Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2009

Polecane posty

Witam! Jak wiadomo w cdaction 07/2009 jest konkurs "gadżet lato 2009" i mam pytanie do tego konkursu czy jakbym wysłał SMS na kartę graficzną i bym wygrał to ją dostaje za darmo? Czy muszę dopłacić coś ?

Jest jakas kwota, powyzej ktorej trzeba zaplacic podatek - 20% wartosci - wynosi ona cos okolo 800 zl...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nikt nie skomentował zdublowanego konfiguratora ;(

Bo nie jest ZDUBLOWANY. Niektore sformulowania sa do siebie podobne, ale jesli codziennie slyszysz "upaly na polnocy do 30 , deszcze na wschodzie" a drugiego dnia "na polnocy upalnie, 28 stopni, na wschodzie nadal ulewne deszcze" to sie burzysz "bo powtorzyli te sama prognoze pogody co wczoraj"? No daj spokoj Mulder, tu nie ma zadnego spisku, UFO itd. Akurat zeby znalezc babola w tym CDA wcale nie trzeba ogladac tekstu przez lupe :/ Ale zasugerowalismy Alexowi zeby bardziej to urozmaical...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sondokan

Scully, I want to believe but the truth is out there...

Wiesz właśnie z tego powodu nie oglądam pogody, co dzień prawie to samo a jak przychodzi co do czego to i tak nie mają racji. Poza tym Konfigurator nie wychodzi co dzień tylko co miesiąc, czyż nie?

Ponadto przekonujesz, że wszystko jest O.K. (co tam skopiowane wprost niektóre zwroty, a w dalszej części jego parafraza; nawet obrazki są te same;o), ale przyznajesz, że to babol?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ktoś np.

-"o chyba chcę przeczytać konfigurator z porzedniego numeru ale go nie mam naszczęście słyszałem że w CD-a w aktulanym numerze jest prawie to samo więc kupie nowy numer bo jeszcze Ceville jest i pare innych bajerów."

to co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorabiacie dziwne teorie do niezainstnialego faktu. :) Kacik konsolowy byl i bedzie, ale tez bedie tak, ze jak bedzie problem czy zmiescic recke gry na PC czy konsolowej, to jesli nie bedzie to cosw rodzaju GTA V (prapremiera, tylko u nas!) to zawsze wygra gra PCtowa.

Może i są to teorie niezaistniałego faktu, ale poprostu tak gdybam czemu nie ma tego działu :P. A raczej gdybam czemu go nie ma w tym numerze, skoro napisałeś, że bedzie :) Ale to chyba oczywiste, że premiera wielkiego hitu na PC wygra z jakąś grą na konsole...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scully, I want to believe but the truth is out there...

Wiesz właśnie z tego powodu nie oglądam pogody, co dzień prawie to samo a jak przychodzi co do czego to i tak nie mają racji. Poza tym Konfigurator nie wychodzi co dzień tylko co miesiąc, czyż nie?

Ponadto przekonujesz, że wszystko jest O.K. (co tam skopiowane wprost niektóre zwroty, a w dalszej części jego parafraza; nawet obrazki są te same;o), ale przyznajesz, że to babol?

Czy ja mowie po koreansku?

TO NIE JEST BABOL. A przymusu czytania konfiguratora co miesiac tez nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sondokan

Hahaha, czyli kopiuj i wklej było robione z premedytacją (nie no, troszkę zmienione przeca)? To może lepiej w następnym numerze darujecie sobie ten dział a w kolejnym dacie dwie strony więcej (oczywiście stosowny komunikat na okładce +2 str!) reklam. A co, przecież będzie bardziej się opłacało, bo i tak jak macie chałę odwalać to lepiej walnąć reklamy lub bezmózgi konkurs - przynajmniej z tego korzyść będzie dla Was, bo teraz nie ma jej dla nikogo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super numer. Jak wyjadę do Niemiec będzie co czytać, a teraz jest też w co pograć. Ceville jest super, Mortyr nie bardzo, w resztę nie grałem. A konfigurator? No cóż... Jest to samo, no ale co może być innego? W ciągu miesiąca niewiele może się zmienić na rynku, choć parę nowych obudów, zasilaczy czy dysków (polecanych) możnaby dodać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko się szanowny Pan obudził:) To już wiemy od premiery CDA...

Sorka nie przeczytałem wczesniejszych postow ;) Nie musisz zaraz byc niemiły.

Nie chciałbyś mnie zobaczyć gdy jestem nie miły:) Nie miałem złych intencji:) Chyba źle mnie zrozumiałeś. Ale sorki:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, czyli kopiuj i wklej było robione z premedytacją (nie no, troszkę zmienione przeca)?

...Najwyrazniej jednak mowie po koreansku. Albo ktos tu po prostu nudzi sie i wedle zasady "niewazne co mowisz, ja swoje wiem" sie bawi...

To może lepiej w następnym numerze darujecie sobie ten dział a w kolejnym dacie dwie strony więcej (oczywiście stosowny komunikat na okładce +2 str!) reklam. A co, przecież będzie bardziej się opłacało, bo i tak jak macie chałę odwalać to lepiej walnąć reklamy lub bezmózgi konkurs - przynajmniej z tego korzyść będzie dla Was, bo teraz nie ma jej dla nikogo.

Moze daruj sobie takie porady i taki ton.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sondokan

Hmm myślałem, że wyznajecie zasadę nic na siłę. Widocznie się myliłem.

A przepraszam, że piszę. Wiem doskonale, że najlepiej byłoby czytać codziennie typowe owieczkowe "o jaki super numer", "najlepszy odkąd zbieram" (czyt. od dwóch miesięcy), "super", "och", "ach". Po prostu zdenerwowało mnie to bo kupuję iczytam CD-A nieprzerwanie od 2005 roku czyli ponad 4 lata, a z przerwami w latach 2001-2004. Trochę zaniżyliście poziom.

Tak a teraz zrównaj mnie z czym tam chcesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm myślałem, że wyznajecie zasadę nic na siłę. Widocznie się myliłem.

A przepraszam, że piszę. Wiem doskonale, że najlepiej byłoby czytać codziennie typowe owieczkowe "o jaki super numer", "najlepszy odkąd zbieram" (czyt. od dwóch miesięcy), "super", "och", "ach". Po prostu zdenerwowało mnie to bo kupuję iczytam CD-A nieprzerwanie od 2005 roku czyli ponad 4 lata, a z przerwami w latach 2001-2004. Trochę zaniżyliście poziom.

Tak a teraz zrównaj mnie z czym tam chcesz.

I zaraz foch...

Mowilem tylko, ze taka forma Konfiguratora NIE jest babolem i tyle. Ty sobie zaczale ironizowac i sypac jakimis przytykami, co zupelnie nie bylo potrzebne, Wystarczylo powiedziec, ze taka forma Konfiguratora ci sie nie podoba. AL juz dostal sugestie by bardziej urozmaical to co pisze. Wszystko daloby sie zalatwic spokojnie i bez emocji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszepraszam ale w moim wydaniu tego czasopisma są dwie takie same strony: (30 i 34) są takie same recenzje gier: Monkey Island, Lego Indiana Jones 2 i Left 4 Dead 2. Proszę o szybkie wyjaśnienie te

Następny. Ja naprawdę podziwam moderatorów, redaktorów oraz wszystkich innych użytkowaników, którzy mają to szczescie, że nie zwracają na to uwagi...

Sorka nie przeczytałem wczesniejszych postow ;) Nie musisz zaraz byc niemiły.

Uważam, że musi(musimy). Na lenistwo powinno się aplikować 40 rózg!! Skoro piszesz takie coś tydzień po premierze to:

a) licz się z tym, że inni to zauważyli;

b) jednak popatrz kuźwa 10 postów wyżej;

c) wyszukiwarka nie boli...

d) ...ale 40 rózg tak

e) gdybym ja był redaktorem, albo moderatorem to walnąłbym osta tobie i kazdemu innemu, któremu się 10 postów wyżej popatrzyć nie chce. Powód? Mógłbym wpisać" statsowanie", bezsensowne posty i na pewno trochę by się tego znalałzo. W końcu by się to wytępiło (jak Wania wytępił antyfanów:D) raz a dobrze. MASAKRA

EDIT: Ale masz to szczęście, że nie jestem modkiem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer pierwsza klasa, było kilka badziewi (Ventica), ale były też fajne gry (Mass Efect 2, Prototype, Arcania: a gothic tale) Mnie się to podoba. Jak to mówią "Kto CDA przeczyta, temu ... nie umyka" :D

POZDRO DLA REDAKCJI Z NAD MORZA!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...