ze mamy 16 stron wiecej. I nic wiecej. Klamiemy, ze przybylo 16 stron? Nie.

A ze sami sobie dospiewaliscie, ze to beda strony redakcyjne, a teraz macie do nas pretensje, ze okazalo sie inaczej. Czemu MY mamy odpowiadac za to, ze wasze wyobrazenia sie nie pokryly z rzeczywistoscia?

W zapowiedzi nie ma chocby jednego slowa sugerujacego na co idzie dodatkowe 16 stron. ALE - po pierwsze na okladce widac GADZET. Czym jest gadzet, chyba juz wiecie, jesli czytujecie CDA regularnie. Mozna sobie bylo skojarzyc te fakty. Po drugie wiele razy mowilem, ze stron w CDA przybywa TYLKO wtedy jesli przybywa reklam. Prawda? Dowcip polega na tym, ze ze wzgledow technicznych dorzucac mozna MINIMUM 8 stron. Zatem jesli przybywa 12 str reklam, to CDA zwieksza objetosc o 16 stron, dzieki czemu sa +4 strony do tekstow redakcyjnych i jest fajnie. Ale jesli reklam jest na styk, to wtedy przybywa TYLKO reklam. Nic nie zyskujesz ale tez NIC nie tracisz, bo nie placisz za dodatkowe strony ani grosza. A grubszy CDA wyglada ladniej niz chudszy, wiec to tez jest jakis zysk, prawda? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...