Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2009

Polecane posty

Chyba sie nie zalicza. Chlopak zapytal mnie, co trzeba zrobic, zeby uruchomic na PSP homebrew (zaznaczajac przy tym, ze nie chodzi mu o odpalanie pirackich kopii gier). Odpowiedzialem mu, ze nie da sie tego zrobic bez wgrania nieoficjalnego firmware'u, wytlumaczylem mu, co to homebrew i odeslalem na strone, na ktorej moze poczytac o scenie PSP wiecej (bo, jak zaznaczyl - w temacie PSP sie nie orientowal). Teraz mi pokaz, gdzie zapytal, jak sie przerabia konsole (przypuszczalnie nie wiedzial, ze to konieczne) i gdzie ja mu tlumaczylem, jak to zrobic. Gdybym udzielil odpowiedzi na pytanie "Jak przerobic PSP, zeby odpalac nieoficjalny soft?", moglbys sie przyczepic. Sorry, no bonus. :)

Wgrywanie nowego oprogramowania, do tego nie firmowego tylko zrobionego "przez zapaleńców" chyba się jednak klasyfikuję pod przeróbkę. I nie czepiałbym się tego gdyby nie fakt że tego samego dnia dostałem ostrzeżenie za identyczny czyn. Ktoś zapytał się jak zrobić Homecośtam a ja mu podałem tą stronkę i napisałem że Google nie gryzą, więc administracja chyba uważa że się zalicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by tu powiedzieć... Jeden z najgorszych numerów w tym roku. Dosyć słabe recenzje, jedynie materiały z E3 mnie zaciekawiły. Na coverze też średnio. Chociaż doceniam Ceville, bo licencja i polonizacją na pewno kosztowała dużo pieniędzy i pracy. Zainstaluję w wolnym czasie, bo nie przepadam za przygodówkami. Zobaczę też Mortyra, bo podobno kaszanka :happy:.

6/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, może byście tak łaskawie czytali poprzednie strony tego wątku? Tak, każdy z nas ma ten problem, ale Smuggler podał link do tej brakującej strony, więc albo ją sobie wydrukuj i przyklej, albo przeczytaj w necie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z niestety gorszych numerów ostatnio, relacja z E3 to właściwie jedyne co mi się podobało. GW, NL i AR jak zwykle trzymają poziom. ^^ Na coverze nie ma nic nadzwyczajnego, lookne może niedługo na Ceville ale nie jestem fanem przygodówek. :pirate:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych 2 takich samych stron. To nawet tego nie zauważyłem, jak przeglądałem CDA xD. Ale w zasadzie nic się nie stało. Przecież nikt winnych za to nie będzie wyzywał i przestanie przez to czytać CDA. Zdarzają się błędy. Ale ten błąd nie jest jakiś straszny i niewybaczalny... Redaktorzy dobrze zrobili zaraz przepraszając za to i dając brakującą strone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodki Panie, ludzie skończcie już z głupimi pytaniami typu czy mi się wydaję czy strony 30 i 34 się dublują? temat ten był poruszany już 141 405 454 razy na forum, redakcja przyznała się do błędu, grzecznie przeprosiła, przeglądajcie łaskawie temat a zobaczycie odpowiedzi na to pytanie! Szlag może trafić kogoś kto czyta to pytanie co pięć minut na FA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja pytam się kogoś czy ma taki sam problem jak ja??? No właśnie... Dobrze wiem, że temat ten był poruszany wiele razy i napisałem tylko, że nic się nie stało... Czytaj ze zrozumieniem i zwracaj uwage czy na końcu zdania jest '.' cz '?'...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mam deja vu czy mi sie wydaje?

Na stronie 30 i 34 są te same teksty z L4D2 :)

Czy mi się wydaje, czy zapłaciłem 14,99 za PAPIEROWE czasopismo, a nie za "możliwość" wydrukowania go sobie??

Przestań luki970 piperzyć. To jest babol jak cholera.

Jak bym chciał sobie drukować, to bym pobrał z jakiejś stronki pirackiej w pdf'ie i wydrukował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysiekpul - Znasz takie pojęcie jak błąd? To tylko ludzie i każdemu może się błąd zdarzyć. Ja kiedyś miałem powtórzonych kilka stron stron(tyle że żadnych nie brakowało) i nie żądałem kilku tysięcznego odszkodowania za to że CDA za dużo waży. Wcale bym się nie zdziwił gdyby CDA w następnym numerze wrzucilo tę stronę na DVD i oficjalnie wszystkich w piśmie przeprosiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd błędem, ważne, że brakującą stronkę wrzucili na forum - szkoda, że nie na portal bo łatwiej by ją było znaleźć. Ja zgrałem na pendrive'a, skoczyłem do ksero i wydrukowali mi na papierze podobnym do tego z CDA.

A numer nawet dobry tylko pełniaki mi niespecjalnie pasują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy zapłaciłem 14,99 za PAPIEROWE czasopismo, a nie za "możliwość" wydrukowania go sobie??

Przestań luki970 piperzyć. To jest babol jak cholera.

Jak bym chciał sobie drukować, to bym pobrał z jakiejś stronki pirackiej w pdf'ie i wydrukował.

Aha, czyli chcesz powiedzieć, że Ty się nigdy w życiu nie pomyliłeś? Nie popełniłeś żadnej pomyłki? Jezeli tak, to gratuluję. Nawet najlepszy człowiek na świecie popełnia/popełnił duzo błędy. To, że w tym miesiącu taki błąd popełniła redakcja CD-Action, to przecież nie jest koniec świata. Redaktorzy przeprosili - przeprosili. Dali brakującą stronę - dali. Nie widzę większego problemu.

BTW: Ja nie "piperze" jak to Ty nazwałeś ;)

@saders

No i co z tego? To, że pojawił się chat, to oznacza, że nie może autor recenzji zrobić screena i dać do recenzji? A może chciał nam pokazać jak wygląda chat w tej grze? ;P ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałkowanie tematu brakującej strony robi się już powoli nudne, ale nikt nie zapytał, więc ja to zrobię.

Czy jest możliwość wydrukowania tej strony w kolejnym numerze CDA (np jednorazowo zamiast jakiegoś kącika lub za jedną stronę na luzie)? Umieszczone w odpowiednim miejscu (czyli w zapowiedziach - choć to tak naprawdę nie ma znaczenia gdzie) nie wyglądałoby wcale głupio, a wielu ludzi by się ucieszyło (i przy okazji przestali marudzić). Jeśli to niewykonane to prosiłbym chociaż o pobieżne wyjaśnienie dlaczego.

Według mnie nic się takiego nie stało, ale miło byłoby dostać tą stronę na papierze. JPG jest ok, ale strona w czasopiśmie to zupełnie inna sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady. Przecież dali na forum brakującą strone. To raczej nie ma sensu, skoro wszystko się szybko wyjaśniło. Po co dawać w nowym CDA tą strone, skoro już wszyscy są szczęśliwi? No prawie wszyscy - jest jeszcze pare marud... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady. Przecież dali na forum brakującą strone. To raczej nie ma sensu, skoro wszystko się szybko wyjaśniło. Po co dawać w nowym CDA tą strone, skoro już wszyscy są szczęśliwi? No prawie wszyscy - jest jeszcze pare marud... :)

I jakieś 60 nieuświadomionych użytkowników robiących po raz 1.200.000 sobie żarty "Hehe, coś się wam w stronach pomyliło. Są dwie takie same!!! :D:D:D:D:".

Miejmy nadzieję, że to wszystko się uspokoi, bo użytkownicy robią się nerwowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luki970

Czy ja napisałem, że nie może? Proszę bardzo, czasami fajnie zobaczyć parę "dicków" i innych takich w najmniej spodziewanym momencie ;).

@Topic

A i zapomniałem napisać: oprócz Mortyra to dobry numer ;D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...