Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2009

Polecane posty

Mam pytanie do redakcji.

Czy każdy numer CD-A zawiera ten błąd? Czy tylko nie które?

Ja mieszkam w Gorzowie i mam ten błąd i kolega z Wrocławia też ma błąd. :] Wniosek sam wyciągnij.

Ja jestem rudy, kolega jest rudy i obaj mamy 1,90 m wzrostu. Wniosek: wszyscy w Polsce sa rudzi i wysoscy. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najgorszy numer CDA jaki widziałem (czytam od połowy 2005 roku)i nie chodzi już o to wykonanie. Beznadziejne recenzcje, beznadziejne pełniaki i te 16 stron więcej hahahah czyli wracamy do tego co było wcześniej 148 stron, ale tu dali 16 ston więcej bo dali jedną wielką reklame "wakacyjne obiekty pożadania, ta reklama to nawet więcej niż 16 ston. Zawiedliście mnie i to bardzo. Teraz pewnie zostane obrażony, ale co mi tam ;/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam. Na dodatek przy King's Bounty mam ramkę z ceną, gatunkiem tak o 2 cm niżej.

Wiemy. DTP nie mialo dobrego dnia jak slalo tego CDA do druku :confused:

Dziwny ten numer CDA jest, przez te małe bugi wygląda jakby był składany w strasznym pośpiechu...chyba strasznie Was terminy goniły ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie tam numer podobo, przeczytoł żech już prawie cały podczas szychty a poza tym fest sie ciesza z tego kuponu i że strona z nim nie zagineła w druku bo sie go po robocie ida wykorzystać do kerfura...

:tongue:

W "Kerfurze" byłem kupon wymieniłem a w sumie to go użyłem i dostałem spowrotem i teraz nie wiem czy tak miało być czy kasjerka miała go zostawić do rozliczenia się z pakietów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardzie wkurza że okłamaliście czytelników w sprawie ilości stron.

A tak po za tym to nie wiem kiedy zacznę czytać ten numer ponieważ nie chcę mi się wolę poczytać po raz drugi "Rękę Mistrza"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu jakaś ładna okładka :D I w końcu coś o SC II. Odkąd widziałem battle reporty czekam na tą grę jak na żadną inną.

Zdziwiła mnie tylko niska ocena Damnation. Myślałem, że to będzie miazga a tu...

@edit: Aha, tez trafiłem na egzemplarz z 2x 30 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biednie w tym numerze oj biednie. Patrząc na tą wpadkę z DTP, poprzez pełniaki, kończąc na tekstach, które się nie wybijają niczym wielkim, jakoś takie mdłe są. Ale ok. Można wybaczyć, w końcu żyliście E3. Ktoś pojechać musiał. A kto miał grać? I pisać? ;) Da się wybaczyć.

Wakacje są, więcej czasu na dworze się spędza niż na przeglądaniu CDA i przejmowaniu się tym, że coś nie tak.

Mam wielką nadzieję, że w następnym numerze przygotujecie coś więcej, bo 16 stron, które powinny być zapełnione czymś innym, niż najzwyklejsza reklama i pisanie, że więcej o 16, to jak dla mnie lekkie naciąganie naszej cierpliwości oraz uczciwości. Jednak z czegoś trzeba żyć i dawać pełniaki.

Więc ładnie i pięknie proszę, postarajcie się w następnym, sierpniowym już, numerze. Bo w tym jedyne co mi się podoba to, filmik do SW: The Old Republic. A nie podoba się podpis pod reklamą Wiedźmin ER Platynowa Kolekcja, gdzie CDP zamieściło info, że w tej eydcji, nie potrzeba, wkładać płyty do napędu. Miła zagrywka. >.< (ale reklamy to nie wasza działka).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pismo jak zwykle świetne. Relacja z E3, mnóstwo dobrych recenzji + Starcraft II w "Za pięć dwunasta".

Co do pełniaków:

Ceville - miodzio gierka, cieszę się, że przygodówki (i to DOBRE!) tak często lądują na coverze. To jedyny gatunek który się nie zepsuł :)

Mortyr III - brak ostrzeżenia na płycie :S ta gra powinna być zabroniona i odpalana jedynie przez największych "hardkorów"

Rise & Fall - przyjemna strategia, nie jest może jakaś cudowna ale da się pograć

Kurczak - cóż, klasyczny platformer, nie da się tego nie lubić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was problemy z Ceville'em? Zainstalowałem gierkę, włączam, widzę okienko ładowania, gra się po chwili uruchamia, widzę czarny obraz przez 5 sekund i wywala mnie do windowsa. Wyczytałem w manualu, że potrzebny jest nowy direct z października zeszłego roku i .NET Framework 3.5. Gra mnie nie prosiła o zainstalowanie ich, to uczyniłem to własnoręcznie i lipa? dalej nie chodzi.

Wiecie może w czym tkwi problem? Byłbym wdzięczny za pomoc. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej juz pisalem to sie nie bede powtarzał... A jednak musze :D Bo pomimo żałosnej formy gema, wpadki DTP i tego, że najgorszą grą targów zdaniem redakcji została Venetica a nie egranizacja piły (xD - ta gra to pomyłka moim zdaniem), to jest to jeden z najlepszych numerów CDA - o ile nie najlepszy!

Relacja z E3, nie licząc wspomnianej egrazinazji ;/, bardzo ciekawa. Tematy numeru - bajka. Okładka - WRESZCIE extra. Bety - no, tutaj akurat nie ma nic ciekawego, przynajmniej dla mnie. GW z wakacyjnym klimatem rozjazdów. ;] Recenzje... Gem sie chyba za bardzo podniecil Prototypem, i wyszło... źle. :/ Ale reszta tekstów trzyma poziom, plusik dla Gregoriusa. ;) Gadżet to żal, za to fajne reedycje, wg mnie ten dział powinien być jednak większy. Sprzęt bez rewelacji, magazyn akurat nieciekawy, a o AR jeszcze sie nie wypowiem bo nie przeczytałem jeszcze. ;p Aaa, jeszcze cover - dla mnie miodzio. :P

Co mnie tak kręci w tym numerze, skoro trochę ponarzekałem? Magia CDA :] Byle tak dalej chłopaki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biednie w tym numerze oj biednie.

:teehee: Daj Boziu co miesiac taka "biede..."

Mam wielką nadzieję, że w następnym numerze przygotujecie coś więcej, bo 16 stron, które powinny być zapełnione czymś innym, niż najzwyklejsza reklama i pisanie, że więcej o 16, to jak dla mnie lekkie naciąganie naszej cierpliwości oraz uczciwości. Jednak z czegoś trzeba żyć i dawać pełniaki.

Ze co prosze? NACIAGAMY WASZA CIERPLIWOSC I UCZCIWOSC, bo dajemy 16 stron wiecej? Tak, wiem, ze na reklamy - ale NIGDZIE nie bylo powiedziane, ze to bedzie na cos innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O najnowszym numerze CDA pisałem już wcześnije teraz dodam tylko że akurat w moim egzemplarzu pisma dwukrotnie jest skserowana ta sama strona,a na zdjęciu gdzie widać Qnika i Huta po prawej stronie widać tego kolesia co krecił relacje z targów E3 z telewizji Hyper :biggrin: Gdyby nie relacja z E3 numer byłby słaby a tak jest nieżle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer całkiem ,całkiem..alkohochlik trzyma poziom,sporo recenzji dobrych gier,pełniaki spoko-średnio lubię przygodówki,ale może Ceville oblookam...ogólnie 8/10 :thumbsup:

Jak wczytam się dokładniej to może coś skrytykuje... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woohoo :banana: Trafiłem do Gamewalkera :) I wyróżniony identyczną 30 i 34 stroną też jestem ;)

>>>No to gratulacje :D A co do numeru to mi się podobał,nie wiem co innym się w nim nie podoba,ale każdy ma swoje gusta i guściki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze co prosze? NACIAGAMY WASZA CIERPLIWOSC I UCZCIWOSC, bo dajemy 16 stron wiecej? Tak, wiem, ze na reklamy - ale NIGDZIE nie bylo powiedziane, ze to bedzie na cos innego.

Numer sobie odpuściłem, no ale proszę :] Kiedy na początku informacji o nowym numerze chwalisz się z głośnym "(tadamm!)", że jest 16 stron więcej, to poczciwi fani/czytelnicy CDA mogą liczyć na 16 stron standardowej zawartości pisma (recenzje? sprzęt? artykuły o czymś interesującym gracza-czytelnika?). Ja rozumiem, że nikogo wg. prawa nie okłamaliście, ale i mało kto mógł się chyba takiego podejścia spodziewać.

Inna sprawa, że chyba większości to nie przeszkadza :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze co prosze? NACIAGAMY WASZA CIERPLIWOSC I UCZCIWOSC, bo dajemy 16 stron wiecej? Tak, wiem, ze na reklamy - ale NIGDZIE nie bylo powiedziane, ze to bedzie na cos innego.

Numer sobie odpuściłem, no ale proszę :] Kiedy na początku informacji o nowym numerze chwalisz się z głośnym "(tadamm!)", że jest 16 stron więcej, to poczciwi fani/czytelnicy CDA mogą liczyć na 16 stron standardowej zawartości pisma (recenzje? sprzęt? artykuły o czymś interesującym gracza-czytelnika?). Ja rozumiem, że nikogo wg. prawa nie okłamaliście, ale i mało kto mógł się chyba takiego podejścia spodziewać.

Inna sprawa, że chyba większości to nie przeszkadza :P

Panowie, jakbym powiedzial, ze 16 stron wiecej i tam masa dodaytkowych tekstow, to rozumiem... Cieszylem sie, ze CDA grubsze niz zawsze, a do czytania i tak jest wiecej w tych nu,erach niz bywalo rok temu... A sam gaszet to chociaz okazja by cos wygrac (jak ktos chce) wiec tez chyba lepsze niz reklamy, gdzie po prostu zachecaja cie do kupna czegos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrać odpowiadając na kolejne debilne pytanie, a potem "...może cię wylosujemy" - dzięki za takie wygrywanie.

A jeżeli: Jest 16 stron więcej i O 16 więcej REKLAM, to po kiego się chwalicie, że macie więcej stron? "Ekszyna" jako takiego jest tyle samo, a piszecie tylko, że jest więcej reklam niż zwykle? Cudownie! Reklamy są najlepsze! :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak zwykle młódź sterroryzowała starszyznę i kupiłem jak co miesiąc ich ulubione czasopismo :-D. Mnie pozostawiono płytkę a ONI zajęli się literkami. Gry jakoś mi nie podeszły w tym miesiącu ale ja mam spaczony gust. Reszta jest chyba ok, sądząc po ciszy w ich pokoju. Może zostawią do poczytania coś ojcu ale to nic pewnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...