Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2009

Polecane posty

Heh, A ja miałem ten błąd ze zduplikowaną stroną. :D Co ciekawe zauważyłem to dopiero teraz jak przeczytałem temat. :P To nie pierwszy taki bug. Był kiedyś podobny w numerze z recenzją San Andreas. (tam gdzie był tekst o grach mających zagrozić pozycji GTA: SA)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, A ja miałem ten błąd ze zduplikowaną stroną. :D Co ciekawe zauważyłem to dopiero teraz jak przeczytałem temat. :P To nie pierwszy taki bug. Był kiedyś podobny w numerze z recenzją San Andreas. (tam gdzie był tekst o grach mających zagrozić pozycji GTA: SA)

...Ke?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, A ja miałem ten błąd ze zduplikowaną stroną. :D Co ciekawe zauważyłem to dopiero teraz jak przeczytałem temat. :P To nie pierwszy taki bug. Był kiedyś podobny w numerze z recenzją San Andreas. (tam gdzie był tekst o grach mających zagrozić pozycji GTA: SA)

A jaki dokładnie bug w tym CDA z GTA:SA był? Bo samo powiedzenie, że był podobny bug za dużo nie mówi :) Było coś zdublowane czy co...?

PS: Ja też dopiero zauważyłem jak przeczytałem temat. Najpierw przeglądałem CDA jak kupiłem i nie zwróciłem na to uwagi xD I dopiero po przeczytaniu o tym otworzyłem CDA i zobaczyłem...

Ja też mam egzemplarz z tym błędem. Podobno Mennica w Wielkiej Brytanii wypuściła niedawno monety, na których nie było roku produkcji i osiągają teraz wysokie ceny na aukcjach :smile: . Więc może to nawet dobrze że się jest tym "wyróżnionym".

W pewnym sensie ciekawie by było gdyby np. wypuszczono jakieś egzemplarze CDA bez... loga CD-Action na okładce! Ha! To by dopiero była afera, a takie egzemplarze po para/parunastu latach byłyby rarytasem i by wołali fani o nie grube pieniądze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...ogólnie pisemko fajne ale...GDZIE ZGŁOŚIĆ REKLAMACJE PISMA!!!Po 1 mam 2 takie same strony 30 i 34 z monkey island. Po 2 ZABRALIŚCIE MI RECENZJE Star Warsów wy wy...ok nie będe was wyzywał... :starwars:

I NIE MÓWIĆ E NIE ZAGLDAM 10 postów wyżej...

Soory juz mam!Zapędziłem sie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo udana emulacja Allora :D Dowiedziałem się o niej zanim zacząłem czytać GW i powiem, że świetnie emulowaliście redakcyjnego kolegę :) Jak niektórzy pewnie twierdzą macie doświadczenie w emulowaniu Smugglera ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo udana emulacja Allora :D Dowiedziałem się o niej zanim zacząłem czytać GW i powiem, że świetnie emulowaliście redakcyjnego kolegę :) Jak niektórzy pewnie twierdzą macie doświadczenie w emulowaniu Smugglera ^^

Zadna sztuka, obaj jestesmy mocno przewidywalni :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, widzę, że nie jestem sam, który brak strony zauważył dopiero po przeczytaniu tematu. Tak się dziwiłem, a gdzie SW? Przecież tak się zachwycali trailerem. Ale do głowy mi nie przyszło, że strony są zduplikowane.

Poza tym babolem (i zlaniem się informacji o KB z obrazkiem) cały numer jest świetny. Uwielbiam, gdy opisujecie jakieś targi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer czytało się z dużą przyjemnością ;). A jeżeli chodzi o pełne wersje gier to :

1.Kurczak Moorhunn-Przyjemna platformówka o wiele lepsza od sven prosił bym jeżeli była by taka możliwość o dodawania takich prostych relaksujących przerywników na cover.

Ocena 7,5/10.

2.Mortyr 3 Akcje dywersyjne-Bez wątpienia najlepsza gra zrobiona przez City na silniku chrome :) bardzo fajnie się grało na gre która w premierze kosztowała 20 złotych słowem szybka nie wymagająca krótka szkoda że bez multi.Warto podkreślić że to jedna z nielicznych gier która rozgrywała się w polsce ocena 6/10.

3. Rise&fall Civilizations At War-Nie miałem przyjemnośći zagrać ale jak będzie czas i ochota to zagram.

4. Ceville- To akurat nie grałem nie lubię takich typu gier jedyna gra która mi się z przygodówek podobała to overclock historia o przemocy.Ale za polską premiere i na dodatek polonizacje zrobioną dzięki Egm. Należy się szacunek.

Ja dodam od siebie jeszcze że bardzo polecam muzyke Arkadiusza Reikowskiego naprawde niezła.

Numer oceniam 8/10

Czekam na następne numery Pozdrawiam redaktorów i fanów Największego w polsce czasopisma oraz forumowiczów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzychu20000

Czyli opłaca się pograć w Mortyra III??? Bo już sam nie wiem, czy go instalować... :/ Raz pisza, że jest do kitu, a raz że nawet ciekawy... Może to i ciekawy FPS ale jakoś tak za bardzo nie wiem czy opłaca się go instalować... Jak grywalność się trzyma w MIII?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamilosD- To zależy jak podejdziesz do tej gry jeżeli masz komputer średniej jakości a nie masz pod ręką ciekawych gier lub naprzykład dziewczyny możesz zagrać.Mortyr moim zdaniem ma zalety jak

-Znośna grafika

-muzyka

-Lokacje rozgrywają się w Polsce (jedyną grą która akcja była w polsce to była Call of duty jedna misja)

-Lepsza inteligencja przeciwników

-Da się to grać

Wady

-Krótkość

-Brak trybu multiplayer

-Polscy partyzanci mówią po angielsku

Mam nadzieje że cię zachęciłem do tej gry.Pozdrowienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten numer cd - action pod względem pełniaków wygląda tak :

Ceville - Nie dość że bardzo szybko na krążku cd - action to jeszcze bardzo fajna i przepełniona humorem

Mortyr III akcje dywersyjne - beznadzieja :down: wrogowie zabijają przez ściany NIE POLECAM

Rise & Fall civilizations at war - nie grałem i zapewne nie zagram

Zwariowany kurczak Moorhuhn poszukiwacze zaginionego kurczaka - ładna grafika ogólnie nawet spoko .

A zawartość gazety jak zwykle SUPER przegląd z E3 wiele ciekawych recek i wymiatające na luzie z podrywaczami .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamilosD no właśnie mortyr pod względem polskiej wersji językowej był zrobiony fatalnie i nie realistycznie to że Polacy mówili po angielsku ale Niemcy mówili w swoim ojczystym języku to jest nie porozumienie na szczęście to poprawili w Terrorist Takedown 2.Możliwe że wkrótce dostaniemy Code of Honor 2 (w końcu kontynuacja się szykuje). Druga część dostała 5+ lub Art of murder która dostała 7 oraz druga część klątwa lalkarza 9.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dunhelm97

No trzeba powiedzieć, że poziom Na Luzie w nowym CDA się podniósł. Jest już ciekawsze i bardziej można się połachać. Smuggler pisał, że nie ma już na necie takich ciekawych tekstów, a tu prosze! Jest lepiej, niż we wcześniejszych Na Luzie... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer spoko tylko jak dziś przeglądałem sobie stronice to zauważyłem, że na 30 i na 34 stronie jest tak samo też tak macie czy ja mam zwidy? :P

Znowu ktoś kto szybko chciał się podzielić swym odkryciem i nie popatrzył z pośpiechu na poprzednie posty... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było info o brakującej stronie dać na portal, sądzę, że byłoby mniej ludzi pytających o 2 takie same strony :P.

Nawet gdyby tam byly fonty 1 metrowej wysokosci, to i tak te xx ludzi by o swoim odkryciu "wy tez tak macie" poinformowalo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer bardzo dobry. Dobrze, że ta "przygoda z brakującą stroną" się przytrafiła to przez jakiś czas będą większą uwagę zwracać na różne techniczne pierdółki przy składaniu i redagowaniu pisma ;] Tak czy siak, poziom wzrośnie bez podwyżki o te 5 zł ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten numer ma jakby większa grywalnosc, tylko irytuje mnie jedna rzecz, jak czytam jakis tekst, to pare razy jego część jest ,,zapadnięta'' między strony (tam gdzie są sklejone) i bez jakichs wygibasow nie idzie przeczytac. Posklejane i zabepieczone wrecz az za dobrze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było info o brakującej stronie dać na portal, sądzę, że byłoby mniej ludzi pytających o 2 takie same strony :P.

Nawet gdyby tam byly fonty 1 metrowej wysokosci, to i tak te xx ludzi by o swoim odkryciu "wy tez tak macie" poinformowalo...

Wiem, ale sądze, że to xx ludzi byłoby mniejsze niż ci wszyscy, którzy w tym temacie lub innych o tym pisali. Zawsze można by w takim newsie (czy czymś innym) podać na koniec informacje czcionką na 3/4 strony, że dużo osób tak ma i żeby o tym nie pisać, nigdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...